Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze czy mógłby ktoś doradzić czy wymieniać Pace 500 GB na ten nowy dekoder przy przedłużaniu ? Obecnie mam za darmo jeśli wezmę mowy to opłata aktywacyjny lub miesięcznie 5 zł. Przez ostatnie miesiące mię korzystałem z dekodera wiec nie wiem czy jest sens zmieniać ( nowinki techniczne lepsza wydajność jakość ? )

jesli nie masz mr standard to sie opłaca i zależy jak ci sie sprawuje pace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj wypowiedzenie umowy ważnej do 31 grudnia w autoryzowanym punkcie nc+.

Dzisiaj sms od nc+ z prośbą o kontakt. Oddzwoniłem.

Oferta jaką otrzymałem to: extra+ z canal+(6), hbo na 6 m-cy, multoroom, dekoder PACE, drugi dekoder hd, umowa na 24 m-ce za 69,90.

Prosiłem o telefon w piątek. Raczej przyjmę ofertę bo po przejrzeniu jak co roku forum nie znalazłem nic lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj wypowiedzenie umowy ważnej do 31 grudnia w autoryzowanym punkcie nc+.

Dzisiaj sms od nc+ z prośbą o kontakt. Oddzwoniłem.

Oferta jaką otrzymałem to: extra+ z canal+(6), hbo na 6 m-cy, multoroom, dekoder PACE, drugi dekoder hd, umowa na 24 m-ce za 69,90.

Prosiłem o telefon w piątek. Raczej przyjmę ofertę bo po przejrzeniu jak co roku forum nie znalazłem nic lepszego.

Nie wiem po co się śpieszysz skoro umowa do końca roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dzisiaj: Comfort+ (39.90 zł)i opcje dodatkowe Multi+ (0 zł) ,HBO (20,00 zł), HBO GO HB ITI (0 zł), Cinemax (10,00 zł), EXTRA+ (10,00 zł), Filmbox (0 zł), Premium Sport &Film (50,00 zł), Mezzo (5,00 zł), netVOD+ konto podstawowe, netVOD+ konto dodatkowe, VOD+(10,00 zł) Seriale+, Aktywacja NC+ GO internet R (0 zł), netVOD+ Multi+ (0 zł), netVOD+ CANAL+ Platinum (0 zł), CANAL+ VOD (0 zł) razem daje 144,90 zł

A od dzisiaj:

Szanowni Państwo,

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi nc+. Poniżej znajdą Państwo wszelkie szczegóły: Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 149,9 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 12 mieś. Wybrane usługi Pakiet VIP+, MEZZO, VOD+ PRAPREMIERY.TVP, Akt NC+ GO internet R Wybrane promocje VIP+ 149,90zł 12m dla Abonentów, Mezzo 0 zł 1 m oraz 5 zł 5 m dla Abonentów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można przy rozmowie przedłużającej od razu ustalić aby HBO 6x0 wyłączyło się z szóstym miesiącem automatycznie czy trzeba extra o tym pamiętać za pół roku?

 

mi powiedzieli że muszę pamiętać wyłączyć na koniec promocji  , chyba że chcę płacić 25 pln

Edytowane przez mania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi hbo oferowano tylko 6x0 i 6x25 zł, ze zobowiązaniem na rok, nie dało się aby wyłączyć po darmowych miesiącach.

 

moja pierwsza propozycja z hbo też była taka , ale zapytałam czy jest możliwość tylko hbo - na 6 miesięcy gratis - po konsultacji z przełożonym była taka promocja dla mnie.

witam .

Jaki jest okres wypowydzenia umowy ?

na warunkach promocyjnych 1 miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...