Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla porządku oraz informacji dla userów forum co jest aktualnie możliwe:

umowa do końca 03.2023. Tym razem bez wypowiedzenia!

Schodzę z 42 zł na 40zł.

+++

Wybrane usługi     Optimum+, CANAL+ SERIALE I FILMY, HBO, BBC Player, HBO Max, MULTIROOM STANDARD, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje     Optimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ Seriale i Filmy 5 zł/m dla Abonentów (10/22), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem MediaBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)     od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 39,99  zł

++++

 

Wcześniej Comfort+ z dopełnieniem do Extra+ za 32zł oraz MR za 10

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co o tym myślicie?

 

 

Extra+ 54,99 zł 24 m, a po tym okresie 58,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20)

CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21)

Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów

HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21)

Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

razem - 109,89

umowa na 24m-ce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukx95

 

20 godzin temu, lukx95 napisał(a):

@harry972 Do kiedy masz umowę i masz złożone wypowiedzenie? Na pewno masz kanały Cinemax za 0 zł/m, a nie kanały FilmBox za 0 zł/m? Może być trudno z odtworzeniem opcji za 0 zł/m, ale jak ją za tyle masz, to powinno Ci się udać odtworzyć całość oferty i dobrać do tego paczkę CANAL+ Seriale i Filmy za 5 zł/m. Proś konsultanta, aby skonsultował z kimś wyżej odtworzenie Ci darmowej opcji kanałów na kolejny okres umowy i mów twardo, że jak będzie odtworzona ta opcja to wtedy przedłużysz umowę. Jak to nie pomoże to złóż wypowiedzenie umowy i powinno pomóc, że za którąś rozmową się uda wszystko pomyślnie załatwić. :)

Umowa jest do końca kwietnia. Wypowiedzenie już było złożone jakieś dwa tygodnie temu. Właśnie mówiłem twardo, że nie jestem zainteresowany przedłużeniem jeśli cena optimum+ nie zostanie taka sama. Tak, cinemaxy mam za 0, nie filmbox. Ogólnie jest właśnie opcja albo zostania przy wszystkim tak jak jest, czyli optimum za 29,99 i cinemax za 0 albo własnie optimum za 29,99 i canal+ filmy i seriale za 5/msc ale już bez cinemaxów. W sumie odpowiada mi ta opcja z canal+ filmy i seriale za 5 zł dodatkowo. Myślę, że spokojnie można teraz zaakceptować co mi proponują.

A i jeszcze dodam, że dodatkowo mogę dostać hbo na pierwsze 3msc gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na co chcesz czekać? Co niby tu chcesz jeszcze dostać? Frytki w prezencie? Nie wiem co ci @ircios chciał wyczarować 

 

Możesz hbo na 3 miesiące gratis dostać przy takim abonamencie.

Nic ci więcej nie zejdą. 

Optimum miałeś za 30 to niby ci dadzą za 25?

 

Wątpię mocno. 

 

@harry972

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, harry972 napisał(a):

@lukx95

 

Umowa jest do końca kwietnia. Wypowiedzenie już było złożone jakieś dwa tygodnie temu. Właśnie mówiłem twardo, że nie jestem zainteresowany przedłużeniem jeśli cena optimum+ nie zostanie taka sama. Tak, cinemaxy mam za 0, nie filmbox. Ogólnie jest właśnie opcja albo zostania przy wszystkim tak jak jest, czyli optimum za 29,99 i cinemax za 0 albo własnie optimum za 29,99 i canal+ filmy i seriale za 5/msc ale już bez cinemaxów. W sumie odpowiada mi ta opcja z canal+ filmy i seriale za 5 zł dodatkowo. Myślę, że spokojnie można teraz zaakceptować co mi proponują.

A i jeszcze dodam, że dodatkowo mogę dostać hbo na pierwsze 3msc gratis.

@harry972 Masz czas do końca kwietnia, więc jeszcze poczekaj z przedłużeniem. Masz szansę na wynegocjowanie odtworzenia obecnej oferty z pakietem Optimum+ za 29,99 zł/m z odtworzonymi Cinemaxami za 0 zł/m wraz z wzięciem do tego nowej opcji dodatkowej CANAL+ Seriale i Filmy za 5 zł/m. Opcja dodatkowa CANAL+ Seriale i Filmy nie wyklucza możliwości odtworzenia Cinemaxów bez opłat. Jako dodatek na całą umowę możesz dostać kolekcję internetową BBC Player za 0 zł/m, która cennikowo normalnie kosztuje 5 zł/m.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, harry972 napisał(a):

@ircios Czyli nie przedłużać jeszcze umowy? Da się coś taniej dostać albo jakieś dodatkowe opcje w atrakcyjnej cenie?

Tak jak kolega @lukx95 napisał. 

Masz czas jeszcze. Nic się nie stanie jak poczekasz. Ja czekałem prawie  do końca i odtworzyli mi ofertę,  choć szli w zaparte, że nie da się. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ircios napisał(a):

A jak chcesz taniej, skoro samo Superpremium 4k jest za 109,99? 

Mowa o ofercie przedłużeniowej, tak więc minus jakiś rabat dla stałych abonentów. 

Poza tym około miesiąca temu jeden z userów pisał, że dostał superpremium +4k z Viaplay za 118,98 pln. Ale to było miesiac temu, stąd moje pytanie o aktualne możliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, k05 napisał(a):

@SeBeQ_ tylko to było na koniec stycznia. A w marcu przecież do góry poszły pakiety Viaplay

Jeszcze nie złożyłem wypowiedzenia, więc pole do negocjacji istnieje 😉

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z końcem kwietnia konczy mi się umowa. Płace teraz niecale 95zł za:

Pakiet Extra+ z CANAL+

HBO

Eleven Sports

Filmbox Pack

HBO Max

History HD_H2

MOVIES Fun

MULTIROOM STANDARD

Nat Geo Play

SERIES Fun

SunDance HD

NAJEM PVR

Najem HD Multiroom

 

Mam dwa cameleony od 12 lat. Z tego co się dowiedziałem musze je oddać. Czy jest jakikolwiek sposób żeby został mi chocby jeden cameloen od maja i żebym mógl dalej uzywać mojego wlasnego tunera na E2 ?

Konsultant twierdzi że do wyboru mam albo przejście na multiroom po wifi (slyszalem że to niewygodne) albo zostać z  jedną kartą ale sparowaną z ich tunerem i dobrac drugi abo. Konsultant proponuje mi abonement jak wyzej za 89zł (bez elevenow bo z nich rezygnuje) oraz drugi abonament za 40zł (kopia pierwszego ale bez HBO). Czyli place 129zł za prawie to samo co teraz mam za 94zl. Moge sobie wybrac dekoder albo moduł CI, ale nie potrzebuje go bo mam wlasny VU na enigmie i mi z nim dobrze.

Teraz dodatkowo miałem jeszcze taki plus że jedną karte sharowalem przez enigmę na tuner do sypialni przez co drugą kartę miałem wolną i najcześciej ją używałem w drugim domku (u rodziców) w gorach gdzie często spędzamy weekendy. Bylo to wygodne bo wczesniej często zapominalem jej zabierac i weekend bylismy bez telewizji.

Moja pytanie brzmi jaka opcja będzie dla mnie najlepsza:

1. Dwa niezalezne abo 89 + 40zł i dwie osobne karty. Do tej pierwszej pewnie można dobrać jeszcze multiroom? Będzie za to doplata? Zapomnialem spytać konsultanta. Ta opcja ma taki plus że mogę zupelnie legalnie uzywac dwoch kart w osobnych domach.

2. Jeden abo i multiroom po wifi - podobno niewygodne. Bedzie taniej ale brak mozliwosci odbioru w osobnym lokum. Czy w tej wersji można wziąść moduł CI ? (mam takie wejscie w TV i nie potrzebowalbym od nich tunera).

3. Jakiś sposób na zostawienie sobie jednego cameleona? Gdzieś na forum czytalem że to mozliwe ale nie wiem czy to ciagle aktualne. Wtedy udostapniam cameleona przez E2 i biorę drugi abo żeby miec drugą kartę za pol ceny.

4. Może inny sposob żeby mieć to co potrzebuje?

Edytowane przez kwadaratowekolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kwadaratowekolo napisał(a):

Czy jest jakikolwiek sposób żeby został mi chocby jeden cameloen od maja i żebym mógl dalej uzywać mojego wlasnego tunera na E2 ?

No tak, jeśli masz wydany dekoder do karty cameleon to można było przedłużyć na tym umowę. 

2 minuty temu, kwadaratowekolo napisał(a):

Do tej pierwszej pewnie można dobrać jeszcze multiroom? 

Tak

2 minuty temu, kwadaratowekolo napisał(a):

Będzie za to doplata?

Nie, za 0 powinieneś utrzymać 

2 minuty temu, kwadaratowekolo napisał(a):

Czy w tej wersji można wziąść moduł CI ?

W multiroom nie ma modułów 

Jeśli nie bierzesz multiroom to możesz mieć moduł zarówno na jednej jak i drugiej umowie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...