Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy jak mama zrobi cesje na mnie w kwietniu a umowa konczy sie w lipcu to bede mogl wypowiedziec umowe?i czy mama jest koniecznie potrzebna czy mozna to jakos obejsc?

 

A czy jak mama zrobi cesje na mnie w kwietniu a umowa konczy sie w lipcu to bede mogl wypowiedziec umowe?i czy mama jest koniecznie potrzebna czy mozna to jakos obejsc?

 

Sorry ze dwa razy!pisze na tablecie w pracy na szybcika!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi:

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

Premium Sport &Film 69zł

HBO 25zł

EXTRA+ 30zł

CANAL+ VOD 0zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 0 zl 5 m/29,90 zl 10 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+VOD 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 0 zl 5 m/10 zl 10 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 0 zl 5 m/40 zl 10 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

Temat zakończony ....dążyłem do 3x HBO... w tej cenie co miałem czyli 53 pln miesięcznie :) konkretny konsultant zero problemów :) Oferta przyjęta - powodzenia wszystkim życzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad kupnem startera nc+ mix i po darmowym miesiącu wybrać najtańszy pakiet i po jakimś czasie złożyć wypowiedzenie jest szansa na dobrą ofertę po np. miesiącu ? Interesują mnie wszystkie kanał podstawowe (comfort + extra + multi) oraz 3xHBO i 6xC+ bez cinemaxów itd. jest szansa na wyrwanie takiego pakietu za 60-75 zł za miesiąc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wypowiedzenie złożone dziś telefon z DUK.Propozycja Comfort+, Canal+x6,multi, extra,multiroom standard,2Xpace,canal+vod,History 1 i 2HD.HBO i filmbox na cztery miesiące 0zł.Mam płacić 20zł przez 4 miesiące a później 99zł przez 11 miesięcy.Co o tym sądzicie według mnie oferta kiepska?Umowę mam do końca lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Kończy mi się w lipcu umowa. Aktualnie mam wszystko bez opcji dodatkowych tj. HBO, Cinemax, Filmbox etc. czyli: pakiet Comfort+ , opcje dodatkowe: Multi+ EXTRA+ Premium Sport &Film za co płacę 79,90zł. Dekodery mam swoje i sygnał rozdzielam przez Clone+ więc nie używam opcji multiroomu. Proszę o informację jaką kwotę mogę wynegocjować za przedłużenie umowy z tymi samymi kanałami? Pani z infolinii zaproponowała mi te same kanały (+ gratis jakieś VOD którego nie potrzebuję) za tą samą cenę (79,90zł) za co podziękowałem. Z góry dzięki za info.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Gdy ostatnio udzielałem się tu rok temu, mnóstwo abonentów straszyło "łamańcem". Jak to będzie za rok ciężko przy przedłużaniu. I co? Po roku jakoś nikomu łamaniec niestraszny.

Przechodząc do sedna - teraz mam /universe+ extra+ multi+ 6xcanal+/ i /multiroom standard z dekoderami philips pvr hd i sagemcom hd/. Płacę za to 54 zł. Wczoraj zadzwoniłem do nc+, żeby usłyszeć nową ofertę dla mnie.

I tu z[beep]o na plus - oferują to samo na 24 miesiące za 54,90 zł. Bez wypowiedzenia, bez bezsensownych rozmów co drugi dzień. Oferta super. Pytanie - coś jeszcze mogę ugrać w tej cenie albo dostać to za mniej niż 54,90?

Czy zanim zdecyduję się przedłużyć to mają obowiązek przesłać mi warunki na maila? Rok temu robili łaskę. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Gdy ostatnio udzielałem się tu rok temu, mnóstwo abonentów straszyło "łamańcem". Jak to będzie za rok ciężko przy przedłużaniu. I co? Po roku jakoś nikomu łamaniec niestraszny.

Przechodząc do sedna - teraz mam /universe+ extra+ multi+ 6xcanal+/ i /multiroom standard z dekoderami philips pvr hd i sagemcom hd/. Płacę za to 54 zł. Wczoraj zadzwoniłem do nc+, żeby usłyszeć nową ofertę dla mnie.

I tu z[beep]o na plus - oferują to samo na 24 miesiące za 54,90 zł. Bez wypowiedzenia, bez bezsensownych rozmów co drugi dzień. Oferta super. Pytanie - coś jeszcze mogę ugrać w tej cenie albo dostać to za mniej niż 54,90?

Czy zanim zdecyduję się przedłużyć to mają obowiązek przesłać mi warunki na maila? Rok temu robili łaskę. Pzdr.

Teraz muszą przysłać ofertę na meila lub w formie listownej.Taniej tego pakietu raczej nie dostaniesz chyba że w łamańcu że średnią ok.53 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...