Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzenie złożone - umowa do konca sierpnia 2014 r. Na razie 5x0 + 10x79,90 za to co mam w podpisie ( HBO na 5 miesiące ). Moj cel to to co mam w podpisie za tyle co mam - stała cena - nie łamaniec.

 

Ja wziąłbym to co mam - w tej samej cenie - 59zł. Nawet na 2 lata. :smile:

 

MR powoli sobie odpuszczam, bo te nowe zasady to jakaś pomyłka. Kable, routery, transmitery itp. Chyba taniej wziąć drugi abonament :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużone. Comfort Extra 6xC+ HBO 2x kameleon umowa na 15 miesięcy stała cena 84,90. (...)

Myślę, że nieźle. Widziałem tu takie oferty za 79,90 ale 5 zl to chyba nieduża różnica, zwłaszcza że dotychczas za platinum płaciłem 99,90. Dla mnie ta sama oferta 15 zl taniej.

 

Pomyśl że Comfort, extra, 6xC+ , MR 2 Camele i dekoder w dzierżawie dają za 59 zł albo taniej (53zł z groszami), a Ty dorzuciłeś sobie HBO które kosztuje standardowo ile- 20/30zł? Więc w zasadzie to nie zyskałeś za wiele upustu- patrząc na oferty obecne tutaj. ALE będziesz płacił 15 zł taniej względem poprzedniej umowy- a to moim zdaniem sporo. Wcześniej miałeś za wysoką kwote, ważne że udało sie teraz z niej zejść :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam teraz comfort z uprawnieniami na platynę-chyba jakoś tak się to nazywa, płacę 75zł. Czyli cała paczka c+, multiroom-ale tylko jeden dekoder pvr 500 itd.

Dostałem ofertę przedłużenia za 79zł a za to samo plus dodatkowo hbo na 7 miesięcy i vod za free, drugi dekoder hd(bez dysku). Umowa na 15 miesięcy.

 

Jak to wygląda wg Was? Da się jeszcze dużo utargować za to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane wypowiedzenie? Za te pieniądze (79zł) to powinieneś mieć Comfort, extra, 6xC+, 2 dekodery , MR i HBO na cały okres umowy. A i tak byłoby to za drogo...

 

nie, nie.. to ich pierwszy telefon, a i tak mi się wydawało tanio w stosunku do tego co wcześniej, przy poprzedniej umowie dawali.

Czyli za ile można wyszarpać to co napisałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam za 59 zł to co on, bez HBO, i we wrześniu dołącze HBO i też będzie ~59zł. Także wiesz... Druga sprawa jest taka, że Kolega płaci 75 zł/mc obecnie, oraz to że jeszcze nie wysłał wypowiedzenia. Nie wprowadzaj zamętu, bo 79 zł to za ten pakiet za drogo. Widze że nie czytasz co sie dzieje w ofertach. Piszesz o fantazji, a dołączyłeś do rozmów 2 tygodnie temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fora inne niż SatKurier są dla mnie nieistotne. Tutaj jest wszystko. I wiem że taką oferte (mając odpowiednie podstawy z poprzedniej umowy) moge wyrwać spokojnie. Ale Kolega obecnie płaci 75 zł, więc ciężko żeby mu dołączyli HBO i zeszli z ceny na 59 zł- to nierealne. I w tym kontekście pisze, że 79 to i tak drogo... Staż potrzebny, bo czytasz i sie orientujesz od długiego czasu co sie dzieje, a nie doraźnie. Pozdro. Bez sensu rozmowa i bez sensu pisanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staż nieistotny. Forum można czytać bez rejestracji. Też mogę Cię traktować z góry, bo na innych forach mam większy staż, które uważam za bardziej rzetelne.

Powtarzam osoby, które dostały taką ofertę jak mówisz w większości dostawali którąś opcję tylko czasowo (najczęściej HBO). Szczęśliwców, którym udało się wyrwać to wszystko na stałe jest niewielu i to możesz zauważyć czytając WŁAŚNIE TEN WĄTEK.

Kolega ma wysoką cenę wyjściową, więc dostał to co dostał i to bez wypowiedzenia.

To Ty zamęt siejesz twierdząc, że to drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu przedłużyłem umowę na 15 miesięcy :

PAKIET : COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

NAJEM ULTRABOX+ za free

MULTI+ na 15 m-cy

EXTRA+ HB ITI na 15 m-cy

HBO na 10 m-cy za free

PREMIUM SPORT &FILM na 15 m-cy

CANAL+ VOD na 15 m-cy

 

średnia 53,26 zł

 

Ciekawa oferta, mnie też by to urządzało, co miałeś wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...