Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz mam umowę na 15 miesięcy, koniec 31.01.2016r.: Comfort+ (39.90 zł)i opcje dodatkowe Multi+ (0 zł) ,HBO (20,00 zł), HBO GO HB ITI (0 zł), Cinemax (10,00 zł), EXTRA+ (10,00 zł), Filmbox (0 zł), Premium Sport &Film (50,00 zł), Mezzo (5,00 zł), netVOD+ konto podstawowe, netVOD+ konto dodatkowe, VOD+(10,00 zł) Seriale+, Aktywacja NC+ GO internet R (0 zł), netVOD+ Multi+ (0 zł), netVOD+ CANAL+ Platinum (0 zł), CANAL+ VOD (0 zł) razem daje 144,90 zł.

Od dwóch tygodni mam codziennie telefon z super propozycją VIP+ za 149,90 zł + 5,00 zł za Mezzo, czyli 154,90 zł. Dodam, że nie złożyłem jeszcze wypowiedzenia i dopóki tego nie zrobię pewnie będzie to jedyna propozycja przedłużeniowa ze strony NC+ dla mnie. 20- letni staż nie ma żadnego znaczenia.

Nie licz na względy, ja jestem od czasów Canal Plus analogowy, 1996 r, obecna oferta 149 zł, po wypowiedzeniu oferta od nich na 24 m-ce, 150 zł za to samo. Podziękowałem na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, Eleveny 24x 7.95zl chcialbym wyrwac do comfort z paczką 6xC+. Pytanie czy sie komus udalo czy to walka z wiatrakami i nie ma co?

Nie udało się to nikomu. Podczas rozmowy z konsulem wyszło na to, że po 12 miesiącach możesz zrezygnować całkowicie z elevenów, możesz zrezygnować i wziąć po cenie promocyjnej, jeżeli taka będzie albo po prostu zostawić i płacić te 15 zeta, bo przecież za rok elevny mogą wycenić na więcej. Patrząc na rozwój wypadków może tak być. Jednak różne wersje krążyły na forum co do elevenów i do warunków tej promocji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Molder ta oferta 107zł już z opłatą za dekodery?

Czy wysłałeś wypowiedzenie? Ja dostałem ofertę z aps na superpremium+, 8c+, eleveny i multiroom za 117 przez pierwszy rok a przez drugi 130.

Jutro składam wypowiedzenie i liczę na drobną obniżkę i jakieś canały extra i mogę przedłużać.

 

Tak, to kwota z najmem dekoderow.

Co najdziwniejsze, ze nie wysylalem wypowiedzenia, a zawsze tak robie.

Stad moje zaskoczenie ze dostalem taka oferte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udało się to nikomu. Podczas rozmowy z konsulem wyszło na to, że po 12 miesiącach możesz zrezygnować całkowicie z elevenów, możesz zrezygnować i wziąć po cenie promocyjnej, jeżeli taka będzie albo po prostu zostawić i płacić te 15 zeta, bo przecież za rok elevny mogą wycenić na więcej. Patrząc na rozwój wypadków może tak być. Jednak różne wersje krążyły na forum co do elevenów i do warunków tej promocji

Jak pisałem wyżej dostałem ofertę uwzgledniającą niezmienność ceny przez 24m-c w tym eleveny.

Edytowane przez levis1906
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wyżej dostałem ofertę uwzgledniającą niezmienność ceny przez 24m-c w tym eleveny.

 

Dostałeś ofertę na słowo, a nie na papierze. Gwarantuję Ci, że jakby przyszło co do czego to te 24 m-ce zmieni się na 12 po 7,95. A jeżeli zaakceptujesz to co na słowo, to podrzuć tutaj wszystkim PDF, który Ci przyjdzie w mailu z potwierdzeniem oferty z info, że niby masz Eleven na 24 m-ce po 7,95 PLN. Wówczas uwierzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś kolejny telefon z nc+. Tym razem z Działu Utrzymania (poprzednio przedstawiali się jako Dział Promocji) i jednak umowę przedłużyłem, na następujących warunkach:

Extra+ z 6C+ HBO na 24mce + FilmBox 6mcy za 0zł + History HD i H2 HD 1mc za 0zł + nc+ go TV 24mce za 0zł

Do tego jeszcze multiroom premium na 24 mce za 0zł.

Całość za 89,90 zł/mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówce że na słowo wygląda inaczej niz na papierze.Już kilkukrotnie przedłużałem umowe i wiem że to co mówi konsultant a to co jest w rzeczywistości to dwie różne rzeczy.Później dochodzi do tego że trzeba pisać reklamacje i czekać na decyzje, tak więc jak dostaniesz ta oferte to przedstaw jakis dowód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś ofertę na słowo, a nie na papierze. Gwarantuję Ci, że jakby przyszło co do czego to te 24 m-ce zmieni się na 12 po 7,95. A jeżeli zaakceptujesz to co na słowo, to podrzuć tutaj wszystkim PDF, który Ci przyjdzie w mailu z potwierdzeniem oferty z info, że niby masz Eleven na 24 m-ce po 7,95 PLN. Wówczas uwierzę. 

On tez mi gwarantował i to kilkukrotnie, zobaczymy co bedzie mówił w niedziele bo ma dzwonić. Dzwonili do mnie z końcówki 78 79.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos, majac teraz lamanca za 49zl (comfort i 3x canal sport + dokupione 3x pozostale canal+) mam szanse dostac comfort + 6x canal+ za 59,9zl, bez wysylania wypowiedzenia ? Bo normalnie poprzednia umowa, jesli bym nie placil lamanca wynosila 4x 0zl + 11 x 65zl. Koniec umowy styczen 2016.

Dzieki za odpowiedz :)

Edytowane przez bakus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

w 31 stycznia kończy mi się umowa na extra+ i 6C+. Przez ten okres chciałbym uruchomić eleveny za 7,95 na rok. Rozumiem, że zobwiązuje się płacić 7,95 x 12 i potem 15,90 w następnych miesiącach. Ale pytanie jak się to ma z pormocją na te kanały za 7,95 skoro za 3 miesiące kończy mi się umowa. Czy automatycznie mi się umowa wydłuży czy jak, szukałem w regulaminach ale nie ma takiej sytuacji opisanej. Na NC+ wyskakuje mi opcja do zamówienia elevenów za 7,95, więc rozumiem, że mogę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@frycu

W twoim przypadku wykupujesz Eleveny na czas trwania Twojej umowy, tj. do 31.01.2016 r. Po tym czasie jeśli zakończysz umowę z nc+ opcja wygasa, natomiast jeśli przedłużysz to wtedy już trzeba się dopytywać konsultanta czy ta promocja na Eleveny przejdzie na nową promocję.

Edytowane przez lukas88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos, majac teraz lamanca za 49zl (comfort i 3x canal sport + dokupione 3x pozostale canal+) mam szanse dostac comfort + 6x canal+ za 59,9zl, bez wysylania wypowiedzenia ? Bo normalnie poprzednia umowa, jesli bym nie placil lamanca wynosila 4x 0zl + 11 x 65zl. Koniec umowy styczen 2016.

Dzieki za odpowiedz :)

Raczej tak, a jeśli nie teraz to w grudniu na zwyklej infolinii pewnie dostaniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedluzylismy umowe. Nie jest to cena super, ale jestesmy zadowoleni: Superpremium, 6C+, HBO i Filmbox na 24m 94,90zl. Szczerze mowiac, nie chce mi sie z nimi dyskutowac godzinami aby troche mniej wydac. 

 

Druga oferta byla Extra 8C+, H i H2 za 82,90zl.

 

Mysle ze w erze telewizji internetowej jest to juz nasza ostatnia umowa - za 2 lata tylko Apple TV, BBC iplayer, netflix i ipla.  

Edytowane przez GolfBravo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Do tej pory posiadałem pakiet: 
Comfort+ 
Opcje dodatkowe: 
ultraBOX+ 
Multi+
EXTRA+ 
Premium Film i Sport
Umowa była na 15 miesiecy i płaciłem 49.90zł/mc 

Dzisiaj kolejny telefon z Biura Utrzymania Klienta po zaksięgowaniu wypowiedzenia i takie coś mi zaproponowali: 
Comfort+ 
6x Canal+  
Multi+
Multiroom ---- jestem zainteresowany rozszerzeniem oferty 
Dodają mi HBO i HBO Go do konca 2015r w prezencie ale mnie to nie interesuje. 

1-12mc 69,99zł 
13-24mc 74.99 

Można powiedzieć że Multi+ mnie nie interesuje/ Czy można to odrzucić z oferty bo zapomniałem zapytać? 
HBO darmowe tez mnie nie interesuje. Jak zapytałem o Eleven to powiedział że ceny tak jak sa wszędzie czyli 7.95 i 15,90 zl dodatkowo 

Odrzuciłem tą ofertę, chociaż gościu na chwile poszedł do przełożonego skonsultować sie i mówil że nic lepszego w tym momencie nie wynegocjuje.

Jak myślicie uda sie coś lepszego wynegocjować? Powiedziałem że jak abonament spadnie o 5zł to sie zgodzę ale nie było podobno takiej opcji. 
Umowa aktualna jest do konca grudnia 2015, czyli jeszcze dużo czasu jest na starej umowie.

Pozdrawiam i pomóżcie wesoly.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Cos takiego udalo sie wytargowac - slabo bo slabo ...

 

77,85 zl/mc

 

1) Extra+ z CANAL+ (6) 69,90 zł 24 m dla Abonentów,

2) Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów,

3) HBO 0 zł 6m dla Abonentów,

4) Kolekcje nc+go TV: Hustler HD i Zest 18+ GO 0 zł 2 m dla Abonentów

5), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów,

6) nc+go TV HBO GO za 0 zł 2 m dla Abonentów,

7) Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dla tych których czeka przedłużenie umowy podaje co jest do ugrania i to co Ja ugrałem. Miałem dwie oferty obie na 24 mies. Pakiet Comfort 6xC+, Multiroom po cyfrze dek 500 GB, HBO ,,11'' za 106 zł. I druga którą wziąłem to Pakiet Start reszta bez zmian za 96zł. Po dokładnym przejrzeniu różnicy w kanałach to brakuje mi tylko czterech na których czasem coś obejrzałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...