Skocz do zawartości
grafika5

Problem z działaniem TNK/Smart HD+

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na Ariva 200HD w Smart HD+ są identyczne objawy tak jak opisuje pablo82, więc nie dotyczy to tylko Ariv Fergusona. Do niedawna nie miałem żadnych problemów z tym tunerem - a mam go już z 8 lat, jak nie dłużej. Kupiłem go gdy tylko wszedł do sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

A jednak coś jest nie tak z tym tp 10758 MHz z HotBirda. Dziś godz 10,30 żadne kanały nie działają czy to FTA czy kodowane. Na tp.12265 MHz zamiast AXN HD jest Polsat Sport Extra HD bez dżwięku.

Edytowane przez kacper0058

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Awaria w CP jest - dlatego. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na TP. 10758 V w miejscu kanału 4Fun Dance leci od rana niekodowany kanał E. Natomiast zamiast 4FUN GOLD leci niekodowany Golf Channel. Zamiast 4 Fun TV leci Lifetime też niekodowany. Oczywiście na pozostałych kanałach z tego transpondera dalej są problemy z wczytywaniem obrazu.

Mam u siebie TNK HD z modułem nCam. I tak: zamiast Metro TV leci Eurosport 1 w SD. Zamiast Da Vinci jest Sci Fi. Na Stopoklatce są kolorowe pasy z piskiem jak z generatora. Zamiast TVP Rozrywka leci 4Fun TV. Zamiast Polsat Music HD leci TV6 HD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, od wczoraj mam problem z odbiorem takich kanałów jak tvp1, tvp2. Karta sprawdzona na dwóch dekoderach i to samo. Jest możliwe aby karta się uszkodziła czy to problem po stronie operatora? Karta to n zmigrowane na smartHD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuje zadzwonić na infolinie i poprosić o restart uprawnień na kartę, pozostawić dekoder załączony na kanale TVP 1 HD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi