Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj dzwonili do mnie z linii wsparcia klienta nc+ i zaproponowali mi ofertę za 99 zł na 24 miesiące w tym :

1) comfort extra na całą umowe

2) 6 canal + na całą umowe

3) hbo , cinemax,filmbox na calą umowe

4) redlight albo pakiet noc na 6 miesiecy

5) platinum vod na całą umowe

 

Co sadzicie o tej ofercie?

 

A co się stało z tą świetną ofertą? Mieliśmy o niej dłuższą dyskusję.

Dzisiaj mi to samo proponowali, ale olałem, za dużo dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta oferta co pisałem

1)comfort extra na całą umowę

2) 6 canal + na całą umowę

3) hbo , cinemax, filmbox na calą umowę

4) redlight albo pakiet noc na 6 miesiecy

5) canal + vod

Cały czas jest aktualna oferta ma w środę konsultant do mnie wieczorem dzwonić tylko cały czas uważam ze drogo mi proponuja. Chciałbym do 80 zl zejść

 

Zastanawiam się czy moźe redlight na dwa lata wynegocjuje albo na rok

Myślicie że mogę coś jeszce wynegocjować?

 

 

Teź się zdziwilam się ze taka ofertę mi zaproponowali

Obawiam się że jest jakiś kluczyk i za coś dodatkowo zapłace

 

Niby to jest superpremium oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam co w podpisie. Dzisiaj rozmowa z konsultantem, dawał standard, czyli Comfort, 6C+, Multiroom z Pace w łamańcu na 15 lub 24 miesiące. Problemem jest to, że zależy mi na wymianie dekodera Sagem na najzwyklejszy ale HD. Powiedział, po konsultacji z przełożonym, że nie mogą mi go dać. Muszę pójść do punktu i kupić. Czy komuś udało się z drugim dekoderem? Dobrał ktoś tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

przedwczoraj przedłużona umowa, 15 miesięcy, 5/15 - 0 zł, 10/15 - 79,90 zł, średnia 53,27 zł/1 miesiąc, Comfort+, Multi+, Extra+, 6xC+, Multiroom (2 x Cameleon), Pace 500 GB - 0 zł, Sagemcom DSI83 - 0 zł (opłata aktywacyjna jednorazowa 25 zł), HBO - 5 miesięcy 0 zł.. chyba nie jest źle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie dziś ok 13 dzwonili do mnie z nc+ z nr.12 294 78 79 nie mogłęm odebrać ,moje pytanie brzmi czy to numer normalny z infolini czy DUK ? Jesli to nr infolini to czy może ma ktoś numery DUK nc+ i mógłby mi podać wiem że są dwa nr jeden z kierunkowym 12 a drugi z kierunkowym 22.Z dóry dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Wczoraj przyszedł mi aneks z nc+ na ofertę zawartą drogą telefoniczną, wszystko się zgadza, dla zainteresowanych napiszę jak to oni sobie rozliczają:

comfort 5x0 i 10x29,90

extra 5x0 i 10x10,00

multi 15x0

premium sport&film (6xc+) 5x0 i 10x40

canal+ vod 15x0

multiroom standard 15x0

najem dekodera pvr 15x0

hbo 5x0

co daje łącznie 5x0 i 10x79,90 bez hbo lub 10x104,90 z hbo

 

pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki za tych co jeszcze "przed"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedwczoraj przedłużona umowa, 15 miesięcy, 5/15 - 0 zł, 10/15 - 79,90 zł, średnia 53,27 zł/1 miesiąc, Comfort+, Multi+, Extra+, 6xC+, Multiroom (2 x Cameleon), Pace 500 GB - 0 zł, Sagemcom DSI83 - 0 zł (opłata aktywacyjna jednorazowa 25 zł), HBO - 5 miesięcy 0 zł.. chyba nie jest źle..

Dokładnie takie coś mnie interesuje. Tylko zastanawiam się z jakiej racji ta opłata aktywacyjna? Nie miałeś wcześniej tego dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sagem przeleżał dobry rok w szafie po czym przechodząc do nc+ wziąłem multiroom podłączyłem go pobrał aktualizacje i śmiga bez żadnych opłat aktywacyjnych!!

@ gajovy dzięki za szczegółowy opis co, na ile, za ile. właśnie taka oferta mnie interesuje, a co miałeś wcześniej za pakiet??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ronnie84

wcześniej universe, 6xc+, mr standard, dekoder pace pvr za 59zł stała cena, a jeszcze wcześniej migrowałem z cyfry

 

do wszystkich co mają łamańce: płaćcie od pierwszego miesiąca średnią, być może będzie nam łatwiej za 15/24m-cy przy następnych negocjacjach bo nc+ nie będzie miała argumentu że pasowała wam cena 79,90 i wyżej. Ja przez cały okres umowy będę wpłacał po 69,90zł (5x0 i 10x79,90 + 10x25 za hbo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde czeka mnie teraz przedłużanie umowy i jak tak czytam te wszystkie komenty to masakra;p

Myślałem że do obecnej umowy ( Universe+, 6C+ i MR premium 79zł) uda mi się hbo wyrwać na całą umowę lub na chociaż 12 miesięcy, ale widzę że jest już coraz trudniej:)

to weź sobie comfort+, extra+,Multi+, film&sport (6xc+), multiroom, HBO - 5 miesięcy gratis, za 5x0zł + 10x79,90, po 5 miesiącach nie wyłączasz HBO i masz go za 10x25zł* (?) co da średnią z 15 miesięcy - 69,93

 

* nie do końca pamiętam czy jest to cena 25 zł za HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wszystkich co mają łamańce: płaćcie od pierwszego miesiąca średnią, być może będzie nam łatwiej za 15/24m-cy przy następnych negocjacjach bo nc+ nie będzie miała argumentu że pasowała wam cena 79,90 i wyżej. Ja przez cały okres umowy będę wpłacał po 69,90zł (5x0 i 10x79,90 + 10x25 za hbo)

Idąc dalej tym tokiem rozumowania: zapłacę całość zobowiązania od razu i przy negocjacji nowych warunków będę startował od kwoty 0 zł :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest, a rezygnacja z drugiego dekada raczej nie ma wpływu. Dziwne, że przy migracji zgodziłeś się na taką drożynę.

 

Dostałem wczoraj propozycję na ten komplet za 73 PLN średnio. Z tego co widzę to można więcej ugrać. A wcześniej nie miałem głowy aby czekać do końca i połknąłem co dali ...

 

Teraz konsul dzwonił do mnie i proponował przejście na jakieś 2 mediaBOX`y ale za dopłatą jednorazową (199 pln za jeden i 49 pln za drugi)

abonament: 53 pln za pierwsze 6 mies + 63 pln za kolejne 9 mies.

 

Jak oceniacie taki deal ? co można wyszarpać w takiej konfiguracji ?

dotychczas miałem:

 

CANAL+ Silver

opcje dodatkowe:

Kanały CANAL+ Film i Premiere

MULTIROOM STANDARD

dekoder Pace 500GB + Philips 250GB (karty cameleon) całość za 82 PLN na 15 miesięcy

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...