Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Comfort+

Extra +

6 x C+

HBO

Cinemax

History

Sundance

Redlight/6mscy

84.90 12 mscy

MR Standard

 

Konsultanci zapewniaja ze oferta sie nie zmieni do konca umowy, nie wiem co robic.

Chcialbym ich nowy mr ale to bedzie za drogo, mam dekodery jak w opisie, 2 sd do wymiany = koszty. Dzialanie splittera pozostawia wiele do zyczenia. Mam szanse otrzymac lepsza oferte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca lipca 2015 (wypowiedzenia nie wysyłałem). Przed chwilą telefon z 422068610.

Kobitka proponuje to co mam obecnie (płacę 89,90 za COMFORT+, EXTRA+, 8xCANAL+, MULTI+, HBO, pakiet FILMBOX i 1x multiroom), ale w cenie... 135,99. Kulturalnie podziękowałem.

Co ciekawsze, babka powiedziała, że skoro na obecnej umowie mam promocje za 0zł na HBO i FilmBox to w nowej umowie nie moge już miec tych kanałów za free.

Normalnie czeski film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+

Extra +

6 x C+ ( bez Discovery i Seriali)

HBO

Cinemaxy

Seriale+

 

 

84.90 zł 12 miesięcy. Umowę mam do końca sierpnia, wczoraj złożyłem wypowiedzenie w punkcie, dziś dzwonili z DUK.

 

Obecnie mam to samo, z tym że nie mam Cinemaxów, ale jest pełna paczka 8xC+.Czyli ta sama cena, a zabierają mi dwa C+ i dają w zamian Cinemaxy. Podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak ktoś ma ponad ćwierć roku umowy do końca, to raczej nie jest dziwne. Dziwne jest natomiast, że nastawia się już teraz na dobrą ofertę. Na miesiąc przed końcem jest ciężko, a co dopiero na kilka m. Najlepsze oferty z reguły, choć nie zawsze, w ostatnimi tygodniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+

Extra +

6 x C+ ( bez Discovery i Seriali)

HBO

Cinemaxy

Seriale+

 

 

84.90 zł 12 miesięcy. Umowę mam do końca sierpnia, wczoraj złożyłem wypowiedzenie w punkcie, dziś dzwonili z DUK.

 

Obecnie mam to samo, z tym że nie mam Cinemaxów, ale jest pełna paczka 8xC+.Czyli ta sama cena, a zabierają mi dwa C+ i dają w zamian Cinemaxy. Podziękowałem.

 

 

U mnie dziś telefon z DUK i dokładnie ta sama propozycja w tej samej cenie (ja mam jeszcze Multi+, nie mam seriali+). Gdybym chciał 8xC+ to 99,90zł, Pani zdziwiona była, że nie chcę, skoro teraz płacę 109zł, to mam 10zł upustu od nich.

Mogłem jeszcze Extra+ z 8xC+ za 79,90zł czyli jak dla nowych. Nie przekonała mnie :) Umowa do końca lipca, więc nie ma pośpiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultanci muszą się bardziej postarać. Skoro przy poprzednich negocjacjach umów w zeszłym roku, sami przez telefon mówili o "średniej" (np. 5 pierwszych miesięcy gratis), to niech teraz nie gadają, że ostatnio Pan płacił np 109,90 (10 miesięcy bez promocji) i wtedy WIELKA łaska że obniżają do 99,90 (a średnia wychodzi w tym wypadku 73,26zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystąpił błąd. Operacja została anulowana. Proszę spróbować później.

Ktoś też ma taki błąd przy próbie zamówienia Man Pack w promocji? Dodam że mam cameleona.

 

U wszystkich na chwilę obecna występuje ten błąd.Ja zadzwoniłem na infolinie i mi właczyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Universe+, 6xC+, dokupione osobno Cinemax i HBO, HBO GO, Historyx2, 4xMultiroom. Płacę 98,80PLN (z jakiegoś powodu od kilku miesięcy liczą mi 10PLN zamiast 40PLN za Multiroom).

 

Wypowiedzenie wysłane, umowa kończy się 30 sierpnia.

Oferta 99,90PLN + 30PLN za 4xMultiroom:

Comfort+

Extra+

8xC+

HBO

Cinemax

 

Chyba nie warto? Powiedziałem, że wezmę jak mi jeszcze z ceną Multiroomu zejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...