Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Obecne dwie umowy do końca Grudnia.  

 

Pierwsza:

d12bc539b5bc8.png

 

Druga. 

 

7eb0b8a59f30d.png 

 

Standardowe pytania pojawiające się w tym temacie. W jakiej najlepszej cenie można utrzymać obie umowy z wskazanymi pakietami ? :) Nie chciałbym z niczego schodzić, ani również więcej płacić. A najlepiej mniej.   


W przypadku z pierwszej wskazanych umów eleveny przez rok miałem za darmo, więc wychodziło nawet przez pierwszy rok nie 125.79, a 113.89. 

Edytowane przez keysersoze88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Kolega miał umowę do wczoraj i nie dostał takich ofert nawet w ostatnim dniu umowy, bo CANAL+ w cenie 15 zł/m nie jest dostępny dla osób, które miały już tą opcję na swojej umowie, a zejście z ceny na MP również graniczy z cudem obecnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też umowa do wczoraj, po latach z c+ czas rozstać się z dzieciństwem 🙃 canal plus zawsze był w domu i tak też latami przedłużałem ale prawda jest taka, że oglądam wyłącznie vod a sport zawsze się gdzieś znajdzie na sat. Pozdrawiam i owocnych negocjacji życzę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Mam umowę jeszcze do końca lutego 2024 r.

Obecnie:

Optimum+

Pakiet Canal+

Mistrzowska Piłka 

za 55zl w zaokrągleniu.

 

Już mnie atakują o przedłużenie umowy z informacją, że za to samo będzie 10zl więcej bo ceny pakietów wzrosły.

Czy ktoś ostatnio przedłużał umowę i orientuje się, ile można ugrać za ww. pakiet?

Cena jest dla mnie ok ( nie udało mi się wywalczyć poprzednio 5zl mniej za pakiet optimum, a już mi się nie chciało dłużej targować).

Jeśli miałbym coś zmienić to dodać paczkę Eleven Sports w dobrej cenie(obecnie korzystam z opcji włącz/wyłącz).

 

Przedłużać przy dobrej ofercie i liczyć na świąteczną promocję czy czekać do końca umowy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wziąć drugą nową umowę po przedłużeniu parę miesięcy temu swojej aktualnej. Nawet miałem telefon w tej sprawie w sierpniu, ale wtedy nie miałem takiej potrzeby. Oferowali wtedy bodajże Comfort za niezła cenę. Orientuje się ktoś w jakiej cenie dokładnie, jakie dekodery do wyboru i czy tylko pakiet Comfort jest dostępny przy wzięciu drugiej umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kuras_90 napisał(a):

Witajcie,

Mam umowę jeszcze do końca lutego 2024 r.

Obecnie:

Optimum+

Pakiet Canal+

Mistrzowska Piłka 

za 55zl w zaokrągleniu.

 

Już mnie atakują o przedłużenie umowy z informacją, że za to samo będzie 10zl więcej bo ceny pakietów wzrosły.

Czy ktoś ostatnio przedłużał umowę i orientuje się, ile można ugrać za ww. pakiet?

Cena jest dla mnie ok ( nie udało mi się wywalczyć poprzednio 5zl mniej za pakiet optimum, a już mi się nie chciało dłużej targować).

Jeśli miałbym coś zmienić to dodać paczkę Eleven Sports w dobrej cenie(obecnie korzystam z opcji włącz/wyłącz).

 

Przedłużać przy dobrej ofercie i liczyć na świąteczną promocję czy czekać do końca umowy?

 

@kuras_90 Po złożonym wypowiedzeniu umowy możesz liczyć w dziale utrzymania klienta na odtworzenie obecnej oferty w tej samej cenie i ewentualne jeszcze negocjacje ceny pakietu Optimum+ jakbyś np. coś dokładał do umowy np. Eleven Sports.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie

Extra+ 49,99

Canal+ 19,90

Canal+4k 0zł

HBO +HBO MAX 20zł

Mistrzowska Piłka 5zl 

Mediabox 0zł

WifiBox MR 0zł

WifiBox MR 10zł

 

Razem 104,89

 

Dzownili, proponowali 15zl albo 20zl więcej więc złożyłem wypowiedzenie. Dołożyć chcieli jedynie BBC ale po co mi to.

 

Wiecie może ile kosztuje HBO żeby skorzystać z opcji Włącz/wyłącz. I czy wtedy jest HBO MAX?

 

I czy zostawiając Mediaboxa można wymienić WifiBoxa na dekoder 4k. Bo te WifiBoxy strasznie wolne są.

 

I czy da radę na umowie zostawić pierwszy multiroom dalej za 0zl? Ewentualnie na drugim dźwignąć cenę bo z niego zawsze mogę zrezygnować.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

HBO z HBO Max kosztuje 35 zł miesięcznie bez zobowiązania. 

 

Nie można wymienić dekoderów dodatkowych na 4K, podczas gdy dekoder główny nie jest 4K.

 

Nie będzie możliwe utrzymanie ceny 0 zł/m. Przy wymianie dekoderów dodatkowych na 4K (po uprzedniej wymianie dekodera głównego) opłata wyniesie 20 zł/m za każdy dekoder bez dysku w usłudze Multiroom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2023 o 14:17, Mr. Brooks napisał(a):

Chciałbym wziąć drugą nową umowę po przedłużeniu parę miesięcy temu swojej aktualnej. Nawet miałem telefon w tej sprawie w sierpniu, ale wtedy nie miałem takiej potrzeby. Oferowali wtedy bodajże Comfort za niezła cenę. Orientuje się ktoś w jakiej cenie dokładnie, jakie dekodery do wyboru i czy tylko pakiet Comfort jest dostępny przy wzięciu drugiej umowy?

 

Jeśli druga dodatkowa umowa to Relax 5 miesięcy za darmo później 30zł 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optimum+, CANAL+, HBO, Adventure TV HD, BBC Player, CANAL+ Family, CANAL+4K ULTRA HD, Cinemax Pack, Eleven Sports, Filmbox Pack, H2, HBO Max, HISTORY HD, MISTRZOWSKA PIŁKA, PLAYER (z reklamami) 6miesiecy, Sportklub, Viaplay Medium

130,79zł . 

Oferta przedłużona dziś. 

Wcześniej bez mistrzowskiej piłki i playera.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, blaugrana18 napisał(a):

Optimum+, CANAL+, HBO, Adventure TV HD, BBC Player, CANAL+ Family, CANAL+4K ULTRA HD, Cinemax Pack, Eleven Sports, Filmbox Pack, H2, HBO Max, HISTORY HD, MISTRZOWSKA PIŁKA, PLAYER (z reklamami) 6miesiecy, Sportklub, Viaplay Medium

130,79zł . 

Oferta przedłużona dziś. 

Wcześniej bez mistrzowskiej piłki i playera.  

 

Viaplay Medium rozumiem, że dostałeś za 29zł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Q77 napisał(a):

 

A player każdy może dostać 6 miesięcy za darmo :)

Ale to zapewne tylko opcja z reklamami?

 

A oglądanie Playera z reklamami, jadąc na przykład pociągiem, to katorga. Przy "powrocie" sieci będzie trzeba na nowo obejrzeć bloczek reklamowy... Szkoda nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2023 o 08:58, Krzysiek11:) napisał(a):

Zależy jaki pakiet jest obecnie i w jakiej cenie.

 

Trzeba będzie przejść na pakiet Optimum+ za 24,99 lub 29,99 zł/m, CANAL+ może wpadnie taniej, Multiroom może wzrosnąć do 12 zł/m. (ale może się uda utrzymać obecną cenę). 

 

 

To jeśli faktycznie dojdzie opłata za MR to będę próbował żeby chociaż dorzucili mistrzowska piłkę.

 

A ktoś tutaj przedłużał już umowę dla osób ,które podpisały nowa umowę na pakiet extra / Canal+ / mistrzowska piłka za 25zl ( dla osób ze starym MR)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, k05 napisał(a):

Ale to zapewne tylko opcja z reklamami?

 

A oglądanie Playera z reklamami, jadąc na przykład pociągiem, to katorga. Przy "powrocie" sieci będzie trzeba na nowo obejrzeć bloczek reklamowy... Szkoda nerwów.

Tak z reklamami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...