Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bez Discovery i Seriale, więc to jest paczka 5x C+ ;)

A można tak brać bez C+Discovery i seriali? Jak tak to ja tego dziadostwa nie będę brał. Umowa kończy mi się w lutym. Pewnie na przełomie roku będą do mnie dzwonić.Chyba, że sam zadzwonię jeszcze przed świętami :-8

Edytowane przez djclassic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sieko_94, @marwol, @hakan, @marvel... Niestety (przynajmniej wg mnie) ale różnica między 8xC+ a 6xC+ jest większa. Z małą paczką nie ma dostępu do C+ VOD, a to moim zdaniem jedyna ważna różnica, chociażby dlatego, że paczka C+ pełna jest powtórek, a tam mam (oczywiście w C+ VOD) gotową bibliotekę dość reprezentatywną w stosunku do tego co pokazują na bieżąco... i tak macie rację 8xC+ to tak naprawdę....6xC+ (o C+ +1 nie ma co pisać) natomiast, jeżeli chodzi o C+ Discovery to jak sami konsule mówią przy sprzedaży, że C+ Discovery to całe  ....................... 10 godz. premierowych materiałów tygodniowo! No mogą człowieka wykończyć ze  śmiechu.

Edytowane przez G_to_nieistotne
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy/koleżanki forumowicze mam pytanko: obecnie posiadam pakiet extra,8C+ w sławnym łamańcu 53,26 plus 3X mrs każdy za 10zł razem 83,26. Umowa do końca roku,wypowiedzenie wysłane. Jako że oferta Canal+ stała się delikatnie mówiąc SŁABA przy przedłużeniu mnie już nie interesuje. Za ile można dostać extra+ wraz z 3xmrs??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sieko_94, @marwol, @hakan, @marvel... Niestety (przynajmniej wg mnie) ale różnica między 8xC+ a 6xC+ jest większa. Z małą paczką nie ma dostępu do C+ VOD, a to moim zdaniem jedyna ważna różnica, chociażby dlatego, że paczka C+ pełna jest powtórek, a tam mam (oczywiście w C+ VOD) gotową bibliotekę dość reprezentatywną w stosunku do tego co pokazują na bieżąco... i tak macie rację 8xC+ to tak naprawdę....6xC+ (o C+ +1 nie ma co pisać) natomiast, jeżeli chodzi o C+ Discovery to jak sami konsule mówią przy sprzedaży, że C+ Discovery to całe  ....................... 10 godz. premierowych materiałów tygodniowo! No mogą człowieka wykończyć ze  śmiechu.

 

Nie inaczej ma się to do oferty filmowej C+. No bo ile jest premier, takich prawdziwych a nie odgrzewanych kotletów? To wyjdzie wtedy 4-5 filmów w m-cu, czyli góra 10 godzin na miesiąć! Nie inaczej oferta serialowa, co ciekawsze i tak na głównym C+, więc po co C+seriale? Nie za często oglądam ten kanał ale rozwaliło mnie ostatnio, że żona oglądała film za filmem (oczywiście oferta produkcja 2013-14), aż  z ciekawości spojrzałem co za kanał ogląda i się okazało, że to C+Seriale. Powtórka goni powtórkę, więc z czym do ludzi. Tak samo oferta VOD gdzie filmy w SD i bez dźwięku AC-3. To ma być PREMIUM? To tylko dodatek do sportu, który niestety i tak nie warty ceny jaką sobie wymyślili. Skoro mogą dać 2 kanały 11 za 7,95 (góra 15,90) to niech też dadzą możliwość wyboru C+Sport i C+S2 za taką kwotę bo oferty niestety bogatszej nie maja.

Edytowane przez Le0nGC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co czekać?piszesz że ci nie zależy to koniec umowy i amen.

Witajcie.

Prosze o szybka odp.umowe mam do 31.10 i juz zostalo malo czasu,do tej mialem extra w lamancu za srednio 53, ofery takie jak dla innych 69 za c6 i 79 za 8c-zrezygnowalem. Mozna czekac jeszcze bo w sumie mi bardzo na nc nie zalezy'ostatni tel byl 2 dni temu tylko smsy

Odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, czyli taki jaki podalem :P 

 

Chodzi mi o to czy ktos mial doswiadczenie zwiazane z tym,ze po uplywie umowynp 02.11 mozna spodziewac sie tel i lepsza ofera
Jak to mowia kupic nie kupic potargowac mozna oczywoscie bez cisnienia

Ja ostatnio taki przypadek mialem. Skonczyla się umowa i już bylem bez kanałów, ale dzien czy dwa po umowie zadzwonili i zaproponowali sami wtedy popularnego łamańca, którego każdy brał masowo :) . A przed końcem umowy jak dobrze pamiętam to chyba nie chcieli na niego przystać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli 2 listopada zgodzisz się na to co ci teraz proponują jedyny plus taki będzie że listopad masz za friko a oferta Extra+Canal+6 w cenie 69,9zł przy 24 miesiącach wyjdzie ci 67 zł jeżeli taką propozycję dostaniesz

Edytowane przez ptaszeczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca listopada. Wypowiedzenie zarejestrowane w punkcie nc+. Dziś pierwszy telefon i propozycja: Extra+Canal+6 za 69,90 pln + multiroom+ hbo do końca roku za 0 zł. 

Odrzucona. Konsul opowiadał że kiedyś to było tak i tak a dziś jest inaczej... Rozmowa przede wszystkim o ofercie sportowej i filmowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowe do końca roku, ale raczej nie będe przedłużał bo za drogo, chyba że wziołbym ''start'' tylko...

 

Masakra co oni porobili z tymi pakietami , jak ktoś by chciał EUROSPORTY 1,2 to musi wykupić największy pakiet chyba za 200zł :>

To w końcu Eurosport2 jest w pakiecia Extra+ czy go tam nie ma. Bo na stronie nc+ w pakiecie Extra+ nie ma ESP2, natomiast w Comfort jest ESP2 jako dopełnienie do pakietu Extra+, na 1 miesiąc w prezencie wraz z CN, Animal i MTV. Natomiast w pakiecie Extra+ ale z C+, Eurosport2 jest na liście. .. Więc o co tu chodzi? To ważne, bo bez kompletu Eurosportów nawet nie rozważam przedłużenia na takich warunkach jak obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej czekam na jakąkolwiek sensowną propozcję. Dzisiaj ostatni dzień umowy i cały czas nie są w stanie mi dać nawet ekstra,6C+, PVR za 69 ani też comfort, 6C+, PVR za 59. Takie warunki nie ukrywam chętnie bym przyjął a z tego co widzę nie ma z tym większego problemu u innych. Jest jakiś nr pod którym coś takiego dostanę? Jeśli nie to witaj CP bo nie widzę powodu dlaczego miał bym być gorzej traktowany biorąc pod uwagę kilkanaście lat współpracy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie :) bo jutro muszę wysłać to wypowiedzenie i chcialbym mieć pewność czy pod dobry adres wysyłam :D

Jeśli masz taką możliwość nie musisz wysyłać ;)

Wystarczy że udasz się do "aps" z dowodem osobistym w większości centrach handlowych takie punkty się znajdują.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...