Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za Eurosport 2 trzeba dopłacać obecnie???

Przy np.Komforcie tak.

 

Moim zdaniem nie, w regulaminie nic o tym nie pisze. Co więcej, są wskazane opłaty cząstkowe za zamównienie eleven od 2, 11, 21 i 27 dnia miesiąca.

Jest tak jak z każdą inną opcją pierwszy niepełny miesiąc free drugi płatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dk67

 

Zawsze jest alternatywa tylko trzeba chcieć

 

Gdzie takie oferty dają bo napewno nie w ncplus?

dk67

 

Zawsze jest alternatywa tylko trzeba chcieć

 

TurboBOX+500GB Comfort +Extra +Multi + 8xCanal+Premium + Canal+Vod + 3xHBO + RedlightHD + nc+GO TV =Na całą umowę=Stała Cena 44,90zł=Koniec Umowy 31.03.2016r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony niektórzy konsultanci mówili, że aktywowanie pakietu Eleven na rok w promocji przedłuży umowę gdy ta kończy się szybciej niż rok- co jest kompletną bzdurą i wprowadzaniem klienta w błąd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest naliczana opłata cząstkowa, nie ma miesiąca za darmo. info z przed chwili od konsula

Podniosłeś mi ciśnienie i zadzwoniłem. Zamawiając dziś 11 nie ma opłaty za listopad. Sprawa tyczy się dla 2 wersji. W promocji z rabatem na 6 m. jak i bez zobowiązania.Jest tak samo jak i z innymi opcjami.Koniec tematu. Babka już chciała mi to g.. włączać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po złożeniu wypowiedzenia otrzymałem następującą ofertę którą aktywowałem - Pakiet SUPERPREMIUM+ ( za 99,90zł ) 8x C+, HBO, CINEMAX dodatkowo Filmbox 0zł 6m, Multiroom Standard C+ 0zł ( 2szt dekoder 500GB ). Najem ultra BOX+ 0zł oraz  Adventure TV HD, FILMBOX, HISTORY HD, History 2HD, SunDance HD. Podczas rozmowy próbowałem coś utargować z tej ceny lecz miła pani przez telefon powiedziała że taniej się nie da chyba że zrezygnuję z HBO lub zamiast 8xC+ będzie 6xC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dekodery oddane brak propozycji do przyjęcia

Superpremium 109 zł + MB 5 zł + 2xMRS po 5 zł ( 10 zł) + FilmBox-y 10 zł  HBO GO gratis - razem 134 zł :crazy: :crazy: :crazy:

Extra+ z Canal+ 89 zł ( nawet nie czekałem na wyceną MR i FilmBoxy ) :crazy: :crazy: :crazy:

VIP+ ( bez fikołków) 139 zł + 15 za MRS razem 154 zł :crazy: :crazy: :crazy:

Tak z ręką na sercu czy oni są normalni ????? do tej pory płaciłem średnio 105 zł ( czasami sobie coś dobrałem to płaciłem więcej)

Miałem Extra+ z Canal+ oraz FilmBoxy , HBO i HBO GO, HBO OD, MediaBox i MRS x 2, History i History2

Nie płaczę i płakać nie będę!! mam CP Premium za 45 zł oglądać jest co :)

 

Wszystkim "walczacym o swoje" życzę dużo cierpliwości i nieustepliwości w negocjacjach :):)

 

PS: dekodery oddawałem około godz 11 to byłem 4 klientem, który zdawał sprzęt od godziny 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Piszę swój pierwszy post, ale z Waszych propozycji korzystam od 2012 roku, kiedy to przedłużałem umowę jeszcze w cyfrze.

 

Obecnie posiadam coś na styl Pakietu Extra z 8xC+, HBO i History za 79,90.

 

A więc od początku, umowa kończy mi się w styczniu 2015 roku, dziś pierwszy telefon 224627146.

Pan, który chyba dopiero zaczyna pracę w firmie, zaczął od standardowej gadki "co bym chciał dostać", tak więc mówię, że interesuje mnie zostanie w nc+ tylko na umowie max 15 miesięcznej. Oczywiście stwierdził, że nie ma problemu i ma dla mnie takie oto "super oferty"

 

Pakiet Extra z 6xC+ z Multiroom Standard za 89,90 na 15msc

lub

Pakiet Extra z paczką HBO, History i History 2 za 84,90 na 15msc

 

Grzecznie podziękowałem, zapytałem się czy uważa mnie za głupka, że będę płacił więcej za mniej na co on, że ceny się zmieniły bla bla bla, że proponuje mi pakiet 50zł taniej niż dla nowych..., powiedziałem, że czekam na ciekawsze oferty tym bardziej, że jak wejdzie okres sprzedaży świątecznej to już tego argumentu nie będzie mógł mi przytoczyć.

 

Grzecznie sobie podziękowaliśmy i czekam na kolejne telefony.

 

Ps. Jak dostanę ofertę EXTRA z 6XC+ z Muliroom za 69,90 na 15 msc to łykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Do tej pory pakiet: extra, canal+, hbo + 3 multiroomy standard. Rata 109zł. Umowa do końca roku.

 

Propozycja bez wypowiedzenia: superpremium + 3 multiroomy standard za 129zł na 24m.

 

Za ile można by to wyrwać po wypowiedzeniu?

Edytowane przez lion80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podniosłeś mi ciśnienie i zadzwoniłem. Zamawiając dziś 11 nie ma opłaty za listopad. Sprawa tyczy się dla 2 wersji. W promocji z rabatem na 6 m. jak i bez zobowiązania.Jest tak samo jak i z innymi opcjami.Koniec tematu. Babka już chciała mi to g.. włączać.

włączylem dziś (02.11) Eleven bez promocji za 15,90zł/m-c.

 

mam nadzieję że listopad będzie free a grudzień w standardzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...