Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz wymienić dekoder główny i dobrać multiroom, jako główny i dodatkowy bierz dualbox 4k, jako główny 5zł a multiroom za 15 zl, bo jest jeszcze wifibox za 10 zł do multiroom, ale to słaby sprzęt. Aktywacja jeszcze dojdzie, jeśli nic się nie zmieniło to 49 zł, lub 0 podczas przedłużenia umowy. 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2023 o 08:37, pabloalforfon napisał(a):

Cześć,

Umowa przedłużona na fajnych dla mnie warunkach. Dzięki Krzysiek11:) za pomoc.

 

Wybrane usługi Optimum+, CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+ Family, HBO Max, NAJEM MEDIABOX+

Wybrane promocjeOptimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Najem mediaBox+ w cenie 3 zł/m dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 67,89  zł

 

W dniu 23.02.2023 o 16:45, ircios napisał(a):

@Pantaninie możesz. Minimum za Optimum 24,99, C+ 19,90, Eleven 11,90, MP 5..moze i za 0.

 

Cześć,
Faktycznie przy przedłużeniu można otrzymać Optimum+ za 24,99 zł z C+ za 19,90 zł; do tego chciał bym zostawić MP którą mam za 0 zł oraz usługę MR za którą płacę 10 zł.
Czy jest ktoś w stanie potwierdzić iż jest możliwość wyrwania tego zestawu za 55 zł / miesiąc przy przedłużeniu umowy po wypowiedzeniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, PawelTSW napisał(a):

Skoro ktoś tak dostał to chyba się da??
Warunkiem jest to za bardzo nie zejść z ceny w porównaniu do obecnej.

Dotychczas posiadam: Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE - 69,90 zł, CANAL+4K ULTRA HD – 0 zł, Multiroom Standard - 10 zł, MP – 0 zł, Najem 4K UltraBox+ (N9) + dysk – 0 zł

Póki co usłyszałem że za Optimum z C+ było by 74,89 zł; za Ekstra+ z C+ 80 zł (dodatkowo z Viaplay, BBC Player było by łącznie 90 zł), natomiast za Relax+ z C+ i tym wszystkim co mam dotychczas 50 zł - dlatego pytam o cytowane wyżej informacje dotyczące pakietu Optimum bo faktycznie były by one bardzo interesujące (tylko pytanie czy dla każdego do uzyskania czy tylko da wybrańców 🤔)
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ludzie kochani, niech mi ktoś wytłumaczy, bo już nie mogę z nimi ...

Obecnie: Optimum+ za 29,99 + dopełnienie do Extra+ za 10 zł, paczka C+ z C+ 4K za 19,99 zł, HBO za 19,99, dekoder 4K z dyskiem za 5 zł, łącznie 84,89 zł

Chciałem zejść do Optimum+ z C+ z Viaplay i zostawić ten dekoder.

 

Oferta:

Optimum+

C+

Viaplay

dekoder 4K z dyskiem

Łącznie: 99,99 zł ... 🥴 już nawet nie pytałem o szczegóły, co za ile, bo cena zwaliła mnie z nóg. Powiedział tylko, że m.in. stracę rabat na dekoder i dostanę go za ... 30 zł (20 zł dekoder i 10 zł dysk). Nie będzie też rabatu na Vialpay i będzie za 34 zł.

Co to za ceny są w ogóle? Od kiedy za dekoder z dyskiem kosztuje 30 zł? Viaplay za 5 zł jest powiązany z czym? Myślałem, że z paczką C+ a nie z Extra, którego przecież i tak nie mam, bo mam tylko dopełnienie, czy z HBO. Rezygnuję z HBO a ten mi nalicza 34 zł, a nie 5? Nic już nie kumam z ich oferty.

A może po prostu trafiłem na takiego konsultanta?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Brooklyn napisał(a):

No ludzie kochani, niech mi ktoś wytłumaczy, bo już nie mogę z nimi ...

Obecnie: Optimum+ za 29,99 + dopełnienie do Extra+ za 10 zł, paczka C+ z C+ 4K za 19,99 zł, HBO za 19,99, dekoder 4K z dyskiem za 5 zł, łącznie 84,89 zł

Chciałem zejść do Optimum+ z C+ z Viaplay i zostawić ten dekoder.

 

Oferta:

Optimum+

C+

Viaplay

dekoder 4K z dyskiem

Łącznie: 99,99 zł ... 🥴 już nawet nie pytałem o szczegóły, co za ile, bo cena zwaliła mnie z nóg. Powiedział tylko, że m.in. stracę rabat na dekoder i dostanę go za ... 30 zł (20 zł dekoder i 10 zł dysk). Nie będzie też rabatu na Vialpay i będzie za 34 zł.

Co to za ceny są w ogóle? Od kiedy za dekoder z dyskiem kosztuje 30 zł? Viaplay za 5 zł jest powiązany z czym? Myślałem, że z paczką C+ a nie z Extra, którego przecież i tak nie mam, bo mam tylko dopełnienie, czy z HBO. Rezygnuję z HBO a ten mi nalicza 34 zł, a nie 5? Nic już nie kumam z ich oferty.

A może po prostu trafiłem na takiego konsultanta?

A kto powiedział że Viaplay za 5 zeta jest powizany z C+? Viaplay jest powiązany z C+ inaczej nie kupisz ale nie jest to powiedziane że musi być za 5 zł. Jedni dostają za 0 zł inni za 5 a jeszcze inni np za 10 zeta. U niektórych cena jest tez ukryta w cenie za ofertę tv-sat. Napisz do @Krzysiek11:) i sprawdzi ci w systemie co tam jest ciekawego lub doradzi kiedy o cos ciekawego walczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, FIL napisał(a):

Brooklyn ja dziś miałem rozmowę o optimum z c+ i viaplay. Całość ponad 120 zł. I teraz podobno po złożeniu wypowiedzenia nie dzwonią. Zobaczymy🙂

😂 Nie no, nie mogę ...  Czyli moja oferta jeszcze nie była najdroższa :D

 

3 minuty temu, czerstwy napisał(a):

A kto powiedział że Viaplay za 5 zeta jest powizany z C+?

Konsultantka, która dzwoniła do mnie tydzień temu.

No dobra, dzięki za info.

Edytowane przez Brooklyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brooklyn sprawdź sobie prognozę na nieokreślonym, pewnie będzie kilka zł droższa niż teraz. Kto ci powiedział, że 30 za dekoder? sam sobie to sprawdź i ich nie słuchaj

 

43 minuty temu, Tamass1984 napisał(a):

Dotychczas posiadam: Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE - 69,90 zł, CANAL+4K ULTRA HD – 0 zł, Multiroom Standard - 10 zł, MP – 0 zł, Najem 4K UltraBox+ (N9) + dysk – 0 zł

nie dadzą ci optimum za 25, samo optimum prędzej za 30 lub nawet 40 :) z C+ i MP to pewnie za 70 i do tego może viaplay za 0

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

umowa do 30.04 

obecnie w pakiecie:

Nowy Comfort + 89,99

Dekoder 4K 0 zł 

Hbo + Max 0 zł

Mistrzowska piłka 0 zł 

Filmbox 0 zł

zależy mi na zmniejszeniu ilości kanałów ale utrzymaniu hbo plus fajnie jakby doszedł viaplay oraz ewentualnie player.

Poszło wypowiedzenie poniżej propozycja przedłużenia:

Optimum 35 

canal plus 19,99

mistrzowska piłka 0 

viaplay 5 

hbo + Max 19,99

dekoder 6 zl 

Razem 86 zł 

da się z tego coś jeszcze urwać lub zmniejszyć ilość kanałów ?

 

Dzięki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, PawelTSW napisał(a):

nie dadzą ci optimum za 25, samo optimum prędzej za 30 lub nawet 40 :) z C+ i MP to pewnie za 70 i do tego może viaplay za 0

Czyli tak jak wyżej napisałem, zaproponowali Optimum+ z C+ MP oraz MR za 74,89 zł. Nawet babeczka mówiła że już lepiej utrzymać Ekstra bo by był nadal za 79,99 z pełnym C+. Skąd w takim razie takie różnice w cenie, zależy od klienta ile generuje za miniony okres umowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2023 o 13:40, wwwsokol napisał(a):

Umowa do końca marca, na chwilę obecną mam coś takiego:

"Pakiet Pakiet Extra+ 47,50
Multiroom Standard-Opł.mani.  20,00
Inne opłaty Czynsz najmu sprzętu 6,00
DO ZAPŁATY       73,50 zł"

Ultrabox z dyskiem i 2 wifiboxy. Co do rachunku nie mam zastrzeżeń, ale koniecznie chciałbym się pozbyć wifiboxów, które przez 8 lat dość mi nerwów napsuły niespodziewanymi restartami albo zwiechami.

Konsultanci, którzy zresztą wydzwaniają po kilka razy dziennie, twierdzą że nie ma opcji, żebym dostał inne dekodery i mam się nadal z tymi męczyć. Pani w punkcie po pół godziny liczenia, zrobiła ofertę na 100 zł 🤯

Czy ktoś może potwierdzić, że jest aż taki problem z wymianą tych ułomnych dekoderów? W tamtym roku bez problemu mi wymienili Mediaboxa na Ultraboxa i opłata za dzierżawę wzrosła tylko z 5 na 6 zł a teraz takie trudności.

Dzisiaj nagle konsultant stwierdził, że może mi wymienić wifiboxy na dualboxy. Teraz sytuacja wygląda następująco: pakiet Extra+ , Ultrabox + dysk, 2x Dualbox - 88zł. Można coś jeszcze z tego urwać? Czy to już raczej cena ostateczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

          Witam wszystkich serdecznie - ponieważ to mój pierwszy post na tym forum.

Jestem abonentem canal+ od wielu lat, jednak nie zaglądałem na to forum wcześniej, gdyż zawsze korzystałem z mojego ulubionego punktu obsługi, gdzie wszystko mogłem załatwić "od ręki". Niestety, jakiś czas temu został on zlikwidowany a ja staję przed koniecznością przedłużenia umowy. Aktualnie posiadam pakiet :

SUPERPREMIUM+ 4K Okres minimalny do: 31.03.2023 119,99 zł (z HBO, HBOMax, pakietem C+ i C+4K, Filmbox)

NAJEM 4K ULTRABOX+ (N9) 0,00 zł

MULTIROOM STANDARD 0,00 zł

NAJEM PVR PACE (MULTIROOM) 0,00 zł

NAJEM DYSK 0,00 zł

Oczywiście odebrałem telefony z propozycją przedłużenia umowy ale z cenami wyższymi niż ta, którą płacę obecnie.  Przeglądając forum zrozumiałem, że lepsze oferty otrzymuje się po złożeniu rezygnacji z umowy. I tu rodzi się moje pytanie: czy rzeczywiście to tak "wszystko już stoi na głowie", że żeby utrzymać to co chcę (moją dotychczasową ofertę) muszę udawać, że wcale jej nie chcę? - to chyba nie jest normalne. Chciałbym utrzymać to co posiadam, włącznie z multiroom'em (może być inny dekoder ale także z dyskiem). Nie interesują mnie Mistrzowska Piłka ani Viaplay. Czy przedłużenie umowy można załatwić w normalny sposób czy należy "zacząć kombinować" z wypowiedzeniem?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jestem abonentem od wielu lat"......kiedy wam to przejdzie. 
A tak wracając do sedna, oferta jest do utrzymania oczywiście po złożeniu wypowiedzenia viaplay za 0 i mistrzowską piłką za 0.(nawet jeśli Cie to nie interesuje to skoro dają za 0 to czemu nie wziąć).nie wiem jak z filmbox'e,
Niestety jest tak że złożenie wypowiedzenia podobno daje konsultantowi opcje które bez tego pisma nie są dostępne. 
Napisz wiadomość prywatną do @Krzysiek11:) może oszczędzisz sporo czasu :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...