Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie zastanawia dlaczego osoby z łamańcami nie zauważają, że może to poprzednie oferty były zbyt tanie, a nie obecne za drogie. Rzeczywiście, to wina NC+, że rozpieścili abonentów, próbując ratować twarz po falstarcie. Niektóre osoby powinny jednak docenić, że w ogóle przez ten rok czy ile tam płaciły grosze za bardzo bogatą ofertę. MR-y, HBO, C+, Extra+ itd. za 50zł? Żyć nie umierać. Sam miałem atrakcyjną promocję, ale teraz płacę normalną stawkę. Liczę, że wyższe abonamenty podratują za jakiś czas ofertę, bo na razie NC+ odbija się czkawką rozdawnictwo za pół-darmo.

 

Pozdrawiam

Wytłumacz mi proszę, na czym polega to rzekome bogactwo oferty enceplusa. W C+ jakaś wartościowa premiera pokazuje się raz na kilka miesięcy, HBO dostałem przy ostatnim przedłużaniu oferty (dawali to wziąłem) i od tej pory, czyli od roku z haczykiem nie obejrzałem tam ani JEDNEGO filmu (kilka razy próbowałem, nie zdzierżyłem do końca).

Ich ofertę wybrałem ze względu na La Liga, od kiedy jest w Eleven zdarza mi się wyłączać dźwięk podczas transmisji. Większość tzw. kanałów premium to z mojej perspektywy [beep], na oglądanie którego nie warto marnować życia. 

 

 

 Sam miałem atrakcyjną promocję, ale teraz płacę normalną stawkę. Liczę, że wyższe abonamenty podratują za jakiś czas ofertę, bo na razie NC+ odbija się czkawką rozdawnictwo za pół-darmo.

 

 

 

Zaiste fascynujący postulat.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jednak zmodyfikowałem swoją umowę.

Mianowicie HBO mam na 12mcy w opcji 0zł 6mcy i 25zł 6 mcy, później mogę wyłączyć.

W ten sposób w pierwszym roku nowej umowy mam 7,5zł/mc taniej niż w poprzedniej ofercie (24x 20zł).

 

Reszta warunków pozostała bez zmian, tzn.:

Extra+ z 6C+ 24mce za 69,90zł

FilmBox 6mcy za 0zł

History HD i H2 HD 1mc za 0zł

nc+ go TV 24mce za 0zł

Multiroom Premium 24 mce za 0zł

Edytowane przez lukas88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak są umowy na 12 miesięcy tylko niestety niechętnie je proponują.

 

zostawiłem u nich numer by dostać od nich odpowiedz na moje pytania, no i miedzy extra a entry było raptem 10 zł różnicy żenada :( (wyśle wypowiedzenie,

 

umowa na 12 miesięcy tez przejdzie, ale jest droższa o ok 20 zł,

 

z 11 mogę zrezygnować dopiero po promocyjnym roku;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj pisałem że przedłużyłem umowe na 24 miesiące na nst. warunkach Extra,6C+,Pace 500,2 Cameleony i Hustler na 6 miesięcy za 0zł i później 6 miesięcy 4,99 oraz HBO na 6 miesięcy za free.Przyszedł mi sms abym zaakceptował umowe i oczywiście zaakceptowałem i po chwili dostałem następnego smsa że wystąpił błąd przy aktywacji i żeby się skontaktować z konsultantem.Tak więc dzisiaj dzwonie i po połączeniu dowiaduje się zę wystąpił jakis błąd na moim koncie i moment żebym poczekał to poprawią.Minęło prawie 20 minut i konsul mówi że może mi zaoferować to samo co wczoraj tylko HBO po 6 miesiącach będzie płatne przez nasrępne 6 po 25zł.Czy oni są niepoważni wczoraj sie niby dogadałem a dzisiaj mówią że nie ma takich ofert?? Juz nie wiem co o nich mysleć, najpierw podwyzki cen a teraz takie jaja.Tyle razy juz przedłużałem umowe a z takim czymś to sie spotkałem pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

W jakiej kwocie można dostać hbo go i seriale+.

Dzisiejsza rozmowa z konsultantem i wg. nich cena tych kanałów z pakietem vip+ to 167zł przez 12m-cy i 180zł przez następny rok. W cenie już eleveny i multiroom. Można liczyć na lepszą ofertę ? Wypowiedzenie złożone w niedzielę w punkcie sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak śledząc wątek przez parę tygodni myślę, że wysyłanie wypowiedzenia w celu uzyskania lepszej oferty już nie działa, pewnie chcą nas tego oduczyć.

No może i tak ale lepiej złożyć wypowiedzenie niż się z nim spóźnić. Na chwilę obecną telefony z nc+ zaczynają się nawet wcześniej niż 3 m-ce przed końcem umowy. Oferty jakie są każdy wie, więc lepiej  jest złożyć wypowiedzenie dla samego faktu, że nie akceptujemy ich podwyżki za ich widzi mi się.

Co do kolekcji seriale+ to mi konsul zaśpiewał 30, przy czym ja to w chwili obecnej mam w ofercie i miałaby być to opcja dodatkowa do Superpremium za 99.9, czyli w sumie za 129.9. :crazy:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia dlaczego osoby z łamańcami nie zauważają, że może to poprzednie oferty były zbyt tanie, a nie obecne za drogie. Rzeczywiście, to wina NC+, że rozpieścili abonentów, próbując ratować twarz po falstarcie. Niektóre osoby powinny jednak docenić, że w ogóle przez ten rok czy ile tam płaciły grosze za bardzo bogatą ofertę. MR-y, HBO, C+, Extra+ itd. za 50zł? Żyć nie umierać. Sam miałem atrakcyjną promocję, ale teraz płacę normalną stawkę. Liczę, że wyższe abonamenty podratują za jakiś czas ofertę, bo na razie NC+ odbija się czkawką rozdawnictwo za pół-darmo.

 

Pozdrawiam

Dokładnie zgadzam się z postem powyżej. Pamiętam jak wielu na tym forum przy ostatnich przedłużeniach za czasów Cyfry+ (2011-2012 rok) walczyli o pakiet CANAL+Optimum z Multiroom i nagrywarką za 75zł/m-c, z czego trzy ostatnie miesiące z tej 15-miesięcznej umowy po 95zł. Teraz (za odpowiednik Extra+8C+) 

podobna cena - 79,90zł (najczęściej przewijająca się oferta na forum), więc wielki powrót do czasów Cyfry+. 

 

@Lukop napisał:  Liczę, że wyższe abonamenty podratują za jakiś czas ofertę, bo na razie NC+ odbija się czkawką rozdawnictwo za pół-darmo.

O naiwności. [regulamin - nie obrażamy] Zważ, że za obstrukcją cenową idą liczne rezygnacje z oferty w ogóle. Baza topnieje.

Jak zobaczysz jakiś przejaw TEJ (spodziewanej, he,he)  poprawy....napisz.

 

Inna sprawa: jeśli Kolega sadzi, że abonament za pół darmo jaki otrzymało może ze 2% ludzi wpłynął tak drastycznie na ofertę....to tu kończy się dyskusja.

Zaczyna się śpiewka trenera Jarząbka.

I co z tego, że baza topnieje jak rośnie ARPU?

 

Proszę o podanie źródła danych dotyczących tych 2%, bo bardzo ciekawią mnie te dane.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalek do mnie tez dzwonia codziennie

 

dzis odrzucilem standardowa oferte za 79,9 zl  po czym po 2 godzinach zadzwonił nastepny konsultant i znowu zaczyna "dlaczego chce Pan zrezygnowac itp" i przedstawia ta sama oferte ,maja tam niezly balagan lub stawiaja na zmeczenie materiału:)

 

obecna strategia nc+ to nie uleganie wypowiedzeniom abonentów,jednolite warunki dla przedluzajacych umowy,brak elastycznosci i pozwolenie na zejscie z liczby abonentów nawet do 1,9 mln za cene wyzszych ARPU

 

ponadto konsultanci nc+ udzielaja sie na takich forach jak to,zeby nas forumowiczów skłucic,przekonac do nowych "atrakcyjnych" cen

ale co najwazniejsze nie dopuscic do powtórki z rozrywki czyli powrotu "antync+" ,

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę na napis 'Telewizja bez opłat przez 6 miesięcy'

 

90 x 18 / 24 = 67.50zł

60 x 18 / 24 = 45zł

 

Nie wspominając już o tym, że biorąc multiroom i stosując 'magiczne sztuczki o których dyskusja jest tutaj zabroniona' można te kwoty zbić do groszy.

 

Przewaga nc+ to sport i tylko sport.

 

Rodacy zagranicą na tym zarabiają.

Proponuje zajrzeć na ebay:

Polsat full + dane

200f 12 miesięcy (1200zł)

 

Bierze premium, 3 multiroomy, rozdziewicza.

Jego koszt: 18x90 + 24x15 = 1620 + 360 = 1980zł

Jego zarobek: 4 karty po 200f = 800f = 4800zł.

Po roku zgłosi zagubienie karty. Dostanie nowe i od nowa wystawia karty na pozostały rok umowy 4x200f = 800f.

Jedna dwuletnia umowa zarobi 1600f = 9600zł.

O tym nie wiedziałem  :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Też mnie ciekawią te dane, że niby 2% ma umowy niby pół darmo. Nigdy nie placiłem więcej niż 79,90 za premium zarówno w n jak i dwie umowy w nc+. Wiem też, że inni mieli lepsze oferty, wiem też, że wiele osób ma umowy z C+x8 i HBO za 79 PLN na czas nieokreślony i to przedłużone po fuzji(N). Nie interesuję mnie obecna polityka biznesowa nc+, jaką wykręcają się konsule. Tak samo było przy połączeniu platform. Niby klienci nie zrozumieli oferty, teraz przyszedł nowy prezes i próbuje się wykazać.

 Oto jego wypowiedź po objęciu stanowiska po Julianie:

"- W ostatnich latach zbudowaliśmy jedną z najsilniejszych marek na polskim rynku telewizyjnym. Znam świetnie firmę, moim głównym celem będzie jej dalszy systematyczny rozwój i realizacja celów biznesowych. Zrobimy wszystko, aby abonenci NC+ byli usatysfakcjonowani z działań podejmowanych przez nas we wszystkich obszarach - mówi Manuel Rougeron, nowy prezes platformy NC+."

Wnioski... Ja nie dam się skubać. Ilu abo musi zapłacić haracz aby ten [beep]ek wziął swoją pensję? Czy oni mają nas za [beep]li? Nic w chwili obecnej nie przemawia za ich żądaniami cenowymi.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam aktualnie typowego łamańca za ~53zl z hbo, kwit do konca listopada jeszcze niewypowiedziany.

Przy okazji zamawiania "11" zapytalem co mi pani zaproponuje w temacie nowej umowy za to co mam teraz.

87 z elevenami - pada odpowiedz. Jednak sie okazuje bez HBO, laska nieogarnieta, mowi ze mam HBO normalne jako + miesiaca heh. W miedzyczasie narzekam ze drogo, ona poprawia sie - 80 za 6x c+ z hbo na pol roku. Prosze uprzejmie o argumentacje dlaczego mam placic 50% wiecej za teoretycznie ta sama oferte, a w praktyce gorsza. Odpowiada nie na temat, ja przyciskam, juz bez HBO zeby nie gmatwac i propozycja - 67 za 6c+ i "11". Hmm wypadaloby 59 za 6c+, a czytam wyzej wiara pisze, ze ciezko je wyrwac 69, hmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 30.11.2015r do tej pory

 

Pakiet Comfort+

opcje

Extra +

6x CANAL+ od Maja 2015 8x CANAL+

HBO

CINEMAX

FILMBOX

Dekoder turbo box+ n-ki

 

Cena za wszystko 99zł

 

Propozycja na przedłużanie umowy to samo za 134zł umowa na 2lata są jakieś szasnę żeby dostać to samo za tą samą cenę ?

Edytowane przez sebastianp17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 30.11.2015r do tej pory

 

Pakiet Comfort+

opcje

Extra +

6x CANAL+ od Maja 2015 8x CANAL+

HBO

CINEMAX

FILMBOX

Dekoder turbo box+ n-ki

 

Cena za wszystko 99zł

 

Propozycja na przedłużanie umowy to samo za 134zł umowa na 2lata są jakieś szasnę żeby dostać to samo za tą samą cenę ?

To samo co masz możesz mieć za tą samą cenę. Z tego co widzę nie wymieniasz Multi +, a to możesz negocjować przy paczce Filmbox.

 

Mam w tej chwili:

- umowę łamaną 53 zł/m-c,

- paczkę canal+,

- multiroom

- dekoder 500 gb

- było HBO na 3 miesiące

 

Obecnie proponują mi umowę za 69 zł bez Canal+ seriale i Canal+ discovery (z multiroomem i obecny sprzętem).

Myślę, że na chwilę obecną jeśli chodzi o MR z taką ofertą nic nie da sią więcej ugrać. Chyba, że masz coś mniej niż Comfort do tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...