Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jak ktoś dużo ogląda telewizję to mniej więcej taki sam pobór ;)

Turbo nie ma trybu uśpienia dlatego nie porównamy tych parametrów.Reasumując zwrot 200 zł czyli aktywacji Mediaboxa zwróci się po bardzo długim czasie dlatego IMHO za względu na pobór prądu nie warto wymieniać/

U mnie 2x więcej brał turbo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli około 8,50pln przy 20W daje 8,5pln miesięcznie (0,6pln/kWh). Ja mam wylacznik na pilot, wkładany do gniazdka. Wieczorem wylaczam (jeśli brak nagrań zaplanowanych). Po powrocie z pracy włączam. Mentalnie jest mi lepiej, a oszczędności może niewielkie.

BTW. Czytam ciągle temat, i widzę że sukcesem jest comfort+ w cenie 25 PLN. Szokuje mnie podejście NC+. Ja w lipcu zdarzylem wyciągnąć comfort+, history za 19,90.

Edytowane przez mikrus99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon z NC+ [ wypowiedzenia jeszcze nie złożyłem ], aż 10 minut zachciało mi się gadać z babką.

Ona swoje oklepane teksty, ja swoje, ona że musi być drożej bo wszystko kosztuje, ja na to że za mniej nie płacę więcej [ chodziło o ligi ]. No to ona mi na to, ze nie kupuje się C+  dla lig tylko dla kanału jako takiego. Ja na to grzecznie że chyba pani sie nie wyspała skoro takie bzdury rzecze i kupowałem zawsze C+ dla piłki a nie dla nazwy i skoro stracili 3 ligi to nie płace więcej. No to ona tekst ze 15 pażdziernika się rozstrzygnie. Ja pytam co się rozstrzygnie?  babka coś o ligach, chyba się zamotała.

A dotyczyło to propozycji 8x C+, extra+ I Cinemax za 99 zł. Podziękowałem i poprosiłem o zejście na ziemię.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam umowe mam do końca października, w tym tygodniu złożyłem wypowiedzenie.Ciekaw jestem jak będzie z kanałami Eleven , czy będą płatne czy będą dostępne w jakimś pakiecie.Tak więc czekam teraz na telefony, tylko i tak chyba poczekam do momentu jak się wyjaśni na jakich zasadach będą kanały eleven w nc+, bo nie chciałbym teraz przedłużyc a za miesiąc byc zdziwiony.W tym momencie myślę że chyba umowa 24 miesięczna już wchodzi w gre po dodaniu eleven.Wcześniej myslałem tylko o 12 lub 15 miesięcznej umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak ktoś dużo ogląda telewizję to mniej więcej taki sam pobór ;)

Turbo nie ma trybu uśpienia dlatego nie porównamy tych parametrów.Reasumując zwrot 200 zł czyli aktywacji Mediaboxa zwróci się po bardzo długim czasie dlatego IMHO za względu na pobór prądu nie warto wymieniać/

Czyli ekonomiczmnie wiadomo już jak to wygląda, ale jeśli nie bierzemy pod uwagę zużycia prądu, tylko to, jak te dwa dekodery wypadają pod względem technicznym, oczywiście w praktyce, czyli np. szybkość działania, może jakieś inne atuty posiada Mediabox względem Turbo ???

Edytowane przez kuku83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma wbudowany tuner DVB-T,obsługuje więcej formatów w media playerze,ma kilka niedostępnych w turbo funkcji jak sterowanie telewizorem przez HDMI czy tryby oszczędzania energii.Jest szybszy w działaniu ale ponoć generuje gorszej jakości obraz.Nie miałem okazji porównywać obu dekoderów naraz więc nie mogę tego potwierdzić.

IMHO przy darmowej wymianie można się zastanowić ale za dodatkową opłatą moim zdaniem nie warto wymieniać.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kuku83 tylko nie zapomnij, że swój stary wysłużony sprzęt wymienisz na regenerowany. Ja miałem to szczęście,m że swa razy wymieniałem recordera i dwa razy dopiero trzeci recorder był sprawny. To się wydaje farsą, ale tak się zdarzyło. Mam mediaboxa - do końca września bo rezygnuję i płacę od roku 5 pln/m-c - postaraj się zbić cenę. Ten sprzęt co dostaniesz już ma kilka lat. Jeżeli nie sprzęt to technologia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zdaję sobie sprawę, że będzie to sprzęt po regeneracji, ale jeśli nie będę miał wyjścia to trudno będę musiał wziąść taki jaki dadzą, ewentualnie jeździć i wymieniać w przypadku gdyby dali nie sprawny. Gdyby nie było potrzeby, to nie wymianiałbym, ale coś zaczęło się z nim dziać niepokojącego, na jednej antenie działał o.k. a przy podłączeniu dwóch zaczynał się restartować i tak co kilka minut, póki co zacząłem od wymiany najtańszych rzeczy i kupiłem nowy konwerter, zobaczymy czy coś da, chociaż zmieniałem kolejności podłączonych anten do dekodera i zawsze na jednej działa, jeśli to nic nie da i okaże się że dekoder jest uszkodzony, wymienię go na ten sam model, bez żadnych opłat, jak radzili koledzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, umowa do końca października także wypowiedzenie muszę puścić w ciągu 9 dni... nie wiem czy coś do tego czasu się wyjaśni z Eleven... Ktoś pisał wcześniej, że podobno będzie to opłata 7 zł dla aktualnych abonentów i 15,0 zł dla nowych skąd takie info nie wiecie?

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to proponowali codziennie do piątku. Powiedziałem , że zgodzę się ale na 12 m-cy.

Na to odpowiadali mi konsultanci: "nie ma takiej mozliwości", pozostało mi jeszcze 9 dni...

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, umowa do końca października także wypowiedzenie muszę puścić w ciągu 9 dni... nie wiem czy coś do tego czasu się wyjaśni z Eleven... Ktoś pisał wcześniej, że podobno będzie to opłata 7 zł dla aktualnych abonentów i 15,0 zł dla nowych skąd takie info nie wiecie?

Ale negocjować możesz negocjować do 14 listopada a do tego terminu to powinno być wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie poszło w zeszłym tygodniu (chyba w piętek?)

Dziś rano telefon z DUK KR: extra+, 6xC+, pvr, mr, 24 m - 69 zł. Gadałem z pół godziny. Nie da się krócej, ale jest bez łamańców, nt. eleven nic na razie nie wiedzą. Kazałem zadzwonić po 15.10.2015 wtedy muszą coś zaproponować, bo bez piłki żegnaj nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...