Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@marekz: Co za pomysł, że za darmo, pytasz? Może stąd, że w Cyfrze tak było, że jak w trakcie miesiąca podłączałeś dodatkowy kanał, to do końca tegoż miesiąca miałeś go za darmo. Nie chce mi się wertować regulaminu, bardzo być może, a nawet pewne, że w nc+ już nie są tacy mili i nic za darmo nie dają. Ale już Rzymianie mawiali, że "przyzwyczajenie jest drugą naturą", a przyzwyczajenie do płacenie mniej to już chyba najtrudniej wykorzenić :wink: . Jeszcze parę lat, zapomnimy o "n" i Cyfrze i nie będzie zamieszania. Poza tym takie czasy, że lepiej mieć regulaminy zawsze pod ręką. Co mnie smuci, bo to ciężka lektura.

 

W nc+ porobili takie "tabelki". Dla określonych przedziałów dni uruchomienia opcji dodatkowej jest określona opłata.

 

Przykładowo HBO włączone pomiędzy 11 a 20 dniem miesiąca kosztuje za tę część miesiąca 12 zł. Włączone pierwszego dnia miesiąca kosztowałoby 25 zł, ale już od drugiego dnia 20 zł.

 

Pierwszy niepełny miesiąc w nc+ jest za darmo wtedy kiedy włączamy opcję dodatkową na czas określony (nie możemy jej wyłączyć z końcem dowolnego miesiąca).

 

http://ncplus.pl/dokumenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Poradzcie prosze : do tej pory mialem :

 

CANAL+ Silver

opcje dodatkowe:

Kanały CANAL+ Film i Premiere

HBO

MULTIROOM STANDARD

Najem ultraBOX+

dekoder Pace 500gb + Philips na 2 kartach cameleon. za 79,90. Umowa konczy sie z koncem czerwca-wypowiedzenie zlozone.

 

Dzis dzwonili i rozmowa w stylu: "...ooo...widze ze ostatnio udalo sie Panu wynegocjowac b.dobra oferte...." itp. :D

Propozycja: wszystko to samo w TEJ SAMEJ CENIE na 24 miesiace. Po moich malych sciemach o tym iz czekam na oferte przedstawiciela lokalnego dostawcy internetu z tv Jambox, padla propozycja na 15 miesiecy w TEJ samej cenie bez HBO :D . Kolejne negocjajce i kolejne " prosze poczekac sytam szefa"..... I propozycja: ZOSTAJE PRZY TYM CO BYLO - za 7x 59,90+ 8 x79,90 bez HBO. Jak to widzicie? w zasadzie chetnie zostalbym przy tym co mam z HBO na cala dlugosc umowy ale jaka srednia cene moge wynegocjowac? moze zostac przy tym lamancu za srednio 70,66 ale z HBO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

I jak co roku ta sama bajka :)

 

Mam platinium, hbo, multiroom, prapremiery. Płacę 109zł / miesiąc. Umowa w lipcu się kończy.

 

Interesuje mnie:

- sport i film, extra+,multiroom, prapremiery = to wszystko wyceniam na 79zł przez 15miesięcy max

 

I tyle :) jestem w stanie im oddać te hbo , niech strace :)

 

Przedstawiciele dzwonie i ciągle te same oferty : superpremium itp itd i tradycyjnie wychodzi drożej niż mam teraz :) a takiej oferty jak ja chce to nie ma...

 

I pytania:

- czy ja za dużo oczekuje??

- ciężko zejść na mniejsze abonamenty??

 

Od dwóch lat płace te 109zł i to chyba za dużo czytając ten temat

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios - no tego się domyslam :) uważam jednak że przez dwa lata płacenia 109zł , fajnie by było dostać rabat ; i nie , paczki cinemaxów nie chce :)

 

 

bo to już patologia sie robi : dzisiaj kolejny telefon - padła propozycja z ich strony, sprawdzam na necie dla nowych abonentów i oni to samo mają taniej :) mówie dla konsultanta "co to za promocja skoro ludek z ulicy na starcie ma lepiej niż ja po dwóch latach?" w odpowiedzi padło " to ja panu cinemaxy dorzuce" :)

 

znacie jakieś "metody" na dopięcie swego?? wypowiedzenie - wiadomo. coś jeszcze??

 

@melania - dekodery 2sztuki mam od enki już dwuletnie, ale nie narzekam mi wystarczają :) jeden 250gb (chyba) , drugi zwykła mydelniczka. w ostateczności umowe sie rozwiąże i mniejszy pakiet na żone, lub witaj cyfrowy polsacie :):brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się z ostatnim dniem sierpnia - dziś telefon tzw. sondażowy z mojej strony. Nie złożone jeszcze wypowiedzenie.

 

Oferta ze strony NC+

1. pakiet Comfort + Multi + Extra + 6xC+ i Multiroom ten co mam na 15 miesięcy + 4 miesiące 3xHBO gratis

2. Opłaty przez 4 x 0 zł + 11 x 79,90 - średnia 58 zł

 

Oczywiście odrzucone z marszu - czekam na to co mam w podpisie ;) pani była łaskawa odnotować czego oczekuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marekz Takie tabelki dostaje każdy klient, który podpisuje nowe umowy a tak do końca miesiąca ma za darmo. Zawsze jak aktywujesz coś po 2gim dniu miesiąca to dostajesz do końca miesiąca za 0zł i płacisz dopiero w następnym miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marekz: Co za pomysł, że za darmo, pytasz? Może stąd, że w Cyfrze tak było, że jak w trakcie miesiąca podłączałeś dodatkowy kanał, to do końca tegoż miesiąca miałeś go za darmo. Nie chce mi się wertować regulaminu, bardzo być może, a nawet pewne, że w nc+ już nie są tacy mili i nic za darmo nie dają. Ale już Rzymianie mawiali, że "przyzwyczajenie jest drugą naturą", a przyzwyczajenie do płacenie mniej to już chyba najtrudniej wykorzenić :wink: . Jeszcze parę lat, zapomnimy o "n" i Cyfrze i nie będzie zamieszania. Poza tym takie czasy, że lepiej mieć regulaminy zawsze pod ręką. Co mnie smuci, bo to ciężka lektura.

 

W nc+ porobili takie "tabelki". Dla określonych przedziałów dni uruchomienia opcji dodatkowej jest określona opłata.

 

Przykładowo HBO włączone pomiędzy 11 a 20 dniem miesiąca kosztuje za tę część miesiąca 12 zł. Włączone pierwszego dnia miesiąca kosztowałoby 25 zł, ale już od drugiego dnia 20 zł.

 

Pierwszy niepełny miesiąc w nc+ jest za darmo wtedy kiedy włączamy opcję dodatkową na czas określony (nie możemy jej wyłączyć z końcem dowolnego miesiąca).

 

http://ncplus.pl/dokumenty

2 kwietnia włączyłem opcję dodatkową HBO. Za kwiecień nie zapłaciłem nic, a w maju normalnie 25 zł. Z 3 dni przed końcem maja napisałem maila, żeby mi tą opcję wyłaczyli. Tak też zrobili, a czerwcowy rachunek jest na normalnym poziomie. Czyli jest dokładnie tak jak kiedyś w Cyfrze+. Więc o jakich tabelkach piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Stoję przed przedłużeniem (chyba) umowy w nc+ i mam do Was kilka pytań. Nie wszystkie będą chyba zakwalifikowane do odpowiedniego tematu, ale przeglądam od 2h forum w celu znalezienia odpowiedzi i dalej nie wiem, mam zbyt duże zaległości. A wiec do rzeczy :

 

1. Chciałbym abonament do max. 80zł

2. Opcja multiroom na 3 dekodery

3. Do tego multiroomu brać te dekoderu z nc+ (jakie)?

4. Zależałoby mi najbardziej na hbo, cinemaxach, canal+ i na 100% History, dla taty

5. Opcję vod, hbo go również mile widziane

6. Czy na pewno nc+? Jak stoi waszym zdaniem oferta cp? Kusi mnie tam fakt, ze mam już telefony w plusie (smart dom) i mógłbym mieć za 80zł full opcje jeszcze z zapasem pieniędzy. Wiem ze nie bede miał tam canal+, ale reszta chyba jest normalnie?

 

To chyba tyle. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

http://ncplus.pl/~/media/ncplus/Dokumen ... 6.2014.pdf Rozdział III Opłaty (tabelka)

 

2 kwietnia włączyłem opcję dodatkową HBO. Za kwiecień nie zapłaciłem nic, a w maju normalnie 25 zł. Z 3 dni przed końcem maja napisałem maila, żeby mi tą opcję wyłaczyli. Tak też zrobili, a czerwcowy rachunek jest na normalnym poziomie. Czyli jest dokładnie tak jak kiedyś w Cyfrze+. Więc o jakich tabelkach piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się z ostatnim dniem sierpnia - dziś telefon tzw. sondażowy z mojej strony. Nie złożone jeszcze wypowiedzenie.

 

Oferta ze strony NC+

1. pakiet Comfort + Multi + Extra + 6xC+ i Multiroom ten co mam na 15 miesięcy + 4 miesiące 3xHBO gratis

2. Opłaty przez 4 x 0 zł + 11 x 79,90 - średnia 58 zł

 

Oczywiście odrzucone z marszu - czekam na to co mam w podpisie ;) pani była łaskawa odnotować czego oczekuję

Oferta jak dla mnie naprawdę dobra a tym bardziej że bez wypowiedzenia i daleko do końca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pakiet silver+,6xC+,HBO,Cinemax,Filmbox,MR(2karty cameleon) i pace 500GB PVR do końca sierpnia 2014 wszystko w cenie 94,80 zł - dla mnie oferta jest akuratna - natomiast dziś już miałem tel. z nc+ w sprawie przedłużenia , oferta na razie nie przyjęta, na superpremium z opcją extra+, MR(cameleon 2 karty) oraz dekoderem pace 500GB pvr na kolejne 15 miesięcy - całość w cenie 109 zł. Powiedziałem, że jeśli będzie to wszystko w cenie bardzo zbliżonej do mojej aktualnej oferty (czyli poniżej 100 zł - najlepiej koło 89 zł) może być wraz z filmboxami (ale bez konieczności ) to wtedy zaakceptuję propozycję - niestety, chwilowo nie mają tego w opcji - bez złożonej rezygnacji raczej się nie doczekam. No ale , że mam jeszcze 2 miesiące do końca to na razie czekam bez żadnego zestresowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie sądzimy Gostrider. Po tyle to teraz chodzi comfort+ extra+ multiroom sport&film 79,90zł. Ewentualnie można dostać pierwsze 4 miesiące za 0zł. Ja mam złożone wypowiedzenie i coś podobnego oferują mi bez multiroomu. Słabo, bo teraz mam universe + 6x canal plus + dekoder pace za 49zł. Podobno to oferta pracownicza, i nie mają już takich. Umowę mam do końca czerwca. Czyli obecnie jak chcę to samo, to muszę się zgodzić na 30zł podwyżki. Trochę słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marekz Takie tabelki dostaje każdy klient, który podpisuje nowe umowy a tak do końca miesiąca ma za darmo. Zawsze jak aktywujesz coś po 2gim dniu miesiąca to dostajesz do końca miesiąca za 0zł i płacisz dopiero w następnym miesiącu.

 

Z całą pewnością nie jest to regułą.

 

Być może istnieje jakaś konfiguracja, w której to zadziała, gdyby jednak miało to działać z zasady, prowadziłoby do darmowej dostępności każdej opcji dodatkowej przez 29 dni każdego miesiąca.

 

Ja będąc abonentem nc+ czasami zamawiałem opcję dodatkową w trakcie miesiąca i wyłączałem ją z końcem tego samego miesiąca i jak najbardziej opłaty były doliczane (czasem z opóźnieniem miesięcznym, a czasem bez).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wtedy opłaty będą naliczane. Bez opłat masz niepełny miesiąc w sytuacji gdy zamówisz daną opcję na początku miesiąca i utrzymasz ją przynajmniej przez jeden płatny miesiąc. Czyli faktycznie masz ją przez dwa miesiące.

Jednak z drugiej strony niepełny - bezpłatny miesiąc jest tylko dobra wolą operatora, bo faktycznie wraz z regulaminem przychodzi cennik w którym jest podana kwota opcji za niepełne miesiąc. Moga to wyegzekwować, a nie muszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze było w c+ i jest teraz w nc, że jak np. 1 czerwca zamawiasz opcję dodatkową to cały ten miesiąc masz za free. Płacisz dopiero za lipiec. W c+ nie było możliwości wyłączenia opcji w miesiącu w którym się zamawialło. Jeśli teraz tak jest, to wyszli pewnie z założenia, że nie będą na tym tracić i dlatego naliczają opłatę za pierwszy miesiąc, co dla abonenta jest nieopłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się z ostatnim dniem sierpnia - dziś telefon tzw. sondażowy z mojej strony. Nie złożone jeszcze wypowiedzenie.

 

Oferta ze strony NC+

1. pakiet Comfort + Multi + Extra + 6xC+ i Multiroom ten co mam na 15 miesięcy + 4 miesiące 3xHBO gratis

2. Opłaty przez 4 x 0 zł + 11 x 79,90 - średnia 58 zł

 

Oczywiście odrzucone z marszu - czekam na to co mam w podpisie ;) pani była łaskawa odnotować czego oczekuję

Oferta jak dla mnie naprawdę dobra a tym bardziej że bez wypowiedzenia i daleko do końca umowy.

@Tweed77 - no wiesz, liczyć drugi raz na cud... mocna wiara u ciebie? :wink:

 

Rozumiem apetyt ale jakby tak ponaciskać oHBO na całą umowę to naprawdę bardzo przyzwoita oferta by była. A masz na to szansę jak widać.

 

Jak się bawić to się bawić - kto nie ryzykuje ten nie żyje :) Poza tym uparty Baran jestem.

 

W najgorszym przypadku podpiszę umowę w Polsacie. Mam 2 telefony w Plusie i przysługuje mi 50 procent zniżki w ramach oferty SmartDom na następną powiązaną usługę.

 

Wezmę w Polsacie pakiet Premium ( czyli wszystko +3xHBO + 2xCinemax + 5xFilmbox + Sport + 1xMultiroom bez erotyki ) za połowę ceny czyli 49 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...