Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O dziwo dziś był jeden telefon. Oferta gorsza niż miesiąc temu. Extra z C+, Eleven, Mistrzowska Piłka, MR 2dek za 94zl, a do tej pory za to płaciłem 86zl 😆. Jak spytałem o najniższy pakiet, to tylko oferta na 2lata Entry, Eleven, MR 2dek za 33zl/1.rok, zaś 38zl. Przy Entry nie ma umów na 15mies? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pokrywek Najlepiej zaloguj się na swoje konto w Strefie CANAL+ i następnie wejdź w zakładkę "Płatności" --> "Prognoza rachunków" i będziesz tam miał podaną kwotę abonamentu na pierwszy miesiąc okresu nieoznaczonego. Jeśli masz jakieś opcje dodatkowe, które masz w zobowiązaniu do końca okresu oznaczonego, a których nie chcesz mieć od nowego miesiąca, to po wycofaniu rezygnacji możesz je na czacie z konsultantem zgłosić do wyłączenia z końcem obecnego miesiąca. Natomiast rezygnację możesz wycofać samodzielnie w Strefie CANAL+, tak jak poniżej.

 

Wycofanie rezygnacji możliwe jest w Strefie CANAL+, w wersji na przeglądarkę (WWW). Zaloguj się do Strefy CANAL+, wejdź w zakładkę Moja oferta (1), następnie Obecna oferta (2) i kliknij przycisk Wycofaj rezygnację (3).

Krok 1 wycof_rezyg_1.png?h=347&w=800&la=pl-pl&e

 

 

Zatwierdź modyfikację przyciskiem Akceptuj (4). Wycofanie rezygnacji zostanie potwierdzone komunikatem (5).

Krok 2 wycof_rezyg_2i3.png?h=237&w=802&la=pl-pl

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Forumowiczów!

Umowa dobiegła końca- 30.04.2023. Posiadałem następujący zestaw:

Optimum+ - 24,99 zł/m,

CANAL+ - 25,00 zł,

CANAL+4K ULTRA HD - 0zł,

Multiroom Standard - 10 zł (WIFIBOX)

Najem 4K UltraBox+ - 0zł,

Najem Dysk 1TB - 0zł

 

Zależy mi na dostępnym sporcie w canal + czyli Viaplay, MP, Eleveny oraz  cała paczka Canal+. Z multiroomu mogę zrezygnować, a pakiet Optimum + zamienić na taki który będzie najtańszy.

 

W jakiej cenie jestem w stanie wynegocjować podczas tych 14dni co zostały intersujące mnie programy/pakiety?

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Sąsiad poprosił mnie o pomoc dlatego mam do was pytanie. :)

 

Aktualnie posiada taki pakiet:

Pakiet Comfort + 26,50zł, Canal+ 25zł, Najem MediaBox 5 zł, Multiroom Standart 30 zł. Razem 86,50zł. Umowa jest na czas nieokreślony.

 

Nie ukrywa ,że chciałby dostep do Mistrzowskiej Piłki oraz ViaPlay. Co może ugrać składając wypowiedzenie?

 

Z góry dzięki za informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2023 o 08:59, fanatyklech napisał(a):

Witam Szanownych Forumowiczów!

Umowa dobiegła końca- 30.04.2023. Posiadałem następujący zestaw:

Optimum+ - 24,99 zł/m,

CANAL+ - 25,00 zł,

CANAL+4K ULTRA HD - 0zł,

Multiroom Standard - 10 zł (WIFIBOX)

Najem 4K UltraBox+ - 0zł,

Najem Dysk 1TB - 0zł

 

Zależy mi na dostępnym sporcie w canal + czyli Viaplay, MP, Eleveny oraz  cała paczka Canal+. Z multiroomu mogę zrezygnować, a pakiet Optimum + zamienić na taki który będzie najtańszy.

 

W jakiej cenie jestem w stanie wynegocjować podczas tych 14dni co zostały intersujące mnie programy/pakiety?

Dzięki za pomoc.

@fanatyklech Jeśli chcesz mieć Viaplay w korzystnej cenie, to musisz podnieść cenę głównego pakietu o 5 zł miesięcznie więcej. Jeśli chcesz utrzymać cenę za główny pakiet, to Viaplay to koszt 29 zł/m za plan Viaplay Medium lub 39 zł/m za plan Viaplay Total. Jeśli chcesz Viaplay taniej, to możesz negocjować o poniższą ofertę:

- Optimum+ za 29,99 zł/m

- CANAL+ za 19,90 zł/m

- CANAL+ 4K Ultra HD za 0 zł/m

- Kolekcja BBC Player za 0 zł/m

- Viaplay Medium za 5 zł/m (Ewentualnie do tego Dopełnienie do Viaplay Total za dodatkowe 10 zł/m, co da łącznie 15 zł/m za pełny plan Viaplay)

- Mistrzowska Piłka (ciężko powiedzieć, ale możesz spróbować ponegocjować o tą opcję za 5 zł/m lub za 10 zł/m, bo za 0 zł/m nie wiem czy Ci dadzą jak tej opcji nie miałeś wcześniej bez opłat.

- Najem 4K UltraBox+ 0 zł/m

- Najem Dysk 1 TB za 0 zł/m

Powyższa oferta jest bez ujętego Multiroom, bo napisałeś, że chcesz z tej usługi zrezygnować.

 

 

 

 

46 minut temu, Wilinho10 napisał(a):

Witam,

 

Sąsiad poprosił mnie o pomoc dlatego mam do was pytanie. :)

 

Aktualnie posiada taki pakiet:

Pakiet Comfort + 26,50zł, Canal+ 25zł, Najem MediaBox 5 zł, Multiroom Standart 30 zł. Razem 86,50zł. Umowa jest na czas nieokreślony.

 

Nie ukrywa ,że chciałby dostep do Mistrzowskiej Piłki oraz ViaPlay. Co może ugrać składając wypowiedzenie?

 

Z góry dzięki za informacje :)

@Wilinho10 Jeśli ma być Viaplay w niższej cenie, to po złożeniu wypowiedzenia można próbować negocjować o pakiet Optimum+ za 29,99 zł/m CANAL+ za 19,90 zł/m, Kolekcja BBC Player za 0 zł/m, Mistrzowska Piłka za 5 zł/m lub za 10 zł/m ( Ewentualnie za 0 zł/m Mistrzowska Piłka można spróbować ponegocjować, ale mogą nie dać, jak wcześniej nie miało się tej opcji bez opłat), Viaplay Medium za 5 zł/m + ewentualnie dobranie do tego opcji Dopełnienie do Viaplay Total za dodatkowe 10 zł/m, co daje łącznie 15 zł/m za pełny plan Viaplay, Najem MediaBox+ 5 zł/m (Ewentualnie ponegocjować o zejście z najmu za ten dekoder, ale z tym jest bardzo ciężko uzyskać zgodę) lub wymiana na dekoder główny 4K DualBox+ za 5 zł/m bez dysku lub 10 zł/m z dyskiem 500 GB, Multiroom Standard negocjacje o utrzymanie 30 zł/m (choć nie wiadomo, czy nie będą chcieli dać opłaty 12 zł/m za każdy sprzęt uzupełniający). Przy Multiroom można spróbować ponegocjować o pierwszy sprzęt uzupełniający bez opłat, ale też z tym może być ciężko i nie zawsze się udaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Forumowiczów!
Umowa dobiegła końca- 30.04.2023. Posiadałem następujący zestaw:
Optimum+ - 24,99 zł/m,
CANAL+ - 25,00 zł,
CANAL+4K ULTRA HD - 0zł,
Multiroom Standard - 10 zł (WIFIBOX)
Najem 4K UltraBox+ - 0zł,
Najem Dysk 1TB - 0zł
 
Zależy mi na dostępnym sporcie w canal + czyli Viaplay, MP, Eleveny oraz  cała paczka Canal+. Z multiroomu mogę zrezygnować, a pakiet Optimum + zamienić na taki który będzie najtańszy.
 
W jakiej cenie jestem w stanie wynegocjować podczas tych 14dni co zostały intersujące mnie programy/pakiety?
Dzięki za pomoc.
Miałem prawie to samo (bez MR ale z MP za 0 zł) z okresem minimalnym do 30.04. Jak tu sobie czytam to, jak najbardziej, zrobiłem dobrze przedłużając umowę pół roku przed jej końcem...
Powodzenia wszystkim negocjującym!
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy propozycja BOK na 130 Pln , w zakres której wchodzi, cały Canal +, HBO, Eleveny, Filmbox, Polsat sport premium , Viaplay i dekoder dual box z dyskiem . Generalnie wszystko oprócz MAn Packa i cinemax H1 i H2 i Adventure.

Czy to dobra opcja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Finalnie po wygaśnięciu umowy zaproponowali;

Optimum+ za 34,99zl

Paczka  canal+ za 19,99zl

Viaplay medium za 5zl 

Najem Dekoder 4k z dyskiem 1tb za 0zl. 

Konsultant powiedział że na optium za 29,99zl w moim przypadku nie zejdzie pomimo tego że jestem z canal + od 14lat... za MP chce dodatkowe  10zl, eleveny za 12.90zl 

Co jeszcze mogę sobie "wywalczyć" do tej oferty "gratis"?  HBO na 3 miesiące? TIDALA darmowego na jakiś okres? BBC Playera? Eleven  na 3 miesiące? 

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fanatyklech Taka rada spróbuj porozmawiać z innym konsultantem jak z tym nie możesz się dogadać. Jak miałeś wcześniej ofertę Optimum+ za 24,99 zł, to nie powinno być problemu z przejściem na kwotę 29,99 zł lub z odtworzeniem obecnej ceny 24,99 zł. Jeśli chcesz Viaplay Medium za 5 zł, to wystarczy przejście na Optimum+ o 5 zł więcej, czyli na 29,99 zł miesięcznie. Do oferty możesz dostać też kolekcję BBC PLAYER za 0 zł i HBO z HBO Max na 3 miesiące bez opłat z możliwością rezygnacji na koniec okresu bezpłatnego.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kończy mi się umowa na c+ z końcem sierpnia. Teraz mam Pakiet Optimum za 49,99zł , którego to pakietu teraz nie ma, ale jest podobny pod nazwą EXTRA+ za 60 zł. Oczywiście dzwonili do mnie już 6.05.2023r. I proponowali to samo, tylko z dodatkiem viaplay (którego to nie chcę)w sumie za 59,99 zł. I to od czerwca. Oczywiście powiedziałem im, że mam umowę do końca sierpnia ,przy tym zostaję i mogę  wypowiedzieć im umowę w lipcu. Trzyma mnie canał+ online, który to oglądam często w smartfonie. Oczywiście mogę zrezygnować i zostać z telewizją naziemną z 34 kanałami, ale chciałbym zostać z tą samą ceną 49,99 zł. Jak im wypowiem umowę w lipcu, to uda mi się zostać z tym co mam w tej samej cenie? Czy jest u nich w umowie klauzula inflacyjna? 

Edytowane przez Martin11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Martin11,

Mylisz się, jest ten pakiet Optimum+ i najtaniej możesz go mieć za 35 zł. na miesiąc  jak wytargujesz przy nowej umowie lub na przedłużenie, standardowa cena jest za niego 40 zet. na miesiąc.

Nie masz opcji tego Extra+ w strefa Canal+? Optimum+ możesz nie mieć tam, jak go masz już, ale Extra+ do poszerzenia powinien być za 49,99 zł, bodajże. Prawdopodobnie by była nawet możliwość poszerzenia teraz do tego EXTRA+ w tej cenie co masz obecnie. Lub będą ci 10 zł. za to kazali dopłacać.

Więc temu lepiej  tą zakończyć i nowa umowa lub przedłużenie obecnej z tym co masz z poszerzeniem do Extra za 49,99 zł., ale wtedy ten Viaplay ci prawdopodobnie zostanie i będzie ciążył, a jak go nie chcesz.

A jak jesteś zadowolony z tego Optimum+ to przedłużenie tego na kolejne 2 lata z tym w cenie jak napisałem jak wytargujesz za 35 zł.

Więc dzwoń pytaj 22-310-47-47, tu możesz różne informacje otrzymać w zależności od konsultanta, różne opcje,  co 10 ci prawdę powie, każdy co innego mówi tam lub tam najlepiej bezpośrednio na infolinia sprzedażowa ta 22-220-00-00 i tam pytaj i jak przedłużysz z tym samym na kolejne 2 lata wydaje mi się  możesz mieć nawet trochę to taniej, niż masz obecnie.

Extra+ jest trochę wyższym i prawie pełnym pakietem, możesz go mieć za 49.99 zł. na miesiąc, czyli za tyle co masz obecnie ten Optimum+ lub jak wytargujesz nawet za 45 zet.

Pozdrawiam.

Edytowane przez blondynek102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Martin11 napisał(a):

Jak im wypowiem umowę w lipcu, to uda mi się zostać z tym co mam w tej samej cenie?

W tej cenie na pewno zostaniesz, niedawno udawało się go wyrwać nawet za 24,99 ;)

45 minut temu, Martin11 napisał(a):

jest podobny pod nazwą EXTRA+

To dużo bogatszy pakiet od optimum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie i Panie ponownie :)

 

Aktualna oferta to:

- EXTRA 47,50zł

- C+4K 19,90zł

- HBO-Max 20,00zł

- Cinemax 8,00zł

- Multiroom 15,00zł

- Netflix standard 38,00zł

              4K 0zł

- Vaplay 19,00zł

 

łącznie: 167,40zł

 

Panowie da się coś zjechać z ceny za Multiroom? Wziąłem go w czerwcu, bo siostra chciała się ,,dopiąć". Czytam, że nie ma Netflix-a już za 0zł w promocji, Tak samo VP. Czy zatem da się utworzyć coś takiego? (na podstawie co tu piszecie) 

 

 EXTRA 44,50zł

- C+4K 19,90zł

- HBO-Max (5m. gratis?) 30,00zł

- Cinemax 5,00zł

- Filmbox - 5,00zł

- Multiroom 10,00zł

 

Ewentualnie:

Netflix 4K ?

Vaplay? (tylko ze względu na KSW)

 

Dzięki za odpowiedź

 

 

 

 

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ktoś może wie jaka jest cena utrzymaniowa Pakietu Entry+. Umowa do 15.05.2023

Obecnie 9,99 zł, czy mogę jeszcze coś ugrać czy jest to już raczej nie możliwe przy tak niskiej cenie.

Podkreślę że mam ofertę MIX z własnym dekoderem BOX+ (ITI-5800S)

 

Dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wypowiedzenie wysłane, umowa do 30.09.2023

miałem

Extra 44,99

HBO 20,00

C+ 19,90

2xMR 30.00

najem dysk 5

razem 119,80zł

 

przedłużyłem na:

Extra 44,99zł

HBO 20,00zł

C+ 19,90zł

C+ 4K UH 0zł

najem dysk 5zł

razem 89,80zł

mnie pasi

dzięki Krzysiek11

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...