Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)
10 godzin temu, Kleopatra napisał(a):

Witam, posiadam obecnie coś takiego,:

PAKIET EXTRA+ 44,99 zł

CANAL+ 25,00 zł

SERIES FUN 0,00 zł

NAJEM WIFIBOX+ 0,00 zł

Całość 69,99

Umowa do 31.07.2023 wypowiedzenie jeszcze nie jest wysłane, ale już wydzwaniają. Moje pytanie czy mam szansę w tej cenie wymianę dekodera na 4K ultra za 0zł i viaplay za 0zł.

 

Nie ma szans na viaplay za 0 i na dekoder 4K Ultrabox+ za 0 zł/m, zresztą teraz jest wydawany 4K Dualbox+ i też z opłatami. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2023 o 19:50, pabloalforfon napisał(a):

Cześć, 

Na początku wielkie dzięki dla działaczy z tego forum bo już wiele lat korzystam z waszych porad przy przedłużaniu umów.

Nie widze czegoś podobnego na ostatnich kilkudziesięciu stronach więc pytam.

 

U mnie umowa do 28.02.2023-jeszcze nie wysłałem wypowiedzenia.

Aktualnie

Nowy Comfort pln+22,5

HBO 15

HBO MAX 5

PACZKA wszystkich Canalow 25

Canal+online 0

Najem mediabox 3 pln

SUMA 70,50

 

Ogólnie zawartość za ta cene jest mi wystarczająca.

1. Jest szansa to utrzymać w takiej cenie?

2. Czy dostałbym do tego coś z filmami lub jakieś dokumentalne za 0 pln?

3.Da rade zejść z mediaboxa na 0?albo wymienić na inny z dyskiem za 0?Coś co będzie podobnie lub lepiej działało.

4.Czy jakbym przeszedł tylko na c+ online to było by taniej z takim pakietem?

5.Netflix do tego za ile można ugrać?

6.Viapley co można ugrać?

 

Z góry dzięki za informacje.

Pozdrawiam.

 

Cześć,

Umowa przedłużona na fajnych dla mnie warunkach. Dzięki Krzysiek11:) za pomoc.

 

Wybrane usługiOptimum+, CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+ Family, HBO Max, NAJEM MEDIABOX+

Wybrane promocjeOptimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Najem mediaBox+ w cenie 3 zł/m dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 67,89  zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

dajcie proszę znać, czy przy złożonym wypowiedzeniu i posiadaniu:

 

Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Filmbox
Pack 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, History, H2, Adventure i Sportklub za 5zł/m dla Abonentów, Mezzo 3,99 zł/m dla
Abonentów (03/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1
TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20),

 

można otrzymać Viaplay i Eleven za 0 i utrzymać tę cenę ? Teraz widzę jest też Superpremium 4K...Chciałbym też wymienić pilota, bo obecny mocno szwankuje.

Próbowałem się odezwać do Krzysiek11:) ale nie mogę wysłać PW...

Dostawałem kilka telefonów ale niestety nie mogłem rozmawiać - patrząć na sms'y od Canal+, co chwilę podawany jest inny numer 12 do oddzwonienia - który jest najlepszy ? 122947875, 122947909, 122947879? Pewnie wszystkie prowadzą do DUK i nie ma znaczenia ?

 

Edytowane przez qlex
dodanie zdania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Krzysiek11:) napisał(a):

Nie ma szans na viaplay za 0 i na dekoder 4K Ultrabox+ za 0 zł/m, zresztą teraz jest wydawany 4K Dualbox+ i też z opłatami. 

 

A na co mogę liczyć w tej cenie, ew. niższej, bo nie chcę podnosić rachunku, ale chciałabym coś zyskać. Jeśli chodzi o dekoder to chciałabym wymienić na jakiś lepszy bo ten ciągle się wiesza. Podpowiecie coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowach, dostałem:

Pakiet Superpremium+ 4K, Adventure TV HD, BBC Player, H2, HISTORY HD, MEZZO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Sportklub, Viaplay, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+ -za 118,98zł brutto.

Zakładam, że HBO max i Eleven Sports są w tym pakiecie, bo nie widzę wyszczególnionych ?

Dobra oferta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam pakiet

Extra C+-84.99

C+4K-0

Mistrzowska piłka-0

Series fun-0

Eleven sportu-11.9

Movies fun-0

dysk plus najem dekodera 4K-5

suma 101.89

W jakiej cenie mógłbym ugrać Entry plus sport?

wypowiedzenie dawno złożone dziś miałem telefon to miałem propozycje tego pakietu w cenie jak dla nowych użytkowników.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa przedłużona :

Moduł nr1

Optimum+ 29,99

Canal+4k 0,00

Viaplay 5,00

Canal+ 19,90

 

Moduł  nr2

Extra+

Canal+

MP

MOVIES fun

Łącznie 94,89

 

Czy można było coś więcej ugrać ?

Jak wiadomo oba moduły są na dwóch osobnych umowach, czy można dokonać w razie czego cesji jednej z nich ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam coś takiego:

Pakiet Extra+ z CANAL+  79,99 zł   /wszystkie canal +/

Multi Man Pack 15,00 zł

Eleven Sports 10,00 zł

HBO 0,00 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA 0,00 zł

HBO Max 0,00 zł

MOVIES Fun 0,00 zł

SERIES Fun 0,00 zł

Najem Dysk 0,00 zł

Najem Wifi PremiumBox+ (G5) 0,00 zł.

 

Całkowity rachunek 104,99 zł przez cały okres.

 

Chciałbym obniżyć trochę miesięczny rachunek przy zachowaniu jak największej liczby kanałów (wiadomo :-)), może ktoś podpowie o co tu można powalczyć, a z czego zrezygnować. W sumie to chyba najbardziej zależałoby mi na tej podstawie Extra+ z canal plus i HBO. Chciałbym zamiast elevenów wziąść viaplay, za ile mógłbym go wytargować? Umowa do 31.03.2023, wypowiedzenie wysłane, na razie telefony raczej śmieszne dla mnie i nic konkretnego nie proponują tylko bla bla bla, że wszystkie pakiety podrożały itp. No i ogólnie powiedzcie czy nie przepłacałem za bardzo przez ostatnie 2 lata . Dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2023 o 19:48, markar napisał(a):

Obecnie umowa na pakiet Start+ w cenie 19,99 na module CAM ECP. Umowa do 28.02.2023. Propozycja przedłużenia:

  • Pakiet Relax+ w cenie 14,99
  • Pakiet Relax+ :14,99, 8xC+:19,90.  Bez opcji C+4K. Jedynie opcja płatna 10 zł.

Oferta odrzucona.

Kolejny telefon i po raz kolejny brak kanału C+4K w ofercie powyżej. A i moje oczekiwania co do ceny  pakietu wzrosły -teraz chętnie zostanę z pakietem Relax bądź Start za 9,99 :)

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po konkretnej rozmowie z DUK - dobra oferta, czy można było lepiej?

 

PAKIET SUPERPREMIUM+ 4K 109,99 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA 0,00 zł

BBC PLAYER 0,00 zł

NAJEM 4K ULTRABOX+ (N9) 0,00 zł

NAJEM DYSK 5,00 zł

VIAPLAY 0,00 zł

MULTIROOM STANDARD (DUALBOX+ Z DYSKIEM) 20,00 zł

 

ŁĄCZNIE: 134,99 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...