Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to wszystko mam za 99,99 jeśli chodzi o pakiet tv łącznie z HBO MAX.

Ciekawe, HBO, plus Max, Cinemax, Viaplay, Netflix, Filmbox, C+11, w sumie wszystko bez erotyków i Eleven za 99 zł? A i jeszcze Player. Rozumiem, ze ktoś się chce pochwalić, ale do tej pory płaciłam 180 zł, ale bez Cinemax, bez Viaplay, i Filmboxow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna oferta to umowa na czas nieoznaczony zgodnie z poniższym screenem w chwili obecnej za 110,89. 57fcbc37df446d92173541f7abc3ecf6.jpg
Chciałem zrezygnować z samego eleven ale otrzymałem informacje ze nie można wiec dostałem ofertę zamienna przy przejściu z okresu nieoznaczonego na umowę 24m
Względem obecnej umowy rezygnacja z Eleven i zmiana ze 110,89 na 124,99
Przejrzałem ostatnie strony wątku i wychodzi ze może można to wyrwać za 114,99 - czy jestem w błędzie?
Wypowiedzenie z okresu nieoznaczonego coś zmieni?
c42a611e54d57514f63ae5af80b3050c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, PWojciechowska napisał(a):


Ciekawe, HBO, plus Max, Cinemax, Viaplay, Netflix, Filmbox, C+11, w sumie wszystko bez erotyków i Eleven za 99 zł? A i jeszcze Player. Rozumiem, ze ktoś się chce pochwalić, ale do tej pory płaciłam 180 zł, ale bez Cinemax, bez Viaplay, i Filmboxow.

A ja rozumiem, że czytać nie potrafisz.  Słowa kluczowe

 

W dniu 3.03.2023 o 15:36, ircios napisał(a):

jeśli chodzi o pakiet tv łącznie z HBO MAX.

Wyciągnij wnioski prawidłowo, bo np HBO Max to nie pakiet tv, tylko dodatek VOD. 

 

 

Godzinę temu, nrafal napisał(a):

Wypowiedzenie z okresu nieoznaczonego coś zmieni?

 

 Nic nie zmieni

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios W szczegółowym opisie (pomijając to co za 0zl) ceny 24m/nieoznaczony
Pakiet Extra+ z CANAL+ 79,99 / 88,99
HBO 15 / 15
HBO MAX 5 / 5
C+ 4K 10 / 20
Dop. ViaTotal 10 / 15
ViaMedium 10 / 40
MP 0 / 30

Więc zgłupiałem i nie wiem o co chodzi bo uwzględnienie zgód marketing i fv online dwa razy -5zl też nie pasuje.
Już kilka.razy liczyłem i nie mam pojęcia chyba że coś przeoczyłem albo jescze w marcu liczy eleven
e0a804a0233838611761f3cf99997659.jpg
d255862bb3cb1096b7bb10644fed8877.jpg
1d6cc8227d150053351f2e040397545b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viaplay Total wychodzi za 15,- ale policzyli za Canal+ 4K 10,- Można powiedzieć że Viaplay Total 25,- (po podwyżkach to dobra cena patrząc że oferują to aktualnie za 40,-)

C+4K można wtedy rozpisać sobie za 0,- Ale jak by uciąć cenę C+4K z 10,- na 0,- oferta akceptowalna.

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

14 minut temu, k05 napisał(a):

Ale to chyba nie jest zła oferta. 

Ale ja mam pakiet Optimum+ i chce przy nim zostac a tu wciskany mi jest na siłe pakiet extra ktory niby (według systemu) wychodzi dla mnie taniej niz najtanszy w ofercie Optimum (smiech). Tam w tej wklejonej przez PawelTSW ofercie wychodzi w sumie 121.89zł bo jeszcze do tego chce multiroom 4K wiec na chłopski rozum optimum powinien byc tanszy (a nie jest). 
 

  

3 minuty temu, LorDx napisał(a):

Gdyby brał tydzień temu miały VP full za 5 zł :D a tak ma kastrata medium.

Viaplay mnie w ogole nie interesuje wiec tym sie nie przejmuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...