Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do 31.05.2023, wypowiedzenie wysłane.
Mam: 
PAKIET NOWY COMFORT+ - 22,50
CANAL+ (8) - 25,00
CANAL+4K ULTRA HD - 0,00
DOPEŁNIENIE DO EXTRA+ - 10,00
NAJEM CAM MULTIROOM - 0,00
NAJEM PVR - 0,00
MULTIROOM STANDARD - 0,00

 

Przedłużenie:

optimum+ - 25

c+ z c+4k - 20

dek 4k bez dysku - 5

 

czy MP za 0 jest tu mozliwa? czy trzeba podbic do Extra lub dodac Eleveny za 11?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ukassiu18

Eleveny są za 11.90zł, a nie 10,90zł

Viaplay Total za 15zł

Netflix Standard za 38zł

HBO MAX - tutaj najlepiej na początku skorzystać z promocji 3 miesiące gratis. Wyłączyć na koniec okresu promocyjnego. W następnym miesiącu włączyć 2-giego dnia i wtedy masz kolejny miesiąc gratis + stałą cenę w wysokości 20zł do końca umowy. 

 

Podumowujac: 79,99 + 11,90 + 15,00 + 38zł + 20zł = 164,89zł / miesięcznie (pierwsze 4 miesiące 144,89zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez dekadę ceny pakietów C+ praktycznie się nie zmieniły, a prawa z każdym przetargiem drożeją. Do tego jest coraz więcej chętnych do zakupu danych praw, a to też winduje cenę. Nie da się wszystkiego utrzymać. I tak dobrze, że oferują zewnętrzne usługi w sporo niższych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Obecnie posiadam Extra + z Canal+ - 79,99 , Mistrzowska Piłka - 0zł, Series Fun - 0zł, Movies Fun  - 0zł, Najem Wifibox - 0zł. Razem - 79,99. Umowa na 24 miesiące

Czy jest możliwe w tej samej cenie ?? - Extra + z Canal +, Eleven zamiast Mistrzowskiej piłki , Wymiana dekodera na taki najprostszy, HBO na 6 miesięcy za 0zł

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Extra + z Canal + w podobnej cenie, Eleven za 11,90 zł/m zamiast lub nadal z Mistrzowską Piłką za 0 zł/m, Wymiana dekodera na 4K Dualbox+ bez dysku 5 zl/m, HBO do 3 miesięcy za 0 zł. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2023 o 08:02, MZKS1929 napisał(a):

 

 

W dniu 16.04.2023 o 13:16, Ukassiu18 napisał(a):

 

 

W dniu 22.04.2023 o 18:21, k05 napisał(a):

@Ukassiu18

Eleveny są za 11.90zł, a nie 10,90zł

Viaplay Total za 15zł

Netflix Standard za 38zł

HBO MAX - tutaj najlepiej na początku skorzystać z promocji 3 miesiące gratis. Wyłączyć na koniec okresu promocyjnego. W następnym miesiącu włączyć 2-giego dnia i wtedy masz kolejny miesiąc gratis + stałą cenę w wysokości 20zł do końca umowy. 

 

Podumowujac: 79,99 + 11,90 + 15,00 + 38zł + 20zł = 164,89zł / miesięcznie (pierwsze 4 miesiące 144,89zł)

 

 

Konsultant upiera się, że nie ma szans na viaplay total za 15zl. Dostał ktoś z was taką ofertę?

Edytowane przez Ukassiu18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

do tej pory 109,99 zł za:

 

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L,

Eleven Sports 0 zł 12 m dla Abonentów (07/17),

HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów,

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19),

Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów,

Najem Dysk PVR 500 GB za 0 zł/m dla Abonentów (11/20),

Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (11/20)

 

Chciałbym utrzymać to, co mam, plus dołączyć Viaplay Total i wymienić dekodery. Wiesza się główny, ale domyślam się, że przy MR muszę wymienić oba. Przeczytałem tu jakiś czas temu, że dekodery najlepiej wymienić przy przedłużaniu umowy. Ile zatem musiałbym dodatkowo płacić miesięcznie przy wymianie dekoderów? Nie musi to być 4K i najnowszy model.

 

Viaplay Total wyjdzie u mnie za 15 zł/msc?

 

Kolejna sprawa to HBO. Myślałem o rezygnacji i wzięciu na 3msc za 0 zł i po następnych paru miesiącach (gdy pojawi się serial Odwilż 2) włączeniu go do końca umowy. Ile wtedy by to wynosiło? Też 20zł/msc? I jak to się ma do pojawienia się nowej platformy Max za rok?

 

Umowa do końca maja (24 msc), wypowiedzenie wysłane.

 

Dzięki z góry za pomoc,

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez lipton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Ukassiu18 napisał(a):

 

 

 

 

Konsultant upiera się, że nie ma szans na viaplay total za 15zl. Dostał ktoś z was taką ofertę?

A Viaplay Medium chce dać za 5zł? Bo jakby był w stanie za tyle dać to dopełnienie do Total za 10zł sam sobie w Strefie Abonenta włączysz. I też wyjdzie Ci 15zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam dylemat odnośnie Optimum+ vs Extra+

Obecnie mam pakiet Relax+ i chciałbym go podwyższyć i mam do wyboru dopełnienie do pakietu Optimum+ za 10 zł lub przejscie na pakiet Extra+ za 20 zl.

 

Czym różni się dopełnienie od pełnego pakietu Optimum+ i czy opłaca się wziąć jednak wyższy pakiet Extra+? Jakie kanały są z tego pakietu sensowne? 

 

Z góry dzięki za odpowiedzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mateuka napisał(a):

Czym różni się dopełnienie od pełnego pakietu Optimum+

Niczym. 

10 minut temu, Mateuka napisał(a):

pakiet Extra+ za 20 zl.

Nie ma pakietu Extra za 20 zł. Chyba, że dla umowy specjalnej dla abonentowbrezygnujacych z MR po C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...