Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj umowa przedłużona po złożeniu reklamacji.Reklamacja polegała na tym że pod koniec pażdziernika zgodziłem się przedłużyć umowe ale niestety powstał jakiś błąd przy aktywacji po stronie NC+.I na następny dzień dostałem oferte inną niz dzień wcześniej i się na takie warunki nie zgodziłem i złożyłem reklamacje.Dzisiaj dostałem odpowiedź że reklamacja została uwzględniona i mogę przedłużyć umowe na warunkach które mi za pierwszym razem proponowano czyli 6xC+,Extra+,MR dwa Cameleony,PVR Pace 500 Giga, HBO na 6 miesięcy za 0zł oraz Hustler na 6 miesięcy za 0zł i następne 6 za 4,99 oraz Filmboxy na 2 miesiące za 0zł.Cena za wszystko 69,90 za pierwsze 6 miesięcy poźniej dodatkowo 4,99 za Hustlera.HBO po 6 miesiącach wyłącze.I co najważniejsze umowa na 12 miesięcy liczona od grudnia.Nie wiem czy ta oferta z długością umowy jest spowodowaną reklamacją czy może idą lepsze czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj umowa przedłużona po złożeniu reklamacji.Reklamacja polegała na tym że pod koniec pażdziernika zgodziłem się przedłużyć umowe ale niestety powstał jakiś błąd przy aktywacji po stronie NC+.I na następny dzień dostałem oferte inną niz dzień wcześniej i się na takie warunki nie zgodziłem i złożyłem reklamacje.Dzisiaj dostałem odpowiedź że reklamacja została uwzględniona i mogę przedłużyć umowe na warunkach które mi za pierwszym razem proponowano czyli 6xC+,Extra+,MR dwa Cameleony,PVR Pace 500 Giga, HBO na 6 miesięcy za 0zł oraz Hustler na 6 miesięcy za 0zł i następne 6 za 4,99 oraz Filmboxy na 2 miesiące za 0zł.Cena za wszystko 69,90 za pierwsze 6 miesięcy poźniej dodatkowo 4,99 za Hustlera.HBO po 6 miesiącach wyłącze.I co najważniejsze umowa na 12 miesięcy liczona od grudnia.Nie wiem czy ta oferta z długością umowy jest spowodowaną reklamacją czy może idą lepsze czasy.

Akurat przy takiej umowie, 12 miechów, to raczej zysk dla nich niż dla ciebie. Za rok bankowo taniej nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście umowa na rok pasuje gdyż może się okazać że niedługo wogóle nie będzie sportu w C+, chodzi mi o przetarg Premiership.Jakby taki dla nich był zysk to by dawali takie umowy każdemu, a z tego co wiem to chyba raczej umów 12 miesięcznych nie ma a pewnie niejedna osoba by taką umowe chciała.Ja nikomu nic nie bronie jak dostaniesz dobrą cene to przedłuż nawet na 24 jak ci tak pasuje to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem listem informacje, że mam SAM zadzwonić do nich po ofertę !! na tv też komunikat proszę o kontakt !! NC+ się wycwaniło i trudno ich już naciągnąć na wypowiedzenia... Mówię zadzwonie.. chciałem niższą ofertę a Pani mówi że nie ma dla mnie tańszej oferty, więć mówie to co wypowiedzenie i umowa jako nowy klient ?  a ona TAK ...

 

Czas popatrzeć co ma CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam umowę na 15 miesięcy, koniec 31.01.2016r.: Comfort+ (39.90 zł)i opcje dodatkowe Multi+ (0 zł) ,HBO (20,00 zł), HBO GO HB ITI (0 zł), Cinemax (10,00 zł), EXTRA+ (10,00 zł), Filmbox (0 zł), Premium Sport &Film (50,00 zł), Mezzo (5,00 zł), netVOD+ konto podstawowe, netVOD+ konto dodatkowe, VOD+(10,00 zł) Seriale+, Aktywacja NC+ GO internet R (0 zł), netVOD+ Multi+ (0 zł), netVOD+ CANAL+ Platinum (0 zł), CANAL+ VOD (0 zł) razem daje 144,90 zł. Jaką dostane propozycję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście umowa na rok pasuje gdyż może się okazać że niedługo wogóle nie będzie sportu w C+, chodzi mi o przetarg Premiership.Jakby taki dla nich był zysk to by dawali takie umowy każdemu, a z tego co wiem to chyba raczej umów 12 miesięcznych nie ma a pewnie niejedna osoba by taką umowe chciała.ok.

Umowy roczne są tylko trzeba się upomnieć dość dosadnie o nie.

Są faktycznie o te 10 zł droższe [ tak mi proponowali kilka tyg temu ] ale taka umowa dla kogoś kto czeka na przetarg BPL to jedyna słuszna opcja.

Bo lepiej zapłacić 120 zł więcej na rok  niż zostać z bezwartościowym C+ od sierpnia 2016.

To się tyczy oczywiście tylko tych dla których BPL to jedyne co ich rajcuje w C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowy roczne są tylko trzeba się upomnieć dość dosadnie o nie.

Są faktycznie o te 10 zł droższe [ tak mi proponowali kilka tyg temu ] ale taka umowa dla kogoś kto czeka na przetarg BPL to jedyna słuszna opcja.

Bo lepiej zapłacić 120 zł więcej na rok  niż zostać z bezwartościowym C+ od sierpnia 2016.

To się tyczy oczywiście tylko tych dla których BPL to jedyne co ich rajcuje w C+

Dlaczego od sierpnia? Większość krajowych rozgrywek kończy się w drugiej dekadzie maja! Potem "słoneczne" euro i wznowienie rozgrywek w trzeciej dekadzie sierpnia. Kto ma na doładowanie ten zyskuje 3 m-ce. Ile kosztuje najtańszy pakiet na kartę gdzie można dokupić C+? Paczka C+ to przecież opcja dodatkowa, więc ile kodztuje jak bym ją chciał aktywować na kilka tylko m-cy a nie cały okres umowy? Tylko mi nie mówcie, że 69 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...