Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.09.2024 o 22:14, lukx95 napisał(a):

@roc45 Od dziś już nie ma pakietu Optimum+ na przedłużenie. Jak ktoś ma pakiet Optimum+, to w nowych ofertach przedłużeniowych od dziś będzie miał do wyboru albo niższy Relax+, albo wyższy Extra+.

A czy została opcja dopełnienia Relax+ do Optimum+ lub Extra+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, wibra napisał(a):

 

Mi gość odradził brać u nich póki co Netflixa,mówił,że jeżeli będzie 2 urządzenie pod innym adresem, to jest gospodarstwo domowe i trzeba bedzie cały czas wysyłać [beep] sms w celu potwierdzenia. Kazał sie wstrzymać u nich.

 

Miałem Netflix do tej pory w C+ i jedna osoba spoza gospodarstwa ogląda bez problemu. Mam nadzieje, że po przedłużeniu umowy to się nie zmieni.

Edytowane przez kyniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Posiadam:

Pakiet Superpremium+ 4k za 109.99

Viaplay za  19,00

BBC

Multiroom standard 0,00 (wifibox)

Najem dysk 5,00

Najem 4k ultrabox 0,00

Max (w tej chwili premium)  0,00 

Mistrzowska piłka 0,00 

Całość za 133,99zł

Umowa do 31.10 wypowiedzenie złożone.

 

Co bym chciał:

Superpremium+ 4k

Multiroom standard

Ultrabox4k + dysk

Max koniecznie w pakiecie premium

Być może Netflix (też tylko i wyłącznie premium)

Piłka, liga mistrzów i viaplay mnie nie interesuje.

 

Da się w 200 zamknąć to co powyżej?

 

 

Pytanie co i za ile idzie ugrać i podajcie proszę numer do DUK.

 

Ps. czytam różne opinie nt. Netflixa w C+, ale rozumiem, że jeśli oglądam na 2 tv w domu plus okazjonalnie poza domem na telefonie/tablecie to będzie działać spoko? a wszelkie narzekania dotyczą dzielenia konta?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, _Artek_ napisał(a):

Jaki multiroom jaki pakiet viaplay bo to dość istotne

Multiroom jeden dekoder z dyskiem drugi zwykły, no karty w obu nie znam się zbytnio, viaplay medium w wersji przedłużenia 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Miki983 napisał(a):

Co bym chciał:

Superpremium+ 4k

Superpremium+4K już na pewno miał nie będziesz, bo ten pakiet już nie istnieje. Od 12.09.2024 pozmieniały się pakiety i jego odpowiednikiem został nowy pakiet, SuperVIP+, który oprócz zawartości nieistniejącego poprzednika, zawiera dodatkowo kanały: Cinemax 1 i 2, History 1 i 2, Sundance i Mezzo. Ten pakiet możesz ugrać minimum za 100 zł (przy wypowiedzeniu).

28 minut temu, Miki983 napisał(a):

Max koniecznie w pakiecie premium

Nie wiem jak jest teraz w pakiecie SuperVIP+, ale w nieistniejącym już Superpremium+4K nie było możliwości upgrade'owania MAX-a do wersji premium i to nawet za dopłatą. Po prostu częścią tego pakietu był MAX w wersji standardowej i koniec. Jedynie do końca września świadczą promocyjnie wersję premium, a potem już na stałe wersja standardowa.

 

Nr tel. do DUK: 12 294 78 78

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, aktualnie mam ofertę multihouse:

1. Razem 56,90 zł
Extra+ z Canal+ - 35 zł
Eleven Sports - 11,90 zł

Najem dysk - 5 zł

Najem dekoder 4k - 5 zł
2. Razem 49,89 zł

Pakiet Nowy Comfort+ - 29,99 zł

Canal + - 19,90 zł 

 

Czy da się to utrzymać dodając do tego LM za 20 zł do pierwszej umowy?
Widziałem, że chyba Extra+ wzrosło do 45 zł? Jeśli tak to czy mogę obniżyć ten pakiet Extra+ żeby nie dopłacać 30 zł więcej z LM?

Edytowane przez catalan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Mateusz1q2w napisał(a):

Panowie 

do tej pory za 96zl miałem

Extra+

canal+ sportowe wszystkie

Eleveny

Viaplay

Multiroom

Polsaty premium(wiadomo one do wora)

 

Teraz mi proponują za 112 to samo z Liga mistrzów i viaplay medium, brać?

 

 

Ciekawe, w jaki sposób koledze udało się otrzymać taką ofertę?
Do tej pory tutaj utrzymywano, że nie da się ominąć dopłaty do Super Sport (+20zł) oraz do Viaplay (+10zł) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, cesc4 napisał(a):

 

Ciekawe, w jaki sposób koledze udało się otrzymać taką ofertę?
Do tej pory tutaj utrzymywano, że nie da się ominąć dopłaty do Super Sport (+20zł) oraz do Viaplay (+10zł) ...

Zapewne dostał propozycje Extra z CANAL+ za 70, Eleven 12, Multiroom 0, Viaplay Medium+ 10, Super Sport 20. Wtedy cena 112 zł/m by się zgadzała. 

 

4 minuty temu, borys82 napisał(a):

Witam, proszę o krótkie wyjaśnienie umów multihouse czyli jak to rozumiem dwie umowy na jedną osobę tak?

Oferta przeznaczona dla osób, które korzystały z Multiroom po CYFRZE+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, catalan napisał(a):

Witam, aktualnie mam ofertę multihouse:

1. Razem 56,90 zł
Extra+ z Canal+ - 35 zł
Eleven Sports - 11,90 zł

Najem dysk - 5 zł

Najem dekoder 4k - 5 zł
2. Razem 49,89 zł

Pakiet Nowy Comfort+ - 29,99 zł

Canal + - 19,90 zł 

 

Czy da się to utrzymać dodając do tego LM za 20 zł do pierwszej umowy?
Widziałem, że chyba Extra+ wzrosło do 45 zł? Jeśli tak to czy mogę obniżyć ten pakiet Extra+ żeby nie dopłacać 30 zł więcej z LM?

Ale jaki pakiet Extra+ chcesz obniżyć skoro nigdzie go nie masz? Na jednek masz multihouse Extra+ Canal+ za 35 zł (za które proponują zdaje się płaskie 50 zł, co Ci się nie opłaca) a na drugiej masz Nowy Comfort+ w podstawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Kyle napisał(a):

Ale jaki pakiet Extra+ chcesz obniżyć skoro nigdzie go nie masz? Na jednek masz multihouse Extra+ Canal+ za 35 zł (za które proponują zdaje się płaskie 50 zł, co Ci się nie opłaca) a na drugiej masz Nowy Comfort+ w podstawie.

No czy są jakieś opcje, żeby mieć Canal+ i LM ale żeby nie dopłacać. Tak na prawdę oglądam tylko sport więc mógłbym mieć jakis basic pakiet z minimalną liczbą kanałow, do tego C+, LM i Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie co mówić dzwoniąc do DUK, w listopadzie kończy mi się umowa, mam pakiet superpremium plus 4k, do tego viaplay, eleveny, multimanpack i dwa multiroomy, za całość płacę 205 zł. Jak dzwonię na zwykłą infolinię to proponują mi pakiet super vip+ za 150 zł, a koledzy pisali że można to wyrwać za 100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...