Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@pio221 chyba czarujesz. Melania zgadzam się z tobą. Mi cały czas oferują "full-a" za 139 zł, dotychczas silver +HBO za 129 zł. Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane. Termin umowy z końcem września. Konsul twierdzi że na inne propozycje mogę liczyć dopiero we wrześniu. Na moje pytanie o fulla za 99 zł odpowiadają że takiej oferty już nie ma. Dotychczas 5 rozmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą dzwonił gość i zaproponował mi to co mam w podpisie, czyli na dzisiejsze byłoby to Sport & Film + Extra + History HD za cenę:

 

- przez 3 miesiące 1,99 zł

- przez 12 miesięcy ponad 91 zł

 

Oferował też bezpłatną wymianę dekodera na ADB.

Podziękowałem bo to za drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Tomo21. Za drogo to raz, a dwa chcą pozbawić Cię wolności wciskając nawet za free ADB.

 

@vanulek7! Gdyby nawet zdała sprzęt, to nic Ci do tego. Ma prawo tu pisać, bo ma pojęcie co się dzieje w temacie ;)

 

@ arisek17. Do full to jeszcze daleka droga. Jest ciężko, ale cena jak najbardziej realna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez satkę są wgrywane te filmy. W sd i powtórki z Canal+

 

@arisek17. Pod nazwą full kryją się różne pakiety. Myślę jednak, że to co dostał pio221 1) comfort extra na całą umowę

2) 6 canal + na całą umowę

3) hbo , cinemax, filmbox na całą umowę

4) redlight albo pakiet noc na 6 miesięcy

5) platinum vod na całą umowę

6) hbo internetowe , tyle że z Redlight, History, Sandałem i HBO Go, a nawet z MR (c+) na całą umowę, jest do wyrwania. 99, no max 109.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten canal+ vod to jest jakiś pojedynczy film czy kilkanaście dostępnych, zmienianych co jakiś czas? Z Satelity czy muszę podłączyć dekoder do internetu?

 

Uzupełnię @irciosa. Canal + Vod, powtórki po emisjach - nie mylić z Premierami VOD - też ściąganymi z sat, nie z sieci. Wymóg - dek z dyskiem. Są to w większości filmy przez nc+jeszcze nie wyemitowane. Wypożyczasz sobie taką premierę średnio za 9-11zł, I masz ją do dyspozycji na swoim dysku 2 doby. Lista premier vod na stronie nc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sami zadzwonili.

Bardzo krótka rozmowa.

 

Pan zaproponował to co mam teraz (Universe) za 44,90, plus 5 za madiaboxa, czyli łącznie 10zł mniej niż teraz miałem.

Do tego dorzucił HBO na 6 m-cy (plus nie pełny czerwiec), który sam się wyłączy po okresie promocji.

Umowa na 15 m-cy.

 

Oferta zaakceptowana.

 

Tak to teraz wygląda w ICA

Twoja oferta

PAKIET

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

NAJEM MEDIABOX+ 5ZŁ 15M

NAJEM MEDIABOX+

MULTI+

EXTRA+ HB ITI

 

Tak przy okazji, zmienił się nr abonenta, trzeba założyć nowe konto w ICA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam info, przede wszystkim dla tych, co tak jak ja wypisali się z interesu, pakowali już zabawki i APSa CP już na mapie szukali. Zadzwonił do mnie dwie godziny temu DUK w osobie Pana Przemka i zaproponował ofertę bliską tej z moich marzeń (zaznaczam, że jestem z tych umiarkowanie [beep]ych, a do niedawna zaliczałam się do frakcji tzw.jeleni). Mam ustalenia na mejla. Czyli jest szansa, czekajcie grzecznie, a w ostateczności dzwońcie w ostatnich dniach (jeszcze jest caaaały tydzień).

Na papierze wygląda to tak: za to, co mam w podpisie, wszystko na cały czas trwania umowy (oczywiście comfort+,multi+ i ekstra+ za univers), mam płacić stałą kwotę 84,90/24 msc. Obniżka o 17zł.

Reaktywacja może potrwać do 48 godzin (ale rok temu reaktywowali mnie po 10 godzinach i na to liczę). Oczywiście wstrzymam się z oblewaniem, aż zacznie świecić.

Choć to może jeszcze przedwczesne ale jestem :D i :jupi: , czego i wam żuczę (nie poprawię tej literówki, a co, fajna jest :wink:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...