Skocz do zawartości

Problem z działaniem TNK/Smart HD+


Rekomendowane odpowiedzi

Nie zapominają, tylko wysyłają uprawnienia z bardzo niską częstotliwością do kart na pakiecie darmowym co od dawna nie były opłacane. Jak ktoś używa karty regularnie to nie ma problemu, ale gdy karta zostaje włożona do dekodera po wielotygodniowej przerwie, to może zająć jej wiele godzin czy dni przy włączonym transponderze na którym lecą uprawnienia nim zostanie ponownie aktywowana.

Dzwoniąc na infolinię ustawią w systemie wyższy priorytet karty i uprawnienia polecą natychmiast. Równie dobrze można opłacić 1 miesiąc abonamentu, a chyba nawet 16 zł wystarczy minimalnie, by aktywować pakiet płatny na trochę mniej niż miesiąc. Co ogólnie nie jest złym wyjściem biorąc pod uwagę, że infolinia jest na numerze premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obecnie wszystkie numery telefoniczne krajowe w Polsce wystukuje się już bez zera. Również te, zaczynające się od 700.

Spróbuj może wystukać numer "zwyczajny": 22 417 01 30. Tylko nie wiem, czy ten numer jeszcze działa, bo ostatni raz dzwoniłem na niego już daaawno temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@calkulus...a dzwonisz aby z telefonu stacjonarnego czy z komórki na ten 703...? Łączy TYLKO stacjonarny. Ten podany przez @Barti niestety zdechł...ITI i jego nieodrodna córa Cyfrowy Dom to straszne sknerusy...po co ludzie maja dzwonić za darmo, jak można ich pociągnąć z portfela nawet jak problem leży po stronie operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lubie_krowki

Nie do końca jest tak, jak mówisz. Opisany przez ciebie problem może dotyczyć jedynie starych modeli Fergusona, odbierających tylko kanały SD (MPEG-2). Te nowsze, z serii "Ariva" (HD, MPEG-4) bez problemów współpracują z kartami TnK SD i Smart HD+ działającymi w CAID B01. Sam mam kartę Smart HD+ i bez "zająknięcia" współpracuje ona z moim Fergusonem Ariva 202E. :) Natomiast w moim poprzednim Fergusonie AF-7318UCI karta ta rzeczywiście nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Prosze o podpowiedz:

 

Wczoraj, po ok miesiacu przerwy (chyba raczej w ogole nie ogladalem przez ten czas programow z paczki tvn) pomyslalem sobie ze zerkne co tam na tvn jest.. zdziwilem sie gdy zobaczylem ciemnosc na wszystkich programach ktore powinienm odbierac.. pomyslalem ze pewnie nie mam uprawnien na ten miesiac wiec przez chwile zostawilem na tvn. No i po chwili obraz sie pojawil... jednak nie na wszystkich kanalach :/ Mimo waznosci pakietu do polowy wrzesnia br. zakodowane mam tvn style, tvn turbo, discovery, n sport, itp... Jak teraz postepowac? Czekac dalej z wlaczonym tnv? Czy moze dzwonic do konsultantow (pod ktory nr?)

 

Ah moze warto tez dodac, ze karta tnk jest wlozona w modul CI a ten wlozony jest do TV firmy LG....

 

Z gory dziekuje za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za pomoc, jednak nic z tego nie wyszlo....

 

Prawie przez dwa dni dekoder byl wlaczony na tvp1 /tvn.. jednak nic to nie dalo... Musialem dzwonic do biura obslugi, tylko co najgorsze to dorwac jakis dzialajacy nr od nich.. eh masakra..

No ale teraz juz dziala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziendobry!

Mam problem z odbiorem niektorych kanałow w NNK;

posiadam dekoder OPTICUM ITI X8 COMBO HD, i od wczoraj od godz. 18:00

nie działaja mi niektore kanały jak: TVP1 HD, TVP2 HD, TVP INFO, TVN HD, TTV, POLSAT HD, POLSAT2, i kilka innych.

Pojawia sie komunikat "Brak dostepu(6) - Ten kanał nie nalezy do twojej oferty itd.". :censored:

To dziwne bo inne kanały jak np. TVN24 HD, TVN TURBO HD, TVN STYLE, TVN24 BIZNES, TVP ROZRYWKA, i inne swieca normalnie jak powinny.

Uprawnienia do ogladania mam do 12 pazdziernika 2014... W zwiazku z tym mam pare pytan:

Co mogło sie wydarzyc? Czy to wina dekodera? Lub sa jakies przerwy w ofercie (np. jakies prace ze strony N)?

Czy musze sie przygotowac na kolejny wydatek (nowy dekoder)?

Prosze o pomoc! :?

 

Z gory dziekuje, Pozdrawiam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EC30 to całkiem nromalne. Każda z klas opdowiedzialna za jakąś grupę kanałów jest słana w oddzielnej grupie uprawnień.

Dla CAID 0100 (Mediaguard) jest słanych stukornie mniej EMM'ów dla danej grupy karty niż w 0B01 (Conax).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej i taniej zarejestrować się na oficjalnym forum nc+ i tam bezproblemowo prześlą uprawnienia. Sam wiele razy z tego korzystałem. Jest też normalny nr telefonu stacjonarnego ale może ktoś bardziej zorientowany poda.

Proszę bardzo zwykły stacjonarny numer do BOK TNK/Smart HD:

22 430 77 77

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

 

posiadam dekoder TNK i antenę satelitarną. Wszystko w sumie

działa a często (kilka razy na dzień) zanika sygnał na Polsacie i TVP2.

Chyba też na TV4.

 

Czyli raz jest a raz nie ma.....

 

Od czego to zależy ???

Tutaj fotka parametrów ustawienia anteny - może tutaj trzeba coś zmienić ?

 

http://tufotki.pl/EL6aL

 

Dzięki z góry za pomoc i wszystkiego dobrego w nowym roku 2016 :))

 

Matpol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...