Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
Ja wychodzę z założenia, że jeżeli już negocjuję przedłużenie umowy, to jeśli mnie stać by płacić dotychczasową cenę, to ją płacę, nie obniżam, wolę dostać jakiś dodatkowy kanał lub opcję ......

Podpisuję się pod tym ,pewnie dlatego że za 99 pln mam prawie "full" :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodziłbym się, gdyby NC+ rzeczywiście oferowała coś co jest warte tych 99zł które ode mnie chcą za to, za co teraz płacę 46,60. Ja po prostu cenię swoje pieniądze i nie będę płacił ponad dwa razy więcej za oglądanie reklam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę powiedzieć za siebie,że płaciłem raz taniej a raz drożej za pakiety kanałów, ale ostatnimi czasy chciałbym płacić chociaż tą dychę mniej niż obecnie, płacę 79,90 zł czy ta dycha tak wiele ?.

Uważam, że ceny powinny być adekwatne do województw w jakich się mieszka, a nie uśredniać dla całego kraju .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ircios może i tak i nie ja bynajmniej jestem zadowolony i nie narzekam, jak co niektórzy :)

Po co więc zajmować takimi oświadczeniami miejsce? W tym temacie żadna to zasługa. Gdyby każdy ogłaszał, ze kupił kajzerkę za 50 groszy to temat byłby nie ciekawy.

Jest tu raczej giełda gdzie każda złotówka w dół stanowi o zaradności abonenta. Nikt przecież nie zbankrutuje z powodu 100-200 zł w czasie umowy. Ale o te parę złoty zabiega i nawet to cieszy.

 

Każda złotówka w dół wcale nie świadczy o zaradności tylko polskim cwaniactwie. Gentelmani o pieniądzach nie rozmawiają czyż nie? Ten temat nie powinien się nazywać "Oferty dla stałych abonentów" - tylko "oferty utrzymaniowe dla rezygnujących" , albo "jak wydziadować najniższą cenę", pomijając już fakt, że temat jest szkodliwy dla platformy, bo oferty zniżkowe są składane abonentom indywidualnie, nie powinny być ujawniane. Wiem bo sam pracuję w sekcji utrzymania jednej z dużych firm. W pewnym momencie ofert utrzymaniowych jest więcej niż zwykłych, więc firma się buntuje i ujednolica ofertę dla wszystkich, likwidując zniżki, które przestają być kartą przetargową. Wiadomo że każdy chciałby najtaniej, najwięcej, ale firma musi płacić dostawcom kanałów za dostęp do nich każdego abonenta. Firma powiększa koszty a zmniejsza zyski, w ten sposób osoby tu piszące, nawet jeśli są fanami NC+ i kibicują tej platformie, to doprowadzają ją do ruiny, a to na pewno nie przełoży się na bogatą ofertę programową w przyszłości.

Każdy powinien płacić tyle, na ile go stać. Ja wychodzę z założenia, że jeżeli już negocjuję przedłużenie umowy, to jeśli mnie stać by płacić dotychczasową cenę, to ją płacę, nie obniżam, wolę dostać jakiś dodatkowy kanał lub opcję niż dziadować do upadłego. Żyj i daj żyć innym, złota zasada.

Zresztą chwalić to się powinny osoby, które płacą standardową cenę za all inclusive i nie płaczą :lol: , a jakoś chwalą się tylko ci co cwaniakują i zapychają łącza na infolinii, dzwoniąc po 50 razy i gadając w kółko o tym ile złociszy mniej chcieli by płacić. Oczywiście zgadzam się, że monitorowanie ofert utrzymaniowych jest ważne, bez krytyki na forach, dzisiaj mielibyśmy ceny kosmiczne, nieadekwatne do zarobków, ale hejtowanie osoby, która jest zadowolona z oferty i ceny, to już [beep]. Bez osób które płacą więcej ta platforma by nie istniała,

 

Nie bierzesz pod uwagę, że strasznie dużą ilość programów, filmów, transmisji jest w kolko powtarzana. Czy za to mamy płacić więcej? Nie wspomnę o przerwach na wakacje od czerwca do września, ferii od grudnia do marca, a wtedy powtórki, powtórki i jeszcze raz powtórki. Nadal uważasz, że ceny powinny iść w górę? A co z nadawaniem w 5.1 ? "Telewizja nowych technologii " a gdzie ona jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grudniu powtórki ,powtórki i jeszcze raz powtórki? :lol2: Przełom grudnia i stycznia to stacje mają najlepsze ramówki np.C+czy HBO wtedy pokazuje swoje najlepsze hity które mogą.

W lipcu kończy mi się umowa. Mam Comfort+, Multi+ i najem BOX+. Całość za 24,90 miesięcznie. Jest szansa na pozostanie na tych samych warunkach?
Skoro przed 11 maja ten pakiet za ok.15 zł to dlaczego teraz ma być nie do ugrania za 24.90zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc, zadzwoniłem na infolinie nc+ celem włączenia opcji Man Pack,konsultant poinformował mnie,że ponieważ mam zaplanowane modyfikacje nie może mi podłączyć opcji dziś,a może dopiero jutro,choć Man Pack w promocji dostępny jest przypuszczalnie tylko jeszcze dziś. Wie ktoś coś na ten temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda złotówka w dół wcale nie świadczy o zaradności tylko polskim cwaniactwie. Gentelmani o pieniądzach nie rozmawiają czyż nie? Ten temat nie powinien się nazywać "Oferty dla stałych abonentów" - tylko "oferty utrzymaniowe dla rezygnujących" , albo "jak wydziadować najniższą cenę", pomijając już fakt, że temat jest szkodliwy dla platformy, bo oferty zniżkowe są składane abonentom indywidualnie, nie powinny być ujawniane. Wiem bo sam pracuję w sekcji utrzymania jednej z dużych firm. W pewnym momencie ofert utrzymaniowych jest więcej niż zwykłych, więc firma się buntuje i ujednolica ofertę dla wszystkich, likwidując zniżki, które przestają być kartą przetargową. Wiadomo że każdy chciałby najtaniej, najwięcej, ale firma musi płacić dostawcom kanałów za dostęp do nich każdego abonenta. Firma powiększa koszty a zmniejsza zyski, w ten sposób osoby tu piszące, nawet jeśli są fanami NC+ i kibicują tej platformie, to doprowadzają ją do ruiny, a to na pewno nie przełoży się na bogatą ofertę programową w przyszłości.

Każdy powinien płacić tyle, na ile go stać. Ja wychodzę z założenia, że jeżeli już negocjuję przedłużenie umowy, to jeśli mnie stać by płacić dotychczasową cenę, to ją płacę, nie obniżam, wolę dostać jakiś dodatkowy kanał lub opcję niż dziadować do upadłego. Żyj i daj żyć innym, złota zasada.

Zresztą chwalić to się powinny osoby, które płacą standardową cenę za all inclusive i nie płaczą :lol: , a jakoś chwalą się tylko ci co cwaniakują i zapychają łącza na infolinii, dzwoniąc po 50 razy i gadając w kółko o tym ile złociszy mniej chcieli by płacić. Oczywiście zgadzam się, że monitorowanie ofert utrzymaniowych jest ważne, bez krytyki na forach, dzisiaj mielibyśmy ceny kosmiczne, nieadekwatne do zarobków, ale hejtowanie osoby, która jest zadowolona z oferty i ceny, to już [beep]. Bez osób które płacą więcej ta platforma by nie istniała,

 

Trudno się z tym zgodzić i to z różnych względów. Zacznę od ceny i przykładu. Swego czasu, w mieście w którym mieszkam, była sobie knajpa i ta knajpa miała happy hours. Jednym z serwowanych specjałów była pizza i w tychże happy hours była do wzięcia za 6 złotych, podczas gdy najtańsza według cennika kosztowała chyba 12. Ze źródeł, którym ufam, wiem, że ta pizza za 6 zł w happy hours nie przynosiła strat. Wniosek - zysk rzędu 100%. Znam też jedną dużą firmę, która może mieć na niektórych produktach zysk rzędu 50-60%, a mówimy dopiero o cenach hurtowych, nie dla końcowych klientów. I wiem, że firmy które nic nie robią, tylko obracają kasą (VISA i MASTERCARD) mają tę przebitkę dużo większą.

 

Teraz popatrzmy na ceny standardowe i promocyjne w NC+. Zapewniam Cię, że na cenach promocyjnych firma NIE TRACI, a myślę, że ma co najmniej kilkudziesięcioprocentowy zysk. Biorąc to pod uwagę ceny standardowe są zwykłym rozbojem w biały dzień które mają służyć wyłącznie dwóm celom:

  1. Wydymianie klienta który się zapomniał z wypowiedzeniem.
  2. Zmuszenie klienta który się nie zapomniał do podpisania cyrografu z kolejną super ceną promocyjną, czyli w sumie - patrz punkt wyżej.

 

I co, dziwisz się, że każdy próbuje wyrwać ile może? Bo ja - absolutnie nie. Można się zastanawiać, gdzie się kończy granica tzw. godziwego zysku, a zaczyna zwykłe naciąganie. Ja uważam, że 10-30% to jest to co bym nazwał zyskiem godziwym. To co wyżej to zwykły haracz, czy wręcz wymuszenie. I wiesz, gdzie te zyski są najwyższe? Tak, właśnie wśród dostawców tak zwanego "kątętu". Popatrz sobie po sieci, kto ma jaki udział w zyskach z wszelkiej produkcji fonograficznej - najwięcej kasy zbierają tak zwani posiadacze praw, a Ci, którzy tenże "content" przygotowali, muszą się niestety zadowolić ochłapami.

 

Pojawił się tu też wątek wiecznych powtórek, czy to na tym samym kanale, czy między nimi, o reklamach nie wspomnę. Powiedz mi, jaki jest koszt nadania po raz kolejny tego samego filmu, teledysku, serialu, płyty w jakikolwiek sposób po raz 10-ty, 100-ny, 1000-ny? Tylko taki, jak koszt nośnika, zwykle - niewielki. Oczywiście produkcja to są pieniądze, ale one zwykle się zwracają już na etapie kina. Koszt tak zwanego "kątętu" powyżej któregoś wyświetlenia wynosi ZERO. Super biznes - sprzedać po raz 10-ty, 100-ny, 1000-ny to samo, tym bardziej, że koszt jest żaden. Jak myślicie, czemu Disney tak zajadle walczy o kolejne rozciągnięcia praw autorskich o kolejne 10 czy 20 lat? Bo ciągle trzepią kasę za postacie, które wykreowali w latach 30-tych ubiegłego wieku!

 

Ciągle się też zastanawiam, kiedy żyłowanie ceny polegające na dodawaniu kolejnych kanałów (które, a jakże, serwują powtórki, tego co pokazują pozostałe kanały), żeby podbić cenę pakietu, zacznie podpadać pod tak zwaną sprzedaż wiązaną, która o ile wiem jest zabroniona (w skrócie - nie wolno warunkować sprzedaży jednego produktu, od zakupu innego, co u dostawców paid-tv jest NAGMINNE).

 

Mi to w sumie rybka ile kto płaci za TV.Chcesz płacić 99, 119, 199 - twoja wola. Ja tyle płacił nie będę i kibicuję tym, co chcą płacić mniej za więcej. Jak dla mnie nie ma żadnego uzasadnienia składkowe na super pensję dla króla Juliana i przyległości, czyli rady nadzorczej, właścicieli i tak dalej.Nie mam nic przeciwko temu, żeby zapłacić godziwą cenę, za godziwy produkt. W przypadku pay-tv czy to po cenach standardowych, czy w większości przypadków - promocyjnych (ulotkowych), uważam, że niestety NIE MA TO MIEJSCA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam umowę z nc plus do końca czerwca 2015 - wypowiedzenie wysłane. Posiadam pakiety Comfort+, Multi, Extra, Premium sport&film, dekoder hd pvr po c+ oraz dekoder hd z multiroom standard. Umowa 15m-cy 0zł/5m-cy 79,90zł/10m-cy. Co według Was mogę ugrać na przedłużenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skapnęli? Ależ oni o tym bardzo dobrze wiedzą że wysyłanie wypowiedzenia jest tylko po to aby uzyskać lepszą ofertę.
Pytanie jaki procent wypowiadających umowę faktycznie ją rozwiązuje. O ile wiem ilość abonentów cały czas maleje, więc część wypowiedzeń (pytanie tylko jaka) nie wynika z chęci ugrania lepszej ceny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do sierpnia wypowiedzenie złożone. Oferta z dziś 6xC+, History, Extra+ 59,90 zł do tego (HBO na 6 miesięcy 0 zł) Cinemax, Filmbox lub Redlight na cały okres umowy za 0 zł z tym, że możliwość wyboru tylko jednego z tych pakietów. Odmówiłem powiedziałem ze umowę mam do sierpnia więc jeszcze jest sporo czasu i czekam na lepsze oferty. Zapytałem również o umowę na 24 miesiące usłyszałem, że opcja C+ jest tylko na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie podstawy jaką mam: Comfort+, Extra+, Mult+ z innymi dodatkami.

Przy przedłużeniu mam mówić o tym samym, czyli Comfort+, Extra+, Multi+... czy inaczej to się nazywa teraz ?

Ostatnio miałem telefon i powiedziałem, że chcę to samo co mam, ale konsultant użył jakieś pojedynczej nazwy pakietu.

Nawet nie prosiłem o powtórzenie jak powiedział ile mam płacić :crazy:

Podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...