Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.11.2023 o 09:02, maciekmm napisał(a):

Czy nie daja juz multiroom za 0 jesli ktos mial za 0 do tej pory ?


Dobre pytanie. Czy jest możliwy za 0 zł. 
 

@piotrekj66 Superpremium 4K jest za 109 + opłata za dekoder jeśli masz. Mi proponowali za 109 zł (dekoder jest za 0 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mxv1 napisał(a):

co to za kanały Canal+ z filmami za 5zł bo mnie sport nie interesuje jedynie canal+ online aplikacja żeby działała w ramach abonamentu, i czy można za 5zl dostać jak ma się paczkę canal+ za 19,90zl

Podobno canal+ filmy I seriale jest tylko dla osób które wcześniej nie miały pakietu canal + za 19.90... 

 

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2023 o 09:02, maciekmm napisał(a):

Czy nie daja juz multiroom za 0 jesli ktos mial za 0 do tej pory ?

@maciekmm i @lecho Jeśli masz Multiroom za 0 zł/m, to nadal przy przedłużeniu umowy możesz mieć odtworzony bez opłat miesięcznych.

 

 

20 godzin temu, mxv1 napisał(a):

co to za kanały Canal+ z filmami za 5zł bo mnie sport nie interesuje jedynie canal+ online aplikacja żeby działała w ramach abonamentu, i czy można za 5zl dostać jak ma się paczkę canal+ za 19,90zl

@mxv1 W skład opcji dodatkowej "CANAL+ Seriale i Filmy" wchodzą kanały: CANAL+ Premium, CANAL+ 1, CANAL+ Family, CANAL+ Film, CANAL+ Seriale, CANAL+ Dokument i kolekcja CANAL+ VOD. Na obecną chwilę jak Abonent ma aktywną pełną paczkę CANAL+, to nie może przy przedłużeniu zmienić jej na tą bez sportu. Musiałbyś przedłużyć umowę bez paczki CANAL+ i w trakcie trwania umowy próbować negocjować o aktywację paczki CANAL+ Seriale i Filmy, ale czy się uda nie wiem. Dołączenie w trakcie trwania umowy paczki CANAL+ bez sportu, to koszt 10 zł/m.

Edytowane przez lukx95
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Oferta obecnie: dwie umowy (niezależne dwa domy):

Cało

PAKIET EXTRA+49,99 zł

HBO MAX 5,00 zł

HBO 15,00 zł

SERIES FUN 0,00 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA 0,00 zł

CANAL+4K ULTRA HD 0,00 zł

CANAL+ 19,90 zł

NAJEM MODUŁ CAM 0,00 zł

całosc obecnie 89,89

(oferta 5 zł mniej + albo sundance na 6mc albo cinemax na 3 mc za 0zł)

 

Druga umowa:

PAKIET EXTRA+ Z CANAL+ 25,00 zł

SERIES FUN 0,00 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA 0,00 zł

MOVIES FUN 0,00 zł

NAJEM MODUŁ CAM 0,00 zł

 całość obecnie  5 zł

oferta 35zł + filmbox na cały okres umowy oraz CANAL+ 4K

 

da się coś z tego więcej wycisnąć?

Edytowane przez gregiop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lukx95 napisał(a):

@maciekmm i @lecho Jeśli masz Multiroom za 0 zł/m, to nadal przy przedłużeniu umowy możesz mieć odtworzony bez opłat miesięcznych.

 

 

@mxv1 W skład opcji dodatkowej "CANAL+ Seriale i Filmy" wchodzą kanały: CANAL+ Premium, CANAL+ 1, CANAL+ Family, CANAL+ Film, CANAL+ Seriale, CANAL+ Dokument i kolekcja CANAL+ VOD. Na obecną chwilę jak Abonent ma aktywną pełną paczkę CANAL+, to nie może przy przedłużeniu zmienić jej na tą bez sportu. Musiałbyś przedłużyć umowę bez paczki CANAL+ i w trakcie trwania umowy próbować negocjować o aktywację paczki CANAL+ Seriale i Filmy, ale czy się uda nie wiem. Dołączenie w trakcie trwania umowy paczki CANAL+ bez sportu, to koszt 10 zł/m.


W salonie Canal+ nie ma opcji Multiroom za 0 zł, tylko za 12 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po wypowiedzeniu- taką ofertę dostałem, mam 14 dni na rezygnację. Zależało mi na pełnym pakiecie programów Canal+ i krótkiej umowie.  

 Relax+ 24,99 zł 12 m i 29,99 zł/m dla Abonentów (08/21) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO i HBO Max 0 zł 3 m i 29,99 zł/m dla Abonentów (06/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)  =  44,89 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2023 o 19:12, lecho napisał(a):


W salonie Canal+ nie ma opcji Multiroom za 0 zł, tylko za 12 zł. 

@lecho Salony nie mają wszystkich ofert dostępnych. Złóż rezygnację skutkującą na koniec okresu oznaczonego umowy i negocjuj warunki przedłużeniowe jak będą dzwonić z działu utrzymania klienta po złożonej rezygnacji. W przypadku jak dawniej miałeś Multiroom niezależny na zasadach z dawnej Cyfry+ bez opłat i przeszedłeś na Multiroom na nowych zasadach po WiFi utrzymany nadal za 0 zł/m, to przy kolejnych przedłużeniach umowy przysługuje Ci odtworzenie Multiroom nadal na tych samych zasadach bez dodatkowych opłat miesięcznych.

 

 

43 minuty temu, bez_cukru napisał(a):

Relax+ 24,99 zł 12 m i 29,99 zł/m dla Abonentów (08/21) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO i HBO Max 0 zł 3 m i 29,99 zł/m dla Abonentów (06/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)  =  44,89 zł.

@bez_cukru Jaką ofertę miałeś wcześniej? Mogłeś jeszcze negocjować o kanał CANAL+ 4K Ultra HD za 0 zł/m do paczki CANAL+ oraz mogłeś dostać kolekcję BBC Player bez dodatkowych opłat miesięcznych.

 

 

14 godzin temu, l.kardymowicz napisał(a):

Witam. Posiadam pakiet Superpremium 4k 124.99 zł. Za jaką kwotę mogę przedłużyć umowę?

@l.kardymowicz Po złożonym wypowiedzeniu umowy skutkującym na koniec okresu oznaczonego możesz negocjować o pakiet Superpremium+ 4K w wariantach cenowych między 109,99 zł/m, a 124,99 zł/m. Możesz próbować walczyć i może się uda zejść za którymś razem do kwoty 109,99 zł/m.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lukx95 napisał(a):

@bez_cukru Jaką ofertę miałeś wcześniej? Mogłeś jeszcze negocjować o kanał CANAL+ 4K Ultra HD za 0 zł/m do paczki CANAL+ oraz mogłeś dostać kolekcję BBC Player bez dodatkowych opłat miesięcznych.

Poprzednio Optimum +,  właśnie z Canal+4K. Teraz przy zejściu na niższy pakiet i krótszą umowę- ponoć się nie dało dostać Canal 4K

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem taką ofertę w ramach przedłużenia na kolejne 24miesiące :

  • Najem Dysk PVR 1 TBza 0 zł/m,
  • Najem 4K UltraBOX+ 0 zł/m,
  • 2 x Multiroom Standard Wi-FiBox - 2 x 10zł/m,
  • 1 x Multiroom 4K DualBox - 1 x 15zł/m,
  • Mistrzowska Piłka za 0zł/m na 24 miesiące,
  • Entry+ z CANAL+ Netflix - 75zł/m,
  • Movies Fun - 0zł/m na 24 miesiące,
  • Hustler 0zł na 6 miesięcy potem 4,99zł z możliwością rezygnacji.

Całość 110zł na 24 miesiące.

Czy oferta jest godna zaakceptowania ?

Z góry dziękuję za opinie.

 

Otrzymałem taką ofertę w ramach przedłużenia na kolejne 24 miesiące od 01.01.2024 :

Najem Dysk PVR 1 TBza 0 zł/m,

Najem 4K UltraBOX+ 0 zł/m,

2 x Multiroom Standard Wi-FiBox - 2 x 10zł/m,

1 x Multiroom 4K DualBox - 1 x 15zł/m,

Canal+ 4K UHD za 0zł/m na 24 miesiące,

Mistrzowska Piłka za 0zł/m na 24 miesiące,

Entry+ z CANAL+ Netflix - 75zł/m,

Movies Fun - 0zł/m na 24 miesiące,

Hustler 0zł na 6 miesięcy potem 4,99zł z możliwością rezygnacji.

Całość 110zł na 24 miesiące.

Obecnie płacę za to samo bez Hustler, Movies Fun i Mistrzowskiej Piłki równe 90zł (Pakiet Entry+ z Canal+ i Netflix 60zł + 3 x Multiroom po 10zł).

Czy oferta jest godna zaakceptowania ?

Z góry dziękuję za opinie.

Edytowane przez mis160
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Obecnie posiadam  Extra+ z Canal+(6) za 69.99 ; Mistrzowska piłka za 0 zł, Canal+4K za 0 zł, Najem dysku za 0 zł, Najem 4K Ultrabox za 5 zł razem 74.99 zł. Umowa do końca obecnego roku. Wypowiedzenie złożone. Jakiej ofert mogę spodziewać się lub co mogę wynegocjować. Jest możliwość pozostania przy tej samej cenie co obecnie. Dziękuję za każdą informacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Do końca lutego umowa ale już dzwonią.

Mam dwie umowy

Optimum + za 54,89

Extra + za 25zł

Mam w tych pakietach cały C+,

MP

Do tego dekoder 4k z dyskiem i dekoder zwykły.

Teraz proponują 106zł za to samo. 

Pytanie. Czy to dobra oferta , ewentualnie za ile takie coś dostają inni?

Czy czekać do stycznia i pisać wypowiedzenie?

 

Edytowane przez kadr6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Salon Canal+ Zambrów zaprasza do udziału w konkursie, do wygrania nowy Canal+Box 4K, Rybka MiniMini+, Piłka Ekstraklasy, a także dekoder z 6 miesięcznym dostępem do oferty na kartę.

 

Szczegóły i zasady konkursu:

https://facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid051SGA7BEM1gsJSuwwguDQKWFsKnKBpmrxggzTvs43AbLX83rGj3KR19rHLnuEpXdl&id=100063740493080

 

Post dodany za zgodą administracji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2023 o 21:32, Harry44 napisał(a):

Obecnie mam do 31.12: 

 

71,79 zł 

Optimum+ 24,99 zł 

Canal+ 19,90 zł 

Eleven 11,90 zł 

Multiroom 10 zł 

Ultrabox+ 4K najem 5 zł 

Drugi dekoder najem 0 zł 

Polsat Sport Premium 0 zł 

Canal+ 4K 0 zł 

 

W końcu miałem czas odebrać i wysłuchać oferty. Chciałem to samo więc wycenili na 73,90 zł. 

 

Myślicie że lepszą ofertę dostanę jak złoże wypowiedzenie i jak w grudniu wleci jakaś promka świąteczna?

Zaoferowali po złożeniu wypowiedzenia:

 

Optimum+ 24,99 zł 

Canal+ 19,90 zł 

Eleven 11,90 zł 

Multiroom 12 zł 

Ultrabox+ 4K najem 0 zł 

Drugi dekoder najem 0 zł 

Polsat Sport Premium 0 zł 

Canal+ 4K 0 zł 

 

Dodatkowo wyższy pakiet kanałów do końca lutego, kanał Hustler na pół roku, bibliotekę BBC Player na 24 miesiące za 0. 

 

W sumie za wszystko co miałem do tej pory 68,79 zł 

 

Myślę że nic lepszego nie ugramy co?

Edytowane przez Harry44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam obecnie pakiet Extra+ Canal+ (6) Live za 69.99 zł. Wynajem dekodera PVR 0 zł. Koniec umowy 31.12. 2023. Wypowiedzenie złożone i zarejestrowane 3 tyg temu. Konsultanci twierdza przez telefon że nie ma już tego pakietu i że za podobny muszę zapłacić 79.99 zł. Jest opcja przedłużyć w tej samej cenie? Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...