Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, gulas napisał(a):

A czy w opcji włącz/wyłącz nie ma 2 miesięcy w cenie 30 zł? W takim wypadku jest to zdecydowanie mniej niż w przypadku zobowiązania.

Wydaje mi się że i w jednej i drugiej ofercie jest do końca miesiąca w którym się podpisuje umowę 0zł a od następnego pełnego odpowiednio 20 lub 30zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, radeon napisał(a):

Witam, Panowie co mówić dzwoniąc do DUK, w listopadzie kończy mi się umowa, mam pakiet superpremium plus 4k, do tego viaplay, eleveny, multimanpack i dwa multiroomy, za całość płacę 205 zł. Jak dzwonię na zwykłą infolinię to proponują mi pakiet super vip+ za 150 zł, a koledzy pisali że można to wyrwać za 100 zł.

@radeon Czekaj bliżej końca umowy do listopada i negocjuj. Cena pakietu SuperVip+ zależy też od tego ile obecnie płacisz za obecną ofertę. Jeśli płacisz 205 zł, to spadek do 100 zł za bogatszy pakiet od Superpremium+ 4K wydaje się bardzo mało realny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kyle napisał(a):

Jest taka oferta: Entry+ Canal+ Więcej Sportu. Jest tam Canal+, Canal+ Extra z LM, Eleven, Viaplay. Sprawdź czy Entry+ Ci wystarczy, bo jeśli dobrze patrzę to np w tej ofercie nie ma żadnego Eurosportu.

Ile taki pakiet kosztuje? Albo za ile go można wynegocjować bo na stronie jest 75 zł. @Kyle

Edytowane przez catalan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2024 o 02:04, ww6 napisał(a):

Dzisiaj po blisko 30 latach pożegnałem się z nimi.

Przedłużając umowę w ostatni dzień obowiązywania starej 31.08(wypowiedzenia nie wysyłałem, telefonów nie odbierałem) przegapiłem że to sobota i infolinia wcześniej kończy pracę więc przedłużyłem online z konta gdzie mi się pokazała kwota w nowym abonamencie 10 zł wyższa to znaczy sumie 45.

Starą umowę miałem po niezależnym multiroomie z camelami i w zamian za rezygnację i rozbicie na dwie umowy (wziąłem wtedy moduł) dawali wtedy drugą umowę na atrakcyjnych warunkach, bo płaciłem za ekstra+ z canal+ mistrztowska piłka 35 zł

Parę dni temu dostałem maila, że nowa opłata wynosi 55zł

Wysłałem dzisiaj reklamację na tą opłatę i z reguły jak odpowiadają w ciągu paru godzin to na tą od 13:00 do tej chwili nie otrzymałem odpowiedzi.

W piątek do 24:00 miałem czas na odstąpienie od umowy z czego skorzystałem

Nie chodzi o te 10 zł więcej ale o zasadę, że nie robi się z g ę b y  d...

bye bye analu

 

"Szanowny Panie,

 przyjęłam przesłane odstąpienie. Zrealizujemy je w ciągu kilku dni roboczych i przywrócimy poprzednią ofertę."

 

No i się zamotałem :) bo wysłałem odstąpienie od przedłużenia umowy a nie pomyślałem, że po tym odstąpieniu umowa przejdzie na czas nieokreślony

musiałem wysłać następne wypowiedzenie definitywne.

Proszę moderatora jeśli to nieodpowiedni dział o przeniesienie.

Edytowane przez ww6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że opcja przy zakończeniu oferty i przejściu na tych samych warunkach na czas nieokreślony już nie działa jak kiedyś - a tak miałem chyba zawsze. Teraz już jak zerkniemy na prognozę to u mnie w styczniu 2025 - miesiąc nowej/starej niby umowy to pierwszy miesiąc okresu nieoznaczonego i z 76 wpada na 120zł!!!

Mam fajną ofertę a jestem z mega starych czasów i za te 76 zeta mam extra+/eleven/canal+ 4k/multiroom i dwa dekodery - była piłka za 5zł ale ją odcięli.

 

Dzwonił jakiś biedak bo plątał się i jakoś chyba nie przespał nocy bo zaproponował przedłużenie na tych samych warunkach za ponad 100zł... śmiechłem, do końca umowy jest jeszcze trochę czasu. I mam nadzieję choć to poniżające, to składanie wypowiedzeń aby dostać to samo bez zachodu to może jak zwykle dostaniemy co najmniej to co mamy teraz na kolejny okres.  Macie przecieki, że tak dalej jest czy znowu muszą mieć umowę na + za więcej niż dotychczas? Mogą dorzucić ew. piłkę ale więcej niż 15 zeta nie dam :)

Edytowane przez cm812
info
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po ostatnich zmianach w pakietach to co i w jakiej konfiguracji najkorzystniej byłoby wziąć, aby mieć cały możliwy sport i nic innego (nie interesują mnie filmy, etc.)? Dzięki...

 

Do końca pażdziernika płacę 60 zł za poniższe:

Pakiet Nowy Entry+ z Canal+: 50 zł

Viaplay: 0 zł

BBC Player: 0 zł

Eleven Sports: 10 zł

CANAL+4K ULTRA HD: 0 zł

Najem Dysk: 0 zł

Najem 4K UltraBox+: 0 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że stara od wielu lat umowa na czas nieokreślony została zakończona z powodu posiadania dwóch dekoderów z multiromem jeszcze na cameleonie. Nie dało się przejść na nowe dekodery z łącznością przez wifi pozostając na starej umowie. I tak, chyba mnie "zrobili" bo w sumie mam to samo co miałem bez opłat za nowe dekodery i multi ale ukradkiem nie przechodzi mi umowa na aktualnych warunkach na czas nieokreślony.... a widzę, że u niektórych z Was dalej tak to działa - zazdraszczam :) - bo ja się zorientowałem niedawno wchodząc na płatności :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, cm812 napisał(a):

Mnie się wydaje, że opcja przy zakończeniu oferty i przejściu na tych samych warunkach na czas nieokreślony już nie działa jak kiedyś - a tak miałem chyba zawsze. Teraz już jak zerkniemy na prognozę to u mnie w styczniu 2025 - miesiąc nowej/starej niby umowy to pierwszy miesiąc okresu nieoznaczonego i z 76 wpada na 120zł!!!

Mam fajną ofertę a jestem z mega starych czasów i za te 76 zeta mam extra+/eleven/canal+ 4k/multiroom i dwa dekodery - była piłka za 5zł ale ją odcięli.

 

Dzwonił jakiś biedak bo plątał się i jakoś chyba nie przespał nocy bo zaproponował przedłużenie na tych samych warunkach za ponad 100zł... śmiechłem, do końca umowy jest jeszcze trochę czasu. I mam nadzieję choć to poniżające, to składanie wypowiedzeń aby dostać to samo bez zachodu to może jak zwykle dostaniemy co najmniej to co mamy teraz na kolejny okres.  Macie przecieki, że tak dalej jest czy znowu muszą mieć umowę na + za więcej niż dotychczas? Mogą dorzucić ew. piłkę ale więcej niż 15 zeta nie dam :)

Oczywiście, że na tych samych warunkach po przejściu na nieokreślony to już dawno i nieprawda czasami ta opłata wzrasta o kilka złotych, a czasami tak jak u ciebie. Mnie wkurzyli tym, że przedłużając online miałem płacić dychę więcej, a po sprawdzeniu po kilku dniach płatności na ica już się zrobiły dwie chodzi o zasadę, a nie głupie 10 zł.

U mnie nastąpił kres oglądania TV via satelita.

Także mówię do widzenia.

Też miałem na kameleonach multiroom, ale wtedy jak zrezygnowałem, bo nie wiadomo było ile  to jeszcze  podziała  i wtedy w zamian za rezygnację ze starego mr dawali dobre warunki

ja wziąłem moduł jednego camela oddałem rozbili na dwa abonamenty jeden super premium za 99 zł, a drugi ekstra+

z canal+ i psp mistrzowska piłka za 35zł

 

Ciekawe czy jeszcze działa komuś mr na camelach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, źle poinformowany napisał(a):

Cześć.

 

Czy orientuje się ktoś może jak wygląda wymiana modułu CAM na dekoder w trakcie trwania umowy? W sensie czy jest wtedy naliczana opłata za dekoder?

 

Pozdrawiam

Źle poinformowany

Jezeli masz wiecej niz min. 6 m-cy do konca umowy, mozesz wymiecic na dekoder, oplata za udostepnienie 5 zl na m-c. W punkcie podejmowana jest decyzja, czy naliczyc oplate aktywacyjna w zaleznosci jaka przyczyna wymiany. Najlepiej wymienic wskazujac na powod braku mozliwosci dalszego uzywania modulu. Przy tej wymianie, umowa nie jest przedluzana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, catalan napisał(a):

Ile taki pakiet kosztuje? Albo za ile go można wynegocjować bo na stronie jest 75 zł. @Kyle

No kosztuje 75 zł. Jakie niższe ceny za to mają nie jestem w stanie Ci powiedzieć, nie widziałem nikogo kto by to brał w aneksowaniu. W tym momencie jak masz wyższy abo to na pewno Ci zejdą na tę podstawową ofertę, wyduszenie na to jakiejś promocji to droga przez mękę. Jeśli wziąć inne pakiety to te niższe oferty mają ceny niższe o 25% (np Extra z 59,99 na nawet 44,9), kiedyś potrafiły sięgnąć nawet 50% (kiedyś Comfort z 39,99 do nawet 19,99, aczkolwiek to było bardzo, bardzo dawno. Jeśli przyjąć że te ich promocje sięgają do 25% to wychodzi 56,25 zł, więc może coś ok 60 zł jest do zrobienia? Aczkolwiek myślę że łatwiej takie oferty wyjąć robiąc zwiększenie abonamentu. @catalan

Edytowane przez Kyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na zawartość pakietów dla nowych https://pl.canalplus.com/oferta-satelitarna/

i widzę, że niemal cały sport (poza canal plus 5) jest w osobnym zestawie sport

 

Pytanie czy jak teraz przedłużę np. klasyczny Extra + z Canal+ to będą tam jak dotychczas kanały sportowe C+ 1 do 5 (poza Liga Mistrzów) czy nie ma już takiej opcji

i albo dodaję sport albo seriale i filmy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2024 o 18:44, xyzw napisał(a):

Dotychczasowa oferta (promocja: Extra+ z CANAL+ Sport 60 zł 1 m, 110 zł 23 m dla Abonentów, Najem WiFiBox+ 5zł dla Abonentów) za 120 zł/m-c: 

Zawartość pakietu:

PAKIET EXTRA+ Z CANAL+

VIAPLAY

BBC PLAYER (niepotrzebne)

MISTRZOWSKA PIŁKA

ELEVEN SPORT

CANAL+4K ULTRA HD

MOVIES FUN (niepotrzebny)

NAJEM DYSK PVR 500GB

NAJEM 4K DUALBOX+

 

Propozycja przedłużeniowa: to samo w cenie 142 zł/m-c.

Z BBC PLAYER I MOVIES FUN jestem skłonny zrezygnować.

 

Co myślicie o ofercie? Jest szansa utrzymać obecną cenę (albo niższą?)?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

 

Będę wdzięczny za poradę jak to aktualnie wygląda przy obecnych pakietach. Widziałem, że ktoś podobną ofertę dostał za 112 zł.

 

Obecny abonament: 120 zł/m-c

Oferowana w maju kwota: 140 zł/m-c

 

Jaka kombinacja dodatków i pakietów przy powyższych założeniach będzie dla mnie najlepsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowe mam do 31.12.24. Moj pakiet to Superpremium + 4k z filmboxem.

Dzisiaj zadzwpnila mila pani z dzialu reklamacji i zaproponowala Supervip+ za 100PLN plus Super Sport za 20PLN oraz Viaplay M za 10PLN.

Az zal bylo nie skorzystac :-)

A dlaczego z dzialu reklamacji? Kilka tygodni temu slozylem reklamacje za brak MP i zaproponowalem SS zamiast.

Koniec koncow jestem mega zadowolony z nowej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2024 o 10:51, catalan napisał(a):

Witam, aktualnie mam ofertę multihouse:

1. Razem 56,90 zł
Extra+ z Canal+ - 35 zł
Eleven Sports - 11,90 zł

Najem dysk - 5 zł

Najem dekoder 4k - 5 zł
2. Razem 49,89 zł

Pakiet Nowy Comfort+ - 29,99 zł

Canal + - 19,90 zł 

 

Czy da się to utrzymać dodając do tego LM za 20 zł do pierwszej umowy?
Widziałem, że chyba Extra+ wzrosło do 45 zł? Jeśli tak to czy mogę obniżyć ten pakiet Extra+ żeby nie dopłacać 30 zł więcej z LM?


Dziś telefon do DUK i na tą 1 umowę (dodatkową) nie mają jeszcze ofert a na tą 2 (główną) zaproponowali mi Extra+ i C+ za 65 zł albo Relax+ i C+ za 55 zł. Na 2 prognozę rachunków mam na 53,89 zł więc chyba opłaca się bardziej przejść na nieokreślony chyba, że jest szansa na wyrwanie lepszej ceny za Extra+ żeby zamknąć się w kwocie 55 zł z C+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, JedynyTaki napisał(a):

Nie ma szans na Extra+ i C+

Czyli lepiej przejść na nieokreślony w tym przypadku. Na drugą umowę czekam na oferty jak będą mieli

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie:

Pakiet Extra+ z CANAL+ 79,99 zł

Viaplay 0,00 zł

MOVIES Fun 0,00 zł

CANAL+4K ULTRA HD 0,00 zł

Najem Dysk 0,00 zł

Najem 4K UltraBox+ 0,00 zł

Mistrzowska piłka 0,00zł 

 

Propozycja z dziś - wyłączamy Viaplay którego i tak nie oglądam, reszta bez zmian i wychodzi 70zł + ewentualnie 20 za Super sport. 

Konsul potwierdził że opcja włącz/wyłącz Super sport zadziała i będzie tańsza więc pewnie tak zrobię. Może kiedyś pójdą po rozum do głowy i zaproponują LM w promocji za 15.

Umowa do końca września, wypowiedzenie wysłane, wydaje się że nic więcej nie utarguje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Skols napisał(a):

Obecnie:

Pakiet Extra+ z CANAL+ 79,99 zł

Viaplay 0,00 zł

MOVIES Fun 0,00 zł

CANAL+4K ULTRA HD 0,00 zł

Najem Dysk 0,00 zł

Najem 4K UltraBox+ 0,00 zł

Mistrzowska piłka 0,00zł 

 

W tej sytuacji schodzą ci z 79,99zł na 70zł za Extra z Canal+?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam obecnie posiadam

Pakiet Extra+ z CANAL+ 79,99

viaplay 0,00

mistrzowska pilka 0,00

bbc player 0,00

movies fun 0,00

multiroom standard 10,00

najem dysk 5,00

najem 4k ultrabox+ 5,00

czy przy przedłużeniu jest szansa na multiroom i dekoder z dyskiem za 0zł? i jaka jest obecnie najniższa cena za taki pakiet?

umowa do 31.12.2024

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...