Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Bohor pocieszę Ciebie ;) moja siostra do konca marca 2013 miała w N pakiet tzw. wiecznego fulla za 99 zł czyli wszystko bez erotyki bez multiroom.

Pod koniec marca 2013 przedłużyła także na fulla z dekoderem multiroom za 169 zł na następne 2 lata. Tak to bywa jak się nie słucha brata - dobrych ludzi :)

Sookojnie przy migracji w 2013 z N do NC+ mogła mec fulla za 99 zł z drugim dkoderem multiroom. Takie zamieszanie było.

Nie ty jeden dałes się naciągnąc wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz - pakiet telewizyjny jest warty tyle ile ktos jest w stanie za niego zapłacic. Kto się nie zna - nie czyta forum płaci 90 zł - inni 60 zł. W NC też naiwni nie pracują - jednym dadzą taniej na drugich zarobią. W sumie wyjdą na swoje jesli chodzi o pieniądze - liczy się także ilosc abonentow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tweed77 - trudno się cieszyć z nieszczęścia innych. Trochę sobie żartuję sam z siebie. Oczywiście wiem, że płacę dużo, ale przed rokiem nie miałem jakoś nastroju do walki. Czytając tamte wszystkie informacje nc+ bałem się jednego - że jak mi wyłączą sygnał i zawrę nową umowę, albo mnie reaktywują po wyłączeniu sygnału, to już nie będę mógł korzystać z cameleona, tylko mi wcisną parowany dekoder. Mając własnego humaxa icorda nigdy bym na to nie poszedł.

 

A jak to jest teraz? Czy jeśli złożę wypowiedzenie i zanim się dogadamy oni je zaakceptują, to czy przy ewentualnym przedłużeniu umowy po tym terminie aktywują mi znowu kartę cameleon czy już będę skazany na conax i ich dekoder? Wie ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę masz do konca danego miesiąca u Ciebie jak pisałes do konca wrzesnia jak pamiętam. Nie pozniej niż miesiąc przed koncem umowy składasz wypowiedzenie - rozwiązanie umowy z ostatnim dniem terminu na jaki została zawarta.

Następnie czekasz na ich propozycję na spokojnie.

Od ostatniego dnia umowy masz 14 dni na zdanie sprzętu. Dopoki sprzętu nie zdasz zawsze możesz przedłużyc umowę na kartach cameleon ktore posiadasz. Nawet jak sami nie zadzwonią ty możesz zadzwonic wtedy.

Jest ryzyko - jest zabawa i dobra oferta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie. Odpowiedź konkretna i rzeczowa - takiej oczekiwałem. Współpraca z wami to czysta przyjemność :)

Jest ryzyko - jest zabawa i tego będziemy się trzymać. ( A zakładki Podpis w Panelu użytkownika ciągle nie mam... chyba za mało napisałem postów i traktują mnie jak maszynę do spamu :lol2: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

mam dość skomplikowaną sytuacje. Jestem już na abo na czas nieokreślony - i za czerwiec mam około 160 pln do zapłaty. Normalnie 61 złotych za Univers +, 6 c+ multiroom + pace pvr 500 giga.

Oferta z dziś taka - nie musze płacić tych 160 za czerwiec i pozniej przez pierwsze 4 miesące za 0, pozniej 11 miesiecy 79 - za multiroom, pace pvr i sport & film.

Pytanie pierwsze czy to dobra oferta ?

pytanie numer dwa - czy w sport & film zawiera sie multi+, extra +, VOD ?

 

Nie moglem znaleźć odpowiedzi na to pytanie na poprzedni na stronach, a być może jest tam odpowiedz na moje pytania.

 

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie telefon z nc+ obecnie platinum czysty z mediaboxem i oferta taka sama za tą samą cene.. czyli 99zł. +5 za mediaboxa. trochę śmieszna oferta ponieważ powiedziałem że interesuje mnie tylko sport to taniej by mnie wyszło wziąć od nowe umowę z samym sportem.

To zaproponowano mi to samo tylko z HBO i Cinemaxami za 109.90. Chociaż mówiłem że filmów nikt nie ogląda że tylko sport mnie interesuje. Powiedziałem że się zastanowię jutro ma zadzwonić ale chyba nie odbiorę lub powiem że nie interesuję mnie przedłużenie umowy. Cóż może jak wyśle wypowiedzenie to coś lepszego dadzą. Aha jak się ma seriale+ canal+vod do mojej oferty powiedziano mi że z nich nie można zrezygnować że są wliczone w ten pakiet a ja że chciałbym zmienić na pakiet comfort+ extra+ 6xC to powiedziała że to zaproponowała czyli mam rozumieć że jak bym się zgodził na tą ofertę zostałbym bez canal+vod i seriali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była 1 umowa podpisywana z nc. Jutro wypowiedzenie pójdzie. Sądzisz że jest jakaś szansa na wyrwanie comfort+, extra+, multi+, 6xC mediabox na umowe 24msc za 6x0 , 18x79,90 lub na 15 5x0 10x79,90 na która jest większa szansa myślisz? Ewentualnie może być +5 za mediaboxa za każdy miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...