Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaakceptowane:

Wybrane usługiPakiet Extra+ z CANAL+, HBO, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, Viaplay Medium, Najem Dysk, Najem Wifi PremiumBox+ (G5)

 

Wybrane promocjeExtra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Viaplay Medium 5 zł/m dla Abonentów (03/23), Najem Dysk PVR 500 GB za 0 zł/m dla Abonentów (11/20), Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (11/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 84,99  zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ircios napisał(a):

Wybrałaś droższy wariant,  ale i tak dobry. 

W tym tańszym MP była za 10 zl, więc wolałam za 15 z Viaplay wziąć. Podobno brakuje tam tylko formuły a reszta tak jak w Total. Nie planowałam zwiększać rachunku ale jakoś tak wyszło......

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, gaja2112 said:

W tym tańszym MP była za 10 zl, więc wolałam za 15 z Viaplay wziąć. Podobno brakuje tam tylko formuły a reszta tak jak w Total. Nie planowałam zwiększać rachunku ale jakoś tak wyszło......

W c+ pakiety viaplay różnia się tylko F1 i Ksw. Cała reszta jest w niższym również 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał(a):

Przy E+ jest 5. Poniżej 3.

Dzięki za info proponowali to samo co w podpisie za 5zł taniej gdyby dał HBO na 5 miesięcy to bym przyjął ale tam myślałem że coś kręci z tymi 3 miesiącami :-) 

1 godzinę temu, LorDx napisał(a):

Zalezy od długości umowy nowej :-)

24 proponują teraz miałem 15 miesięcy. Wolałbym 15 ale nie mam parcia jak dostanę dobrą ofertę to wezmę 24 też 

Edytowane przez kondziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to: Extra+,Canal+,Series Fun,Mistrzowska Piłka,Viaplay Total za 98,99 zł - umowa do końca sierpnia także mam jeszcze czas.

Proponują to samo pięć złotych taniej. W sumie to nawet nie spodziewałem się telefonu tak wcześnie ale jak dadzą te HBO na pięć miesięcy gratis to przedłużę ze względu na The Last Of Us :-) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

obecnie Comfort z Canal+, HBO, HBO Max, MP, Canal+4K, Ultrabox 4K z dyskiem, Multiroom standard na cameleonach. Całość za 84,99/ msc. Wypowiedzenie wysłane. Umowa do końca marca.
Czy w tej cenie można jeszcze coś dodatkowo wyrwać np: Viaplay lub Player?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, zoomie napisał(a):

Witam,

obecnie Comfort z Canal+, HBO, HBO Max, MP, Canal+4K, Ultrabox 4K z dyskiem, Multiroom standard na cameleonach. Całość za 84,99/ msc. Wypowiedzenie wysłane. Umowa do końca marca.
Czy w tej cenie można jeszcze coś dodatkowo wyrwać np: Viaplay lub Player?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

 Za Comfort obecnie mam liczone 29,99.  Więc teoretycznie można ponegocjować o Viaplay medium?
 

Edytowane przez zoomie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie:

Kolejny raz przedłożona umowa na podobnych warunkach :

Wybrane usługi

Nowy Start+, Najem Moduł CAM ECP 10zł

Wybrane promocje

Nowy Start+ 9,99 zł 24 m, a po tym okresie 13,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Najem moduł CAM w cenie 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy

(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 

24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 9,99  zł

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, taka propozycja... Czy da się to zoptymalizować?

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługiPakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Viaplay, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

 

Wybrane promocjeExtra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów, Viaplay 5 zł/m dla Abonentów (10/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 5 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 106,89  zł

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Faxe_86 napisał(a):

Eleven za 0 zł ?

To moja oferta. Zła mi się wstawiła. Czy to jest max, czy wypowiedzieć i liczyć na jakieś dodatkowe upusty?

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługiPakiet Extra+ z CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, MULTIROOM STANDARD, Viaplay Medium, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

 

Wybrane promocjeExtra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów, Viaplay Medium 5 zł/m dla Abonentów (03/23), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 5 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 106,89  zł

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kompozyt73 napisał(a):

To moja oferta. Zła mi się wstawiła. Czy to jest max, czy wypowiedzieć i liczyć na jakieś dodatkowe upusty?

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługiPakiet Extra+ z CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, MULTIROOM STANDARD, Viaplay Medium, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

 

Wybrane promocjeExtra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów, Viaplay Medium 5 zł/m dla Abonentów (03/23), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 5 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 106,89  zł

 

Mi to samo oprócz multiroom proponowali za 111.80 i ktoś tu pisał, ze to dobra oferta.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem obecnie na okresie nieoznaczonym i dostałem info że przy umowie na czas nieokreślony nie można rezygnować z posiadanych pakietów. przewertowałem umowę i warunki promocji i nigdzie takich wykluczeń nie znalazłem. czy ktoś może potwierdzić lub zaprzeczyć powyższej tezie usłyszanej od konsultanta?

PS. Chcę zrezygnować z Elevenów po 11,9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...