Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, nrafal napisał(a):

przewertowałem umowę i warunki promocji i nigdzie takich wykluczeń nie znalazłem. czy ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć powyższej tezie usłyszanej od konsultanta?

@nrafal Jak masz umowę na czasie nieoznaczonym, to opcje dodatkowe masz bez zobowiązania i możesz je wyłączyć ze skutkiem na koniec miesiąca. Także widocznie błąd konsultanta. Spróbuj jeszcze raz zadzwonić lub napisać najlepiej na czacie do konsultanta w Strefie CANAL+, że chcesz zgłosić do wyłączenia takie i takie opcje dodatkowe i prosisz o zaplanowanie ich do odłączenia np. z końcem obecnego miesiąca. Jeśli zdecydujesz się na rozmowę na czacie z konsultantem w Strefie CANAL+, to najpierw musisz przebić się przez tzw. automatyczne odpowiedzi i wystarczy trzy razy napisać "Proszę o połączenie z konsultantem" i powinno połączyć.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nrafal@ Jeżeli to dobrze rozegrasz to jeszcze na tym zyskasz. Była to jawna próba oszustwa i mimo iż masz prawo wyłączyć pakiet i chciałeś to zrobić to Ci nie pozwolono (krótko pisząc zostałeś oszukany metodą na konsultanta) Pisz reklamacje i opisz całe zdarzenie dokładnie : godz. rozmowy z konsultantem z jakiego numeru dzwoniłeś itd.

Gdybyś ty tak zrobił w czasie umowy została by Ci naliczona kara finansowa ale jak oni tak robią to nic się nie dzieje ! oprócz tego że jesteś narażony na koszta bo chcesz wyłączyć a nie możesz.

Ja bym tak tego nie zostawił, w reklamacji możesz napisać że będziesz się domagał odszkodowania na drodze sądowej.

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Obecnie posiadam:

pakiet extra+ za 84,99 zł

Eleven sports za 11,90 zł

MP za 0 zł

opłata manipulacyjna MRS za 10 zł

sport club za 1,99 zł

Łącznie - 108,88 zł

Chciałbym dobrać do tego Viaplay

Co byście mi poradzili, gdzie ewentualnie przepłacam, i co mógłbym jeszcze ugrać?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Aktualnie posiadam extra z  c + za 89.90. Wypowiedzenie złożone. Teraz proponuja extra z c+ za 74.90 zł

 

Czy jest szansa na taka konfiguracje:

Extra z C+ 79.90

Eleven 0

MP 0

Viaplay 5 zł

 

Ktoś wcześniej pisał że wynegocjował taką oferte ale chcialem potwierdzić, z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pawczak9 napisał(a):

ok, pytam bo mi proponował za 15 zł, a MP za 0zł?

 

 

mistrzowską piłkę masz za 0zł bez żadnej łaski a viaplay total za 15 zł a medium za 5zł

1 godzinę temu, PawelTSW napisał(a):

Viaplay medium jest za 5, total za 15.

Eleven 11,90 

może mieć mieć eleven za 0zł 😀 ale wtedy to już będzie superpremium 4k

W dniu 14.03.2023 o 12:31, fil55 napisał(a):

Witam serdecznie

Obecnie posiadam:

pakiet extra+ za 84,99 zł

Eleven sports za 11,90 zł

MP za 0 zł

opłata manipulacyjna MRS za 10 zł

sport club za 1,99 zł

Łącznie - 108,88 zł

Chciałbym dobrać do tego Viaplay

Co byście mi poradzili, gdzie ewentualnie przepłacam, i co mógłbym jeszcze ugrać?

 

 

 

extra z canal plus powinieneś mieć za 79,99 zł viaplay total za 15zł lub medium za 5zł jak wolisz dostaniesz

Edytowane przez kondziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory mam Pakiet Extra+z Canal+, HBO, Eleven sports, Multiroom (niezależne karty) i za całość płacę 104,89zl. Ze względu na brak możliwości kontynuowania obecnej umowy (zmiany w multiroom) proponują mi to samo za około 140zł z wymianą dekodera (obecnie kulejący już mocno Pace). Dodatkowo tylko na drugim dekoderze Polsat Sport Premium. Czy to dobra oferta obecnie czy da się coś wynegocjować jeszcze? Konsultantka zapewniała mnie, że karty będą działać nawet na "dwóch różnych adresach jak dotychczas". Czy to możliwe, czy coś pomieszała? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, chudeusz napisał(a):

karty będą działać nawet na "dwóch różnych adresach

Bo podpisujesz dwie umowy, więc będzie działać w drugim miejscu,bo to osobna umowa, a nie multiroom 

 

Edit: oferta 100 za to jest ok + druga umowa 40 zł 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co dwa lata zaglądam tutaj zawsze usatysfakcjonowany ;), obecnie mam:

comfort+z canal+, 4K uhd, MP, hbo i max, filmbox pack, wszystko w cenie 79,99.

Po wypowiedzeniu oprócz propozycji z cennika, oferta:

Relax+(24,99) z canal+(family)(19,90), hbo i max (20) w sumie 64,89. W tej cenie można jeszcze o coś walczyć np optimum +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory pakiet comfort, eleven, c+ 4K oraz wszystkie canal za 66zl ale musiałem dobrać viaply za 19zl podczas umowy dla ligi angielskiej… dziś kolejny telefon po wypowiedzeniu i typ powiedział ze obcina mi 5zl za dek do 0zl, doda MP za 0zl i viaplay total za 15zl… wiec powinno być 9zl taniej od obecnej sumy (85) a całościowo wyszło mu 95zl :D na pytanie skąd nagle dycha więcej skoro powinno wyjść nawet mniej niż obecnie to tylko powiedział ze „tak wyszło”. Wiec pakiet optimum tak drogo chciał wcisnąć. 
No ale dużo czasu jeszcze mam 

Edytowane przez utede
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tanio to nie wiem w każdym razie konsultant nijak nie chciał przyjąć do wiadomości, że ktoś [ czyli ja ] nie potrzebuje już paczki C+ po tylu latach.

Mimo tłuczenia mu do łba, że jak nie ma PL w C+ to te kanały są dla mnie zbędne.

Pytam za ile oferują mi Viaplay z PL, mówi właśnie tyle co tobie, ja mu na to że Viaplay Total bezpośrednio mam za 55 zł, a na pół z kimś 27 versus jego oferta z dwuletnim zobowiązaniem.

Zniżył do 74 zł, ja mu na to 74 vs 27, gościu coś odburknął i tyle gadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Milartur napisał(a):

Witam, co dwa lata zaglądam tutaj zawsze usatysfakcjonowany ;), obecnie mam:

comfort+z canal+, 4K uhd, MP, hbo i max, filmbox pack, wszystko w cenie 79,99.

Po wypowiedzeniu oprócz propozycji z cennika, oferta:

Relax+(24,99) z canal+(family)(19,90), hbo i max (20) w sumie 64,89. W tej cenie można jeszcze o coś walczyć np optimum +

Do wyrwania Optimum powinieneś mieć za 24,99. Chyba, że za Comfort płacisz więcej niż 25, to nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ircios napisał(a):

 Chyba, że za Comfort płacisz więcej niż 25, to nie dostaniesz.

W umowie miałem jako pakiet:

nowy comfort+ z canal+ za 79,99

A reszta pakietów i sprzęt były zdyskontowane do 0

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...