Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, PawelTSW napisał(a):

No tak, jeśli masz wydany dekoder do karty cameleon to można było przedłużyć na tym umowę. 

 

Można było czy można będzie? Co mam powiedziec konsultantowi? Że chce zachować jedną starą kartę i nie chce od nich tunera?  Może być tak że za kilka miesięcy każą mi wymienić tego cameleona na parowaną kartę? czy do konca umowy będę ją miał gwarantowaną?

Czy mogę w tej opcji dostać drugi abo już normalnie z karta parowaną w promocji jak pisałem wyżej ?

Edytowane przez kwadaratowekolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kwadaratowekolo napisał(a):

nie chce od nich tunera? 

Zadałem ci pytanie, czy masz wydany dekoder do umowy operatora. Jeśli nie = brak szans na zatrzymanie cameleona. 

1 minutę temu, kwadaratowekolo napisał(a):

Czy mogę w tej opcji dostać drugi abo już normalnie z karta parowaną w promocji jak pisałem wyżej ?

Nie, wtedy wymiana zestawów do multiroom po wifi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa tunery na wynajem, bylo to w pierwszym poscie.

 

Cytat

Nie, wtedy wymiana zestawów do multiroom po wifi.

Chyba mnie nie zrozumiałeś..... chce zostawić cemelona i dobrać drugi osobny abo (osobną umowę) w promocyjnej cenie - już z nową karta i dekoderem parowanym. To niemożliwe jesli zachowam jedną starą kartę?

 

Edytowane przez kwadaratowekolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kwadaratowekolo napisał(a):

chce zostawić cemelona i dobrać drugi osobny abo (osobną umowę) w promocyjnej cenie - już z nową karta i dekoderem parowanym

Wtedy to możliwe. To będą dwie osobne umowy. 

Jeśli masz dekoder (a masz) to powinieneś przedłużyć na jednym cameleonie umowę. 

 

Druga za 40 zł w promocyjnej cenie. Do niej można dobrać multiroom ale wtedy +10 zł lub 15 za dekoder 4k.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zachowam jednego cameleona to go podziele na sypialnie i nie potrzebuje juz multiroomu do drugiego abo.

 

A tak z ciekawości dlaczego zachowali mozliwosc zatrzymania camelona dla wypożyczonego dekodera jeśli sami trąbią że muszą być wszystkie karty parowane bo zabezpieczenie treści itp itd... ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, primanus napisał(a):

Od DUK uzyskałem lepszą ofertę niż na profilu FB, do którego odesłał mnie @Krzysiek11:)

Coś w tym jest. Pani z profilu na FB po przedstawieniu fajnych ofert poprzez komunikator przestała korespondować i nie reagowała ma próby kontaktu. Tylko DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kwadaratowekolo napisał(a):

Może być tak że za kilka miesięcy każą mi wymienić tego cameleona na parowaną kartę? czy do konca umowy będę ją miał gwarantowaną?

Nic nie będziesz miał gwarantowane, bo mogą wymienić w każdej chwili. 

Ryzyk fizyk. Wtedy jednak będziesz mógł wziąć moduł z kartą i dalej na swoim. 

 

Do drugiej umowy jak ma być szybki, to tylko Dualbox 4k. Może być bez dysku.  5 zeta dzierżawy....lub za 0 moduł. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki  za odpowiedź, niestety w tv w drugim domu nie mam wejscia na modul wiec musze brać dekoder. Rozumiem że nie da się wytargować wypożyczenia za darmo ? To nawet nie musi być dekoder 4k bo mam tam zwykly 8letni tv HD.

 

 

Edytowane przez kwadaratowekolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim

 

Obecnie 

NOWY START+

14,99 zł

CANAL+4K ULTRA HD

0,00 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA

10,00 zł

CANAL+

19,90 zł

ELEVEN SPORTS

11,90 zł

MODUŁ CAM ECP

0,00 zł

 

Razem 56,79 Umowa na 15 miesięcy, a chciałbym wrócić na 12msc, zostawić to samo i jak się sprawy maja w takim układzie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 

Otrzymana oferta:

Superpremium 4K  109,99 

Viaplay medium         5,00

MP                              0,00

Cinemax                     0,00/8,00 (5 mies.)

Można ugrać coś taniej lub więcej (dotychczas miałem Cinemax za 0zł)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Obecna oferta:

PAKIET EXTRA+ Z CANAL+ - 79,99

VIAPLAY - 19,00

MISTRZOWSKA PIŁKA - 0,00

ELEVEN SPORTS - 11,90

MULTIROOM STANDARD - 0,00

NAJEM MEDIABOX+ - 5,00

Łącznie - 115,89.     Umowa do końca maja. Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane.

 

Nowa propozycja:

Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L
Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18)
Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21)
Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów
Viaplay Medium 5 zł/m dla Abonentów (03/23)
Najem mediaBox+5zł dla Abonentów 

Łącznie - 121,89

Nie zależy mi na F1 i KSW. W sumie na HBO też mi jakoś specjalnie nie zależy, ale pakiet Extra+ z Canal+ proponowali mi w podobnej cenie jak Superpremium+.

Proszę o sugestie co z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych Forumowiczów!

Powoli i u mnie nadchodzi czas końca umowy - 30.04.2023. Obecnie posiadam:

Optimum+ - 24,99 zł/m,

CANAL+ - 25,00 zł,

CANAL+4K ULTRA HD - 0zł,

Multiroom Standard - 10 zł (WIFIBOX)

Najem 4K UltraBox+ - 0zł,

Najem Dysk 1TB - 0zł

 

Całość wychodzi 59,99 zł/miesiąc.

 

Serdeczna prośba do wszystkich o pomoc w uzyskaniu najlepszych warunków przedłużenia umowy. Na co mogę liczyć w najniższej cenie? Zależy mi przede wszystkim na sporcie. Czy są jeszcze umowy na 12 miesięcy? Z racji sytuacji mieszkaniowej wolałbym roczne zobowiązanie.  A może sugerujecie  zrezygnować w ogóle z telewizji satelitarnej i zabrać canal + online??? W takiej sytuacji Można współdzielić konto z kumplami i zejść z kosztów....  z ilu urządzeń na raz można korzystać z mając canal+ online?

 

Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ascetic napisał(a):

Proszę o sugestie co z tym zrobić

Zostać z tym co proponują 

 

 

2 godziny temu, fanatyklech napisał(a):

z ilu urządzeń na raz można korzystać z mając canal+ online?

Na 2 urzadzenia w jednym czasie przy abonamencie. 

Zajrzyj do tematu o Canal+ Online. Dowiesz się dodatkowo jeszcze innych ciekawych rzeczy.

Najlepsza opcja to pozostajesz z tym co masz i dobierasz Eleven 11,99.

Paczkę Canal+ z C+ 4k możesz mieć za 19,90.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Moja umowa kończy się 30.04.2023 i zamierzam złożyć wypowiedzenie, bo na razie nie dostałem satysfakcjonującej propozycji.
Rzekomo nie są nawet w stanie zostawić tego co mam za tę samą cenę.
Aktualnie mam pakiet jak niżej:
Extra+    44,99
VOD+    00,00
Canal+    25,00
Jeśli mam być szczery, to strasznie wkurza mnie ilość piłki nożnej na niemal wszystkich programach Canal+ i gdyby nie żużlowa PGE Ekstraliga, to chętnie bym z tego zrezygnował.
Ale do rzeczy.
Czy po złożeniu wypowiedzenia mogę liczyć na nieco niższą kwotę za zestaw programowy, który mam aktualnie?
Ewentualnie, czy przy utrzymaniu aktualnej ceny 69,99 mogę liczyć na dołożenie czegokolwiek, np. Viaplay?
Z góry dzięki za zainteresowanie.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...