Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co za zestaw! Piszesz "przy odrobinie szczęścia i dobrej woli konsultanta" i wrzucasz to do worka z "realnie". Ani jedno ani drugie nie należy do zjawisk normalnych, zdecydowanie do paranormalnych. Uczciwie trzeba oddzielić to co realne od tego, co można trafić w najlepszym scenariuszu. Przynajmniej ja tak piszę ludziom, żeby podkręcony nadmierny apetyt nie skończył się - jak się tu zdarzało - rozwiązaniem umowy. A ja mam jak widać w podpisie to co aktualnie @Piotrek165 i wcale mi to nie ułatwia negocjacji zejścia z ceny. To pomaga jeśli liczysz na utrzymanie dotychczasowych rachunków i stanu posiadania.

Ale trochę się zakręciliśmy - @Piotrek165 pytał przecież o ofertę bez HBO :? A to popłynęłam trochę za daleko :wink: . Comfort,multi,extra, c+sport&film jest standardowo do uzyskania za 69zł, a i 59zł jest realne. Problem stanowi raczej fakt, że kolega chce zrezygnować ze stanu posiadania i obniżyć cenę i tu już w rozmowach trzeba się będzie mocniej napiąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej będę się upierać że oferta z HBO za 69 jest jak najbardziej realna. Co do zejścia z ceny fakt nie jest łatwo. Tutaj kolege może uratować oferta łamana. Ja mam podobną sytuację mój ojciec posiada u+ , 6 c+ za 79zł. Teraz próbuje mu zejść z ceny. Jemu wystarczy sam comfort+. Chce go wyrwać w granicach 24-29zł. Nie jest jak na razie łatwo. Ale jest jeszcze parę miesięcy do końca umowy tak że powinno się coś ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak myślicie, Comfort+, Extra+, 6xC+, Multiroom, PVR 500 GB i PVR 250GB plus HBO na cały okres umowy da się za 79 zł? Teraz mam to samo (Unicerse+) ale bez HBO za 79 zł miesięcznie. Ostatnia propozycja z ich strony to to, co wymieniłem za 6x0zł i 18 x 79,90 ale HBO tylko na 6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wczoraj przedłużyłem umowę, jestem byłym abonentem N, upływa z końcem maja rocza umowa z nc+.

Dotychczasowe umowa: Universe+ z 6xC+ za cene miesięczna 49zł, dekoder nbox recorder 500gb

Wypowiedzenie złożone w kwietniu

 

Nowa umowa:

umowa na 24 mies.

pakiety: COMFORT+, EXTRA,

gratis: HBO na 9 mies.

dekoder: wymiana na MediaBox+ (aktywacja 49zł)

abonament: 5 mies. x 24,90zł + 5 zł dzierżawa dekodera = 29,90zł , 19 mies. x 44,90zł + 5zł dzierżawa dekodera = 49,90zł

 

Za cel postawiłem sobie by przez cały okres umowy płacić poniżej 50zł i postanowiłem zrezygnować z C+. Dodatkowo koniecznie chciałem nowy dekoder MediaBox+. Cel zrealizowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podpisałem umowę na dwa lata. Byłem już znudzony tymi podchodami i negocjacjami.

 

Stanęło na Comfort+Extra+MR za cenę 43 PLN miesięcznie - łamaniec, ale dla mnie może być i 23 miesiące za 0 PLN a ostatni miesiąc za 1020 PLN - i tak ustawię sobie stałe zlecenie w banku na to co wychodzi jako średnia. Dotychczas płaciłem za to samo 59 PLN więc jestem zadowolony z oferty.

 

Przy okazji pozdrawiam konsultanta, wiem, że czytają to forum. Jakbyśmy się nie dogadali to miałem w sobotę zaplanowaną wizytę w punkcie CP - nie blefowałem ;) A ostatecznie dobre i naziemne DVBT - w telewizji i tak sam szajs leci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukaszo85: a nie czyta się forum,a tu pisane było, żeby sobie sobie wziąć pod koniec umowy kanał, który się chce mieć po aneksie. Powinno być łatwiej mając go już posiadaniu. Próbuj dalej, należy ci się, a czy dadzą :roll:

 

2k_b: no bardzo miło. Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jak na razie NC+ jest nieugięte ;) Najlepsze to co mi proponują to: Comfort+ z opcją Ekstra oraz opcja Multipremium Sport & Film za 79 zł, natomiast HBO dają tylko na 7 miesięcy gratis przy umowie 15 miesięcznej. Już mam trochę dośc ale zamierzam jeszcze powalczyc. A chciałem też Cinemax za 0 zł na jakis czas - to odpowiedz ze nie ma opcji mogą dac zamiennie Filmboxy na 7 miesięcy gratis - jednakże podziękowałem bo wolę Cinemax :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem propozycję:

Comfort + extra, 6xC, czyli stary universe+ +multiroom, dekoder ultrabox+ i HBO na 6mc +za 6x0 zł i 18x79 zł czyli średnia 60 zł.

Da się coś jeszcze wyciągnąć bardziej?

I czy opłaca się wymieniać Pace 500 na ultrabox+ 250gb? akurat duża pojemność nie jest mi potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, od tego trzeba było wyjść, szkoda że nie zapytałam wcześniej. To faktycznie zaczyna być mało realne by ci zeszli do 79 z hbo. Uważam, że i tak ci popuścili całkiem nieźle. Ja bym próbowała jeszcze ale licz się, że doszedłeś już do ściany. I jeśli o mnie chodzi to bym była gotowa dopłacić dyszkę za któryś z tych pakietów na całą umowę ale to ja - maniaczka (na c+ kina dla mnie specjalnie nie ma). Powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann
Witam.

 

Jak na razie NC+ jest nieugięte ;) Najlepsze to co mi proponują to: Comfort+ z opcją Ekstra oraz opcja Multipremium Sport & Film za 79 zł, natomiast HBO dają tylko na 7 miesięcy gratis przy umowie 15 miesięcznej. Już mam trochę dośc ale zamierzam jeszcze powalczyc. A chciałem też Cinemax za 0 zł na jakis czas - to odpowiedz ze nie ma opcji mogą dac zamiennie Filmboxy na 7 miesięcy gratis - jednakże podziękowałem bo wolę Cinemax :)

 

Szkoda że ci nie dał cinemaxów zamiast filmoxów.Dla nc+ oba pakiety są w cenie 15 zł.Widać,że w "praktyce"to wygląda inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie: Universe+ 6xC+ - 59,00zł

Umowa na wypowiedzeniu do końca maja

Migracja z byłej Cyfry

 

Propozycja:

Comfort+Extra

6xC+

Multiroom Standard na 3 dodatkowe dekodery (1+3)

HBOx3 na 6mc za darmo

1-6mc 65,25 7-15mc 95,25 średnio 83,25 zł

Aktywacja 3 deków 147,00

 

Jak oceniacie tą ofertę? Z tego co widzę to chyba jest ta popularna tutaj oferta 53,25/mc + 30,00/mc za MR.

Można wywalczyć coś więcej?

 

Dziękuję z góry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem propozycję:

Comfort + extra, 6xC, czyli stary universe+ +multiroom, dekoder ultrabox+ i HBO na 6mc +za 6x0 zł i 18x79 zł czyli średnia 60 zł.

Da się coś jeszcze wyciągnąć bardziej?

I czy opłaca się wymieniać Pace 500 na ultrabox+ 250gb? akurat duża pojemność nie jest mi potrzebna.

Jak wymienisz, to stracisz stary dobry Multiroom. A w ogóle po co ci taka zamiana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam platyne za 99 wczesniej full, teraz zlozylem rezygnacje, umowa do konca czerwca i pytanie na ile moge obciac koszty maxymalnie

chcialbym comfort 6 c+ i hbo + MR (kamele) czy ponizej 100 da sie zejsc jak do tej pory propozycja superpremium z filmboxami za 109 zadne wodotryski mi nie sa potrzebne

rok temu braklo czasu na negocjacje i dlatego taka oferta, ale tym razem powiedzialem ze nia dam im zarobic

70, 80 PLN byloby juz ok dla mnie chodzi mi o realna cene dla w/w kanalow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli mam obecnie 2 karty na multiroomie po cyfrze będę przy przedłużeniu mógł dobrać kolejną ?
Nie. Trzeba to zrobić wcześniej.

Ani wcześnie ani też później. A tym bardziej przy przedłużeniu. Karty "trzeciej" po prostu nie dostaniesz. Skąd biorą się takie pomysły :roll:

 

@piotreki jak dobrze poprowadzisz swoją rozmowę negocjacyjną, to śmiało uzyskasz to za kwotę około osiemdziesięciu złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...