Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę wypadłem z obiegu bo przedłużyłem umowę prawie pół roku temu ale teraz przedłużam komuś. Po lekturze tego zestawienia mam dwa pytania:
1. nie ma już pakietu Optimum?
2. Paczka Canal+ to minimum 25 zł? Za 19,90 zł już nie da rady jej otrzymać przy aneksie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec lutego jeszcze był dostępny pakiet Optimum. Dla osób zainteresowanych zamieszczam ofertę jaką otrzymałem 22,02.23.


 

Drogi Abonencie,

dziękujemy za ponowne wybranie oferty CANAL+.
Poniżej przedstawiamy szczegóły uzgodnionej telefonicznie oferty.

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługiOptimum+, CANAL+ SERIALE I FILMY, NAJEM MEDIABOX+

Wybrane promocjeOptimum+ za 29,99 zł 24 m a po tym okresie za 33,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ Seriale i Filmy 0 zł 30 m i 10/m dla Abonentów (01/23), Najem mediaBox+ w cenie 3 zł/m dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 32,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem kolejną umowę, tym razem poszło szybko, bo wypowiedzenie wysłałem we wtorek, zarejestrowali w środę, a już dziś odebrałem i zaakceptowałem ofertę.

Miałem Extra+ z Canal+ (6) + MP za 69,99 PLN; przedłużyłem to samo, za tyle samo + dorzucili jakieś BBC Player i HBO do końca lipca (automatyczne wyłączenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pakiet Entry+ Sport. Myślę jednak nad rozszerzeniem do jakiegoś pakietu, ponieważ brakuje mi C+ Sport 5. Po zalogowaniu się do strefy mam w ofercie dopełnienie do relax + za 10 zł/ mc. Jak uważacie, jest sens dzwonić i pytać czy daliby to trochę taniej? Np za 5 zł? Czy nie ma szans ? Dodam tylko, że nie oferują mi 86 kanałów tak jak w normalnej ofercie za relax+ tylko około 20, ale jest c+ sport 5, reszta mnie nie interesuje 

Edytowane przez paw98
V
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, paw98 napisał(a):

Czy nie ma szans ?

Nie ma taniej, minimum 10

22 minuty temu, paw98 napisał(a):

Dodam tylko, że nie oferują mi 86 kanałów tak jak w normalnej ofercie za relax+ tylko około 2

Jak wykupisz dopełnienie do Relax to będziesz mieć kanały z Relax. 

 

Nie rozumiem o czym mówisz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Kończy mi się umowa koncem kwietnia. Wypowiedzenie poszło. Chce przejść na canal+online, ale proponują mi:

 

1. podstawa - 25 zł

2. Canal+ online - 20 zł

3. liga mistrzów - 0 zł

4. Eleveny - 12 zł

5. Dekoder x 1 - 5 zł

 

Razem 61

 

Czy to dobra oferta ?

Można jeszcze coś ugrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PawelTSW napisał(a):

Nie ma taniej, minimum 10

Jak wykupisz dopełnienie do Relax to będziesz mieć kanały z Relax. 

 

Nie rozumiem o czym mówisz 

Otóż nie, rozszerzenie do pakietu relax proponują mi za 25 zł, a dopełnienie do relax za 10. W tej pierwszej opcji są wszystkie kanały z tego pakietu, a w tej drugiej 18 w tym C+ Sport 5, który mnie interesuje tylko i wyłącznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, paw98 napisał(a):

Otóż nie, rozszerzenie do pakietu relax proponują mi za 25 zł, a dopełnienie do relax za 10. W tej pierwszej opcji są wszystkie kanały z tego pakietu, a w tej drugiej 18 w tym C+ Sport 5, który mnie interesuje tylko i wyłącznie.

Ja w dopełnieniu do Extra mam wszystkie kanały z Extra nawet w c+ Online. To o czym piszesz jest bardzo dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie przedłużania ofert zastanawiam się po co w strefie C+ jest zakładka przedłuż umowę. Zajrzałem tam ostatnio i się okazuje że gdybym chciał przedłużyć umowę wedle tego co jest w strefie byłbym 15 zł do tyłu. Bo na nieokreślonym płacę za superpremium 4K 124,99 zł, a gdybym chciał przedłużyć na 2 lata to liczą sobie za ten sam pakiet 129,99 zł + 10 zł za moduł. Zawsze mi się wydawało że do podpisania umowy powinno się zachęcać poprzez niższe ceny a nie wyższe. Generalnie jak mają mieć tam taką ofertę to lepiej niech nic nie pokazują tylko podadzą numer telefonu do przedłużania umów.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, andjaw napisał(a):

Chyba w dzisiejszych czasach już takich jeleni nie znajdą. Bo to nawet nie trzeba umieć liczyć. Wystarczy umieć czytać.

Oczywiście, że są. Sam znam kilka takich przypadków. Jeden za Extra z C+ płaci 124zł, w tym 5zł za najem wifibox+. Drugi ma jeszcze pakiet kanałów tematycznych ze starej n-ki za 64zł. Dzisiaj pełen pakiet tych kanałów to koszt 59zł (pakiet Extra+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Extra+ 44,99+5zł najem dekodera - wypowiedzenie złożone w marcu (umowa do końca kwietnia). Chciałem zejść do Optimum za 24,99 lub 29,99 - w DUK twierdzą, że nie ma i już nie będzie. Oferują mi optimum za 49,99 lub pozostanie przy extra+ z tą samą ceną. Czekać cierpliwie? Czy po ostatnich kwietniowych podwyżkach MR komuś się udało wyrwać optimum za 24,99 lub 29,99? Bez żadnych usług dodatkowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...