Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, housemdt napisał(a):

A jakiś dekoder za free lepszy od dswi74?

Jeśli w ramach umowy masz zapewniony dostęp do treści vod to w związku z wycofaniem tej usługi z Wifiboxa powinno się dać wymienić na Premiumbox bez dysku z zachowaniem obcej ceny najmu.  Zadzwoń, zapytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 miesiące minęły, wypowiedzenie wysłane, umowa do końca stycznia, zero telefonów po wypowiedzeniu :)

Mam obecnie Extra+, pakiet HBO, dekoder 4k z dyskiem, MR, do niego Wifibox - chciałbym przy przedłużeniu umowy rozszerzyć o pakiet C+ włącznie z 4k.

Ile może mnie to extra kosztować? Aktualnie płacę 69.90zł za powyższe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Krzysiek11:) napisał(a):

Nie ma już takiej oferty. 

Cały czas jest :)

14 godzin temu, sal napisał(a):

Ile może mnie to extra kosztować? Aktualnie płacę 69.90zł za powyższe.

Canal+ jako najniższa cena to 15zł 

Canal+ 4k można mieć za 0zł

Ale taka oferta pewnie pojawi się u ciebie pod koniec umowy 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Krzysiek11:) napisał(a):

Jest, dla tych którzy mieli w takiej cenie. Jak ktoś dobiera HBO to nie ma innej ceny niż 25 zł/m. 

 Nie chcę się tu kłócić ale nie masz racji bo znam wszystkie oferty aktualnie dostępne i taka cena oczywiście jest możliwa

 

To wszystko jest uzależniony od innych rzeczy (polityka canal+) 

W dniu 27.11.2023 o 09:27, Max699 napisał(a):

Obecnie mam komfort+ canal plus wszystkie za 47.50 z dwoma dekoderami w tym jeden 4k z dyskiem. Obecnie chcę zamienić na moduł oraz same filmowe c+. Proponują optimum za 25 ale c+ wszystkie za 20zł. A mi sport niepotrzebny. Widziałem, że ktoś tu dostał za 5 zł c+ filmowe. Ewentualnie się pożegnam po 20 latach 🙃 canal plus chyba już tylko z przyzwyczajenia 🫣. umowa do końca listopada. P. S. Nawet jak wybiorę sam optimum będę miał dostał w dalszym ciągu do canal plus online? 

 

Pakiet optimum najtaniej to 24.99

Canal+ seriale i filmy występuje w 3 (0zł,5zł,10zł)  wariantach cenowych ale wszystko jest uzależnione od tego co masz 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Q77 napisał(a):

Pakiet optimum najtaniej to 24.99

Canal+ seriale i filmy występuje w 3 (0zł,5zł,10zł)  wariantach cenowych ale wszystko jest uzależnione od tego co masz 

 

To nie chcą się zgodzić. Proponują za 19.99 całą paczkę. Nie chcą wydzielić canal plus film do optimum +. Umowa ważna dwa dni 🫣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz obecnie całą paczkę C+ i dlatego nie chcą dać C+seriale i filmy

37 minut temu, Q77 napisał(a):

 Nie chcę się tu kłócić ale nie masz racji bo znam wszystkie oferty aktualnie dostępne i taka cena oczywiście jest możliwa

 

 

 

No a osoba którą cytujesz nie zna tych ofert😂 obstawiam że na forum załatwiła umowę już minimum 100 osobom🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chcą się zgodzić. Proponują za 19.99 całą paczkę. Nie chcą wydzielić canal plus film do optimum +. Umowa ważna dwa dni 🫣
Nie stresuj się. Jak się skończy umowa dostaniesz najlepszą ofertę. Ja w tym roku zrezygnowałem bo mam za darmo magenta tv. Jak mi wyszła umowa telefon za teleofnem, na końcu miły Pan mówi że szkoda żebym rezygnował i może mi dać to co chce. A jak już nie chce to mogę na kogoś z rodziny przepisać i dadzą mu to samo co mam . Wystarczyło wtedy przedstawić warunki jakie chce i by się zgodzili. Byłem z nimi od 2008 jako N, później NC+ teraz C+

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, czerstwy napisał(a):
Tak zapewne by tak było 

Wierzyć nie musisz. Tak jak mówiłem ja od początku kontaktu z nimi mówiłem że będę rezygnował. Zdziwiony byłem jak po terminie ważności umowy nadal dzwonili.
 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co w tym dziwnego?😂 To normalna praktyka nie do wszystkich ale do dużej części dzwonia. I zazwyczej nie oferuja nic więcej niz wcześniej. Mało tego kiedyś w tym okresie miałem nawet gorsze oferty🤣 A z tą rezygnacja to większość tak gra a konsultanci od razu strach w oczach i daja wszystko co chcesz😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, czerstwy napisał(a):
A co w tym dziwnego? To normalna praktyka nie do wszystkich ale do dużej części dzwonia. I zazwyczej nie oferuja nic więcej niz wcześniej. Mało tego kiedyś w tym okresie miałem nawet gorsze oferty

Masz rację. Zapewne.maja jakoś % od przedłużonej umowy lub premię.
 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2023 o 17:27, Kriss81 napisał(a):

Witajcie po 24 miesiącach 😉

 

Ponownie proszę Was o pomoc w wyborze oferty.

 

Umowa wygasa 30.11 i wypowiedzenie wysłano. Do tej pory płaciłem 79,89zł.

 

Otrzymałem dziś telefon z taką ofertą:

- Pakiet Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L,

- BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22),

- CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20),

- CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21),

- History HD/H2 0 zł 1m 2,99 zł dla Abonentów,

- Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21),

- Multiroom Standard/High Standard 12 zł/m i 20 zł/m + dysk dla Abonentów (04/23) - L,

- Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20),

- Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

W ramach promocji Black Week HBO i HBO Max 0 zł 3 m i 29,99 zł/m dla Abonentów (06/22), 😜

Czas trwania umowy: 24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 76,89  zł

 

Myślicie, że warto się na to zgodzić, czy jest szansa na coś mniej kasy / więcej kanałów?

 

Z pozdrowieniami...

 

Witam mam niemal identyczną ofertę na dekoderze głównym. ( O tą nie pytam bo warunki dostałem jak wyżej)

Na drugiej umowie dobranej zamiast multiroom na cameleonach mam:

Pakiet extra z Canal+ za 25 zł

Series fun 0 zł

Mistrzowska piłka 0 zł

Movies fun 0 zł

Najem 4K 5 zł

Najem dysku 5 zł

+ Multiroom z dekoderem 4K 20 zł

 

Proponują mi za to 65 zł , a jeśli nie przedłużę umowy i przejdzie ona na czas nieokreślony to będę mial opłatę 64 zł.

Proszę o powiedź czy da się coś taniej  przedłużając umowę. Oczywiście dawali mi filmboxy na całą umowę gratis ale jakoś nie są mi one potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Max699 napisał(a):

To nie chcą się zgodzić. Proponują za 19.99 całą paczkę. Nie chcą wydzielić canal plus film do optimum +. Umowa ważna dwa dni 🫣

@Max699 Możesz spróbować przedłużyć umowę bez paczki CANAL+ z gołym pakietem Optimum+ za 24,99 zł/m + kolekcja BBC Player bez opłat. Potem po przedłużeniu umowy możesz próbować na zwykłej infolinii Biura Obsługi Klienta negocjować o włączenie opcji dodatkowej "CANAL+ Seriale i Filmy" za 10 zł/m i może tak się uda.

 

 

 

1 godzinę temu, FazaFm napisał(a):

 

Witam mam niemal identyczną ofertę na dekoderze głównym. ( O tą nie pytam bo warunki dostałem jak wyżej)

Na drugiej umowie dobranej zamiast multiroom na cameleonach mam:

Pakiet extra z Canal+ za 25 zł

Series fun 0 zł

Mistrzowska piłka 0 zł

Movies fun 0 zł

Najem 4K 5 zł

Najem dysku 5 zł

+ Multiroom z dekoderem 4K 20 zł

 

Proponują mi za to 65 zł , a jeśli nie przedłużę umowy i przejdzie ona na czas nieokreślony to będę mial opłatę 64 zł.

Proszę o powiedź czy da się coś taniej  przedłużając umowę. Oczywiście dawali mi filmboxy na całą umowę gratis ale jakoś nie są mi one potrzebne.

@FazaFm To co Ci proponują to max co możesz uzyskać. Pakiet dodatkowej umowy specjalnej zmienił cenę z 25 zł na 35 zł i nie ma możliwości odtworzyć ceny 25 zł/m. Do nowej oferty przedłużeniowej droższej o 10 zł możesz uzyskać tak jak napisałeś paczkę FilmBox Pack za 0 zł/m + do tego jeszcze kanał CANAL+ 4K Ultra HD za 0 zł/m i kolekcję BBC Player też za 0 zł/m.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Posiadam ofertę do 31.12.2023 w skład której wchodzą:

 

Extra+

Canal+ pełny pakiet

Canal+ 4K Ultra

Netflix

Mistrzowska Piłka (Polsat Sport Premium 1-2)

History HD

Eleven Sport 

Dekoder 4K Ultrabox+ z dyskiem

Multiroom standard

To wszystko obecnie mam za 150,98 zł

 

Dziś był telefon z ofertą przedłużenia, wszystko to samo, tylko nowa cena: 183 zł. Czy rzeczywiście nie da się utrzymać tej starej ceny za ten cały pakiet?

Co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2023 o 16:55, emirates napisał(a):

Dostałem propozycję: extra+, canal+, mp, eleven, HBO za łącznie 118 zł miesięcznie. Około dyszki drożej niż do tej pory z filmboksami, których i tak nie oglądam. HBO drogo wychodzi, pierwsze 2 miesiące za 0 a potem 25. Jakby puścili HBO za 20 na cały okres to bym pewnie brał. 

 

Jedynie udało się do tego wynegocjować pozostanie na mediaboksie, więc odeszła opłata 5 złotych za najem. Także ustawiam płatność cykliczną na 24 razy na 111,70 i na dwa lata będzie spokój. Nie dodałem wyżej, że to z multiroomem standard, do tej pory był za dychę, od teraz za 12.

Edytowane przez emirates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, t_gal napisał(a):

Witajcie,

Posiadam ofertę do 31.12.2023 w skład której wchodzą:

 

Extra+

Canal+ pełny pakiet

Canal+ 4K Ultra

Netflix

Mistrzowska Piłka (Polsat Sport Premium 1-2)

History HD

Eleven Sport 

Dekoder 4K Ultrabox+ z dyskiem

Multiroom standard

To wszystko obecnie mam za 150,98 zł

 

Dziś był telefon z ofertą przedłużenia, wszystko to samo, tylko nowa cena: 183 zł. Czy rzeczywiście nie da się utrzymać tej starej ceny za ten cały pakiet?

Co radzicie?

 

Da się ale dopiero pod koniec umowy

Wysłałeś wypowiedzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...