Skocz do zawartości

Problem z działaniem TNK/Smart HD+


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z działaniem mojego dekodera chyba ten HD ITI 5800S , taki biały z napisem nbox. Od tygodnia nie mam telewizji, wisi na ekranie aktywacyjnym gdzie pokazuje siłe i jakość. To i to mam dobre bo około 70 %. Dzwoniac do nich powiedzieli mi że opłacone jest do 1 maja. Odświezyli lecz nadal to samo. Wczoraj pan mi powiedział(konsultant) że zapewne uszkodziła sie karta, i musze wysłać tam dekoder z karta by wymienili i sparowali. Fajnie by bylo gdybym miał gwarancje, lecz w lutym sie skonczyła i niby musze wysłać i naprawić na swoj koszt. Da sie to obejeść, wysłać sama karte czy coś teges?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze przeczyścić styki w karcie chemicznie (jakimś środkiem, izopropyl) lub nawet mechanicznie (bardzo drobny papier ścierny).

Oczywiście uszkodzenie karty też wchodzi w grę, ale sytuacja, że zepsuła się sama z siebie jest mało prawdopodobna. Coś przeskrobać mógł tutaj tuner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam 2 karty TNK. Potrzebuje aby chodziły podstawowe kanały TVN, Tvp1,Tvp2 itd. Niestety na żadnej karcie nie chodzą. Termin ważności doładowania na jednej wygasł 2010-08-12 a na drugiej 2012-05-27. Dlaczego tak jest mysłałem że podstawowe kanały powinny chodzić ? Czy jest sens doładować którąś z kart ? Czy są już nie ważne ?

 

z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy kiedy miałeś aktywowane te karty TNK, jeżeli przed 1.04.2010 r. to pakiet Bez Opłat powinien działać do 31.10.2016 r. Chyba, że były aktywowane po tej dacie to przedmiotowy pakiet powinien działać rok od ostatniego doładowania. Dla kart aktywowanych po dniu 31 marca 2010r Kanały Bez opłat pozostają aktywne przez okres ważności doładowania oraz 12 miesięcy po jego wygaśnięciu, nie dłużej jednak niż do upływu okresu ważności oferty. Dla kart aktywowanych do dnia 31 marca 2010r Kanały Bez opłat pozostają aktywne przez okres ważności oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam kartę TNK SD aktywowana przed 31 marca 2010r. Kanały bez opłat powinny działać do 2016 r. Dawno jej nie używałem i teraz włożeniu do dekodera zostawiłem na parę godzin na kanale TVN na transponderze 11393 i nic nie działa. Nie załapała uprawnień. Kiedyś tak robiłem i łapało uprawnienia. Teraz nie. Dekoder ten sam. Czy coś się zmieniło? Czy trzeba teraz w jakiś inny sposób odnawiać uprawnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...