Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, pavello napisał(a):

14,90 za Relax

W pakiecie Relax jest Polsat News? Na stronie w wykazie kanałów nie widzę tego kanału. Rozumiem że posiadanego Extra w kwocie 44 zł nie ma szans obniżyć przy przedłużeniu? 

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam:
VIAPLAY (0,00 zł)

Umowa do 31.01.2025.

 

Czy lepiej aktywować sobie teraz SuperSport za 30zł i wstrzymać się do stycznia z przedłużaniem umowy?
Czy może lepiej przedłużyć od razu i spróbować wynegocjować, żeby dali SuperSport za 20zł + Viaplay za 10zł na nowej umowie?

Zdaje sobie sprawę, że dopłaty +30zł raczej nie będę w stanie uniknąć, byle większej nie było...

Edytowane przez cesc4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, emarti napisał(a):

W pakiecie Relax jest Polsat News? Na stronie w wykazie kanałów nie widzę tego kanału. Rozumiem że posiadanego Extra w kwocie 44 zł nie ma szans obniżyć przy przedłużeniu? 

Polsat News jest w pakiecie Extra+. Nie ma szans obniżyć ceny Extra+, powiem nawet, że nie ma szans na Relax+ w takiej cenie jak napisał @pavello

 

8 godzin temu, cesc4 napisał(a):

Czy może lepiej przedłużyć od razu i spróbować wynegocjować, żeby dali SuperSport za 20zł + Viaplay za 10zł na nowej umowie?

A spróbuj, zadzwoń i zapytaj w DUK (122947879).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JedynyTaki napisał(a):

... Nie ma szans obniżyć ceny Extra+, powiem nawet, że nie ma szans na Relax+ w takiej cenie jak napisał @pavello

Jeśli znasz ceny napisz za ile będzie proponowany Relax dla posiadaczy Optimum. Extra pewnie w cenie 44,99. Przynajmniej taką ofertę miałem w ICA przed zmianami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dzisiaj po złożeniu wypowiedzenia.

Pakiety

Relax +, C+, Liga Mistrzów, Eleven, Netflix, dekoder 0 zł łącznie za 119 zł - jestem w stanie coś ugrać przy tym pakiecie?

Mogę jeszcze wybrać pakiet C+ więcej sportu za 75 zł (w tym Viaplay), 44 zł Netflix, dekoder 5 zł czyli łącznie 124 zł.

 

Jestem mocno zawiedziony tym co oferuje C+ dla stałych klientów, w zasadzie po złożeniu wypowiedzenia nic nie ugram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYBRANE USŁUGI: 
Wybrane usługi    Extra+, CANAL+, HBO i Max Premium, Eleven Sports, Netflix 4K, Netflix w pakiecie, Pakiet History, Super Sport, Viaplay Medium, Viaplay Total upgrade, Najem DYSKU, Najem Dekodera Premium 
Wybrane promocje    Extra+ z CANAL+ 70 zł/m 23 m dla Abonentów (09/24) - L, Eleven Sports 12 zł/m dla Abonentów (09/24), HBO i Max Premium 45 zł/m dla Abonentów (06/24), Netflix w Pakiecie 44 zł/m dla Abonentów (09/24), Pakiet History 3 zł/m dla Abonentów (09/24), Super Sport 20 zł/m dla Abonentów (09/24), Viaplay Medium 10 zł/m dla Abonentów (09/24), Viaplay Total 10 zł/m dla Abonentów (09/24), Najem Dekodera Premium za 5 zł/m dla Abonentów (09/24), Najem Dysku do Dekodera Premium za 0 zł/m dla Abonentów (09/24) 
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)    
23 mies. 
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 237  zł 

 

Nie wysyłałem wypowiedzenia. Zadzwoniłem i otrzymałem taką ofertę. Wcześniej Superpremium+ 4K z Netflix 4k i VIaplay za 198 zł.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś, kto posiada teraz Superpremium+ 4K w cenie 109,99 zł może napisać, co aktualnie jest proponowane? Wiem, że jest SuperVip+, ale pewnie droższy, ze względu na dodatkowe kanały w tym pakiecie. Inna opcja to zejście do pakietu Extra+ z Canal+ z dodatkami? Jest teraz jakaś opcja na Extra+ z Netflixem w promocji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, p_gruszka napisał(a):

Czy ktoś, kto posiada teraz Superpremium+ 4K w cenie 109,99 zł może napisać, co aktualnie jest proponowane? Wiem, że jest SuperVip+, ale pewnie droższy, ze względu na dodatkowe kanały w tym pakiecie. Inna opcja to zejście do pakietu Extra+ z Canal+ z dodatkami? Jest teraz jakaś opcja na Extra+ z Netflixem w promocji?

@p_gruszka Na poprzedniej stronie była wrzucana oferta na SuperVip+ w zamian za Superpremium+ 4K. Także złóż wypowiedzenie i negocjuj o pakiet SuperVip+ za 100 zł/m. Netflix plan Standard to teraz najtaniej 44 zł/m w zobowiązaniu do końca okresu oznaczonego umowy.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była wrzucona, ale bez informacji, co było przedtem i cena 100 zł za ten pakiet wydaje się średnio realna (skoro Superpremium+ 4K zazwyczaj jest najtaniej za 109,99 zł). No nic, pewnie wraz z upływem czasu będzie więcej informacji na ten temat od różnych użytkowników tutaj :) Ja póki co mam Viaplay i Super Sport do końca roku za darmo, więc nie spieszy mi się z przedłużaniem umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany klepać taką propozycje? Wypowiedzenie wysłane,umowa do końca września. Relax-25zł,paczka C+20-LM-20.Dekoder 4K-0zł

2 godziny temu, kyniu napisał(a):

Oferta z dzisiaj po złożeniu wypowiedzenia.

Pakiety

Relax +, C+, Liga Mistrzów, Eleven, Netflix, dekoder 0 zł łącznie za 119 zł - jestem w stanie coś ugrać przy tym pakiecie?

Mogę jeszcze wybrać pakiet C+ więcej sportu za 75 zł (w tym Viaplay), 44 zł Netflix, dekoder 5 zł czyli łącznie 124 zł.

 

Jestem mocno zawiedziony tym co oferuje C+ dla stałych klientów, w zasadzie po złożeniu wypowiedzenia nic nie ugram.

Mi gość odradził brać u nich póki co Netflixa,mówił,że jeżeli będzie 2 urządzenie pod innym adresem, to jest gospodarstwo domowe i trzeba bedzie cały czas wysyłać [beep] sms w celu potwierdzenia. Kazał sie wstrzymać u nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, p_gruszka napisał(a):

Była wrzucona, ale bez informacji, co było przedtem i cena 100 zł za ten pakiet wydaje się średnio realna (skoro Superpremium+ 4K zazwyczaj jest najtaniej za 109,99 zł). No nic, pewnie wraz z upływem czasu będzie więcej informacji na ten temat od różnych użytkowników tutaj :) Ja póki co mam Viaplay i Super Sport do końca roku za darmo, więc nie spieszy mi się z przedłużaniem umowy.

Poprzednia oferta było to Superpremium+ 4K 109,99zł

Viaplay Total 0zł

MP 0zł

 

Edytowane przez stanley840
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, stanley840 napisał(a):

Poprzednia oferta było to Superpremium+ 4K 109,99zł

Fajny Ci pakiet zaproponowali, ciekawe czy będą skłonni zaproponować mi ten sam. 


W tej chwili mam:

Superpremium+ 4K - 109.99 zł 

CINEMAX - 8 zł 

MISTRZOWSKA PIŁKA - 0 zł 

Sportklub - 1.99 zł 

Viaplay - 0 zł 

Najem Dysk - 5 zł 

UltraBox+ - 0 zł 

MR Standard (dwa dodatkowe UltraBox+) - 2x15 zł 

Razem: 154,98 zł 


Myślę czy zadzwonić sam i zaproponować im przedłużenie na takich warunkach:

Supervip+ - 100 zł 

Viaplay - 10 zł 

Super Piłkę - 20 zł

Najem Dysk - 5 zł 

UltraBox+ - 0 zł 

MR Standard (dwa dodatkowe UltraBox+) - 2x15 zł 

Razem: 165 zł

 

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, p_gruszka napisał(a):

Czy ktoś, kto posiada teraz Superpremium+ 4K w cenie 109,99 zł może napisać, co aktualnie jest proponowane? Wiem, że jest SuperVip+, ale pewnie droższy, ze względu na dodatkowe kanały w tym pakiecie. Inna opcja to zejście do pakietu Extra+ z Canal+ z dodatkami? Jest teraz jakaś opcja na Extra+ z Netflixem w promocji?

Potwierdzam propozycję przejścia z Superpremium+ 4K na pakiet SuperVip+ za 100 zł. Do tego Viaplay z ligą angielską za 10 zł. Zrabatowali mi dodatkowo opłatę za dekoder 4K do 0 zł. Ligi Mistrzów nie było opcji nijak rabatować, czyli 20 zł zobowiązanie lub 30 zł bez. Dziś uruchomiłem opcję włącz/wyłącz przy czym konsultant starał się mnie przekonać, że i tak zapłacę za to więcej niż przy zobowiązaniu. Ciekawe.

Miałem umowę do końca września, złożyłem w sierpniu wypowiedzenie.

Propozycję oczywiście przyjąłem.

Edytowane przez gulas
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minutes ago, gulas said:

Potwierdzam propozycję przejścia z Superpremium+ 4K na pakiet SuperVip+ za 100 zł. Do tego Viaplay z ligą angielską za 10 zł. Zrabatowali mi dodatkowo opłatę za dekoder 4K do 0 zł. Ligi Mistrzów nie było opcji nijak rabatować, czyli 20 zł zobowiązanie lub 30 zł bez. Dziś uruchomiłem opcję włącz/wyłącz przy czym konsultant starał się mnie przekonać, że i tak zapłacę za to więcej niż przy zobowiązaniu. Ciekawe.

Miałem umowę do końca września, złożyłem w sierpniu wypowiedzenie.

Propozycję oczywiście przyjąłem.

Będzie więcej. Liga Mistrzów trwa 9 miesięcy od września do maja czyli 9x30zł= 270zł. Ze zobowiązaniem 12x20zł=240zł. Niedużo ale jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2024 o 17:17, cesc4 napisał(a):

Moja aktualna umowa kończy się 31.01.2025, ale już otrzymuję telefony z propozycją przedłużenia umowy (które na razie odrzucam).

 

Moja aktualna oferta wygląda następująco:

Pakiet Extra+ z CANAL+ (79,99 zł)

VIAPLAY (0,00 zł)

BBC PLAYER (0,00 zł)

ELEVEN SPORTS (11,90 zł)

MOVIES Fun (0,00 zł)

CANAL+4K ULTRA HD (0,00 zł)

Multiroom Standard (0,00 zł)

Najem Dysk (5,00 zł)

Najem 4K UltraBox+ (5,00 zł)

101,89 zł

 

Były tutaj jeszcze Polsaty Sport Premium, które jak wiadomo - wygasły.


W związku z powyższym pytanie:

da radę za tę kasę (101,89 zł) zachować to co mam + dodatkowo zdobyć te nowe kanały z Champions League?

 

Proponują przedłużenie tego (+Super Sport) za 139 zł.

Na razie nie składałem wypowiedzenia.

 

🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, MarcusmDM napisał(a):

Będzie więcej. Liga Mistrzów trwa 9 miesięcy od września do maja czyli 9x30zł= 270zł. Ze zobowiązaniem 12x20zł=240zł. Niedużo ale jednak.

A czy w opcji włącz/wyłącz nie ma 2 miesięcy w cenie 30 zł? W takim wypadku jest to zdecydowanie mniej niż w przypadku zobowiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dochodzi opłata za Viaplay i SuperSport to trzeba się liczyć z podwyżką. 

Tak, ale płacąc obecnie 101,89 zł, nie opłaca mi się przedłużać umowy na takich warunkach.

Lepiej przeczekać do 31.01.2025 i dobrać Super Sport za 30zł, wyjdzie 131,89 zł. 

 

Nie ma tutaj szans, że zjadą do tych 130 zł

 

Edytowane przez cesc4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...