Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie to mam tak

 

5x 10zł / 10x 69,90zł umowa na 15m wychodzi dokładnie średnio 45,90zł

Wcześniej płaciłem 39zł

Z punktu widzenia ceny średniej, to wynik jest imponujący i wywołuje ekscytujące wrażenia. Niemniej jednak, to tylko cena średnia. Nieobrazująca rzeczywistości, która z czasem po nim nastąpi. Zauważam, że przy odrobinie szczęścia - za niewielką dodatkową kwotę - mógł być cały pakiet Canal+ na cały okres umowy. Niemniej jednak gratuluję.

Witam kolegów przedłużyłem umowę Comfort+ Extra+ na 15 miesięcy za 34.90 stała opłata do końca umowy. Czy można było jeszcze zbić z ceny ???

Nikt nie odpisał. Tak! Oferta przedłużeniowa jest bardzo dobra. Chyba taniej już nie mogło być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po dostaniu smsa z numeru 122947879 , że mają dla mnie super ofertę miałem nie dzwonić bo prowadziłem niby grę psychologiczną po wysłaniu wypowiedzenia,że mi nie zależy ale dzisiaj pokorciło mnie i zadzwoniłem, miałem platynę z HBO dwa kameleony i najem ultraBOX+ w cenie 99 zeta pani zaproponowała

 

 

pakiet

Comfort+

 

Opcje dodatkowe

HBO

Najem ultraBOX+

netVOD+ konto podstawowe

MULTIROOM STANDARD

Multi+

Cinemax

EXTRA+ HB ITI

Filmbox

Premium Sport &Film

VOD+ Picture BOX

VOD+ Seriale+

w cenie 99.90 na 24 miesiące z gwarancją stałej kwoty przyjąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 5 telefonach przedłużona umowa:

Comfort+

Multi+

EXTRA+ HB ITI

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

24 miesiące - 69.90zł miesięcznie (stała)

 

Dodatkowo:

HBO - 6 miesięcy 0zł

Filmbox - 9 miesięcy 0zł

 

Za nic nie chcieli dać HBO lub Filmbox na 24 miesiące zamiast obu po kilka miesięcy. W międzyczasie oferowali mi +/- to samo ale w łamańcu ze średnią 69.92zł lub stała 79zł, co za dwa lata poskutkowałoby gorszą pozycją wyjściową.

Wcześniej to samo (bez HBO i filmbox) za 69zł, umowa była do końca sierpnia tego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podpowiedzcie bo aż tak bardzo nie siedzę w tym, a i w tym temacie jest masło maślane ;) Obecnie mam CANAL+ PLATINUM i multiroom standard na cameleonach w cenie 109 zł umowa kończy mi się z końcem września ostatnio dzwonił do mnie gość z propozycją pakietu SUPERPREMIUM+ w cenie 119,90 zł łącznie z multiroomem, ale jak patrzę na stronie nc+ to ten pakiet kosztuje 109,90 zł czyli żadna rewelacja. Interesuje mnie to co do tej pory mam na jaką cenę mogę liczyć, jakie warunki mam im stawiać?

Dodam, że wypowiedzenie wysłane tylko nie wiem jak sprawdzić czy zostało zarejestrowane u nich?

Z góry dzięki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzesień, to tak daleko. Na palcach ręki można sobie policzyć, czy wypowiedzenie do nich dotarło. Obecną i następne podobne oferty powinieneś ze spokojem ducha ignorować, i grzecznie odrzucać. Że za drogo. Na zapytanie czego oczekujesz i za ile, powinieneś mieć wcześniej przygotowaną odpowiedź i bez zająknienia powinna być wyrecytowana. Wtedy będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać do nich e-mail w formularzu kontaktowym na stronie nc+ czy jest zarejestrowane wypowiedzenie i odpiszą, pakiet Comfort+, Extra+, Sport & Film+ z Multiroom można dostać w łamanej ofercie za 53zł, ale takie oferty są pod koniec miesiąca w którym kończy się umowa, History HD zawsze możesz sobie do tego dobrać lub próbować go negocjować gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale ja tego nie ogarniam co to jest ten pakiet extra? Gdzie mogę zobaczyć wszystkie pakiety jakie są dostępne takie jak np. ten extra?

EXSTRA+

 

[CBS Action] - [AXN Spin HD] - [AXN White] - [AXN Black] - [CNN] - [MGM HD] - [Romance TV HD] - [FOX Life HD] - [Comedy Central]

[Comedy Central Family] - [FilmBox] - [TCM] - [CBS Europa] - [CBS Drama] - [universal Channel HD] - [sciFi Universal] - [Eurosport 2 HD]

[Nickelodeon HD] - [Nickelodeon] - [Nick Jr.] - [Cartoon Network] - [boomerang] - [bBC CBeebies] - [baby TV] - [Da Vinci Learning]

[Animal Planet HD] - [Animal Planet] - [Nat Geo Wild HD] - [bBC Knowledge HD] - [Travel Channel] - [Discovery Science] - [Discovery Historia]

[Discovery Turbo Xtra HD] - [bBC Lifestyle] - [TLC HD] - [investigation Discovery HD] - [CBS Reality] - [VH1 European] - [Kino Polska Muzyka]

[MTV Rocks] - [MTV Polska] - [Zest TV] - [sportKlub] - [Motowizja] - [Extreme Sports]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miałem umowę do końca grudnia 2014r. W dn. 03.07.14r przedłużyłem umowę na kolejne 15 m-cy z wymianą turbo na mediaboxa i mam taki pakiet:

AKTYWACJA TURBOBOX+

MULTI+

EXTRA+ HB ITI

HBO

HISTORY HD

PREMIUM SPORT &FILM

Za całość wyszło 79,90 z HBO HHD na całą umowę. Aktywację za mediaboxa zapłaciłem od razu 149 zł w punkcie wymiany i będę go miał bez opłat ( konsultant proponował 49 zł aktywacji i 10 zł/ m-c ). Na szczęście w punkcie podpowiedzieli mi że można też inaczej o czym konsul nie wspomniał.

Jak myślicie jest ok czy mogło być lepiej?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chcę przy przedłużeniu umowy wymienić stary nbox recorder na nowego mediaboxa. Jak zrobić to najtaniej ?

Złożone mam już wypowiedzenie , a umowa do końca lipca. W piątek dzwonił miły pan z kier.12 i próbował namówić mnie na zapłatę jednorazową 199 zł / przy umowie na 24 miesiące, bo ku takiej się skłaniam/ i zero opłat za ten sprzęt w przyszłości. Ale wydało mi się to drogo , więc pan zadzwoni w nowym tygodniu ponownie...

Jak wygląda ten temat w praktyce z waszego doświadczenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

re-bogdan425

Ze starym recorderem jest tak , że wymaga ciągłych resetów bo się blokuje,zamraża/ przynajmniej raz na tydzień/ , a nowych na wymianę nie mają , tylko te z odzysku , które na tym oprogramowaniu mają podobne przypadłości...

Oficjalne informacje podają ,że opłaty za dzierżawę mediaboxa to albo 24x5zł , albo 15x10 zł plus aktywacja 49 zł . A co będzie przy kolejnym przedłużeniu ? Dalej te opłaty miesięczne ? Bo gdyby tak, to wtedy opłacalne byłoby zapłacić raz te 199 zł za całość i na zawsze. Ktoś zna odpowiedź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kiedyś w n miałem pakiet ŚWIAT HD za 59 zł z dekoderem BSLA 250GB było to w lutym 2013, w marcu zawarłem aneks na 15 miesięcy CANAL+Silver za 64zł i do tego przez cały okres trwania umowy były wszystkie CANAL+, w kwietniu 2013 wymieniłem dekoder na DGCB 500GB za 5zł/msc chyba na 24 miesiące wszystko trwało aż do soboty kiedy otrzymałem telefon z prpozycją następującą: 6x CANAL+ , Comfort+ + Extra+, 5 zl za dekoder na 15 msc uwaga za 84 zł. Byłem dziś w punkcie w MM kielce i pan powiedział mi że to niezła oferta ja mu podziękowałem i powiedziałem że się zastanowię. Jak myślicie co robić umowa trwa chyba do września. Bo ja tego nie pojmuje nowy abonent ma to za 89 ja stary za 84 no normalnie super promocja. Co proponujecie w takiej sytuacji ja chciałbym pozostać w nc+ mieć ten dekoder i extra+ i 6xcanal+ za 64lub za 69 +5zł dekoder = 74 jeszcze zeozumiem ale 84 to troche nie bo za co mam zapłacić. Przepraszam za lekkie uniesienie ale jak dostaje takie oferty to :beep:.

 

Dodam że ma dzwonić w środę jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze starym recorderem jest tak , że wymaga ciągłych resetów bo się blokuje,zamraża/ przynajmniej raz na tydzień/ , a nowych na wymianę nie mają , tylko te z odzysku

Spróbuj wymienić nawet na tego z odzysku. Wcale nie jest powiedziane, że też zawiedzie. I poczytaj o tych dekokterach nowych tu. Może zmienisz zdanie.

Jest reguła, że z każdym elektronicznym sprzętem należy się obchodzić, jak z dzieckiem. A odwzajemni się poprawnym działaniem. Mam dwa lata PACE i chodzi, jak szwajcarski zegarek. Tylko dlatego, że jest stale dopieszczany przez użytkownika. Kiedyś już o tym tu pisałem. Nie będę ponownie tego powtarzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, czekam na telefon i będę mu mówić: COMFORT+, MULTI+, EXTRA+, CANAL+ FILM i SPORT na 24 miesiące za 69 zł + 5 zł dekoder. Jak "nie znajdzie" takiej oferty to powiem żeby dzwonił jak znajdzie. Myślę że po kilku razach wymiękną. Kolega miał tą sam problem pamiętacie pakiet CANAL+Platinium czy jakoś tak kolega miał Allin.... w ence za chyba 129zł a dzwonili mu że za 199 zł to jego kolega odebrał z takim grubszym głosem i powiedział "proszę mi nie zajmować czasu tylko jak znajdziecie coś to dzwońcie po 2 tygodniach chyba za 139zł jak widać można ale to tylko ich dobra wola czy chcą współpracować czy stracą klienta ale i tak nie moge gdzie inndziej pójść VECTRY nie chce ceny za C+ i ogólna jakość to istna porażka w Polsacie barkuje mi C+ ale największy problem to dekodery miałem tam kiedyś HD5000 szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj propozycja:

6xC+

Comfort+

Multi+

Extra+

Dekoder PACE (Ultrabox+)

Multirom

 

oferta 4x0zl, 11x79,90zł i HBO na 4 miesiące gratis

 

do tego Canał+VOD (netVOD) na 15 miesięcy tylko tu zaczynają się schody bo niby ta usługa nie działa na dekoderach cyfry jaki posiadam czyli PACE. Proszę o informacje jak to jest z tym netVOD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj propozycja:

6xC+

Comfort+

Multi+

Extra+

Dekoder PACE (Ultrabox+)

Multirom

 

oferta 4x0zl, 11x79,90zł i HBO na 4 miesiące gratis

 

do tego Canał+VOD (netVOD) na 15 miesięcy tylko tu zaczynają się schody bo niby ta usługa nie działa na dekoderach cyfry jaki posiadam czyli PACE. Proszę o informacje jak to jest z tym netVOD?

 

Po wypowiedzeniu jestes? Co miałeś wcześniej i za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...