Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w dalszym ciągu moje targi nic nie dają.Nie chcą mi zrabatowac dekodera głównego.Proponują dotychczasowe warunki na pakiet optimum ,paczka c+ z 4k,eleven +mmp, Multiroom wifi box, viaplay za 5 zł.Calosc 94 zł.Dopelnienie do extra, które miałem za 10zl też znika. Konsul mówi, że Ci co mają dekoder za free to im zostanie, a u mnie za 5zl, tak jak jest i nic mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam umowę do końca stycznia:

PakietExtra+, CANAL+,  MISTRZOWSKA PIŁKA, NAJEM MEDIABOX+ za 64,89 + multiroom za 10 zl 

Dziś dzwonili z propozycją to samo w tej samej cenie + viaplay za 10 zł, umowa na 24 miesiące

Wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem.

Ile można urwać z tej propozycji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pawlo77 napisał:

Witam, w dalszym ciągu moje targi nic nie dają.Nie chcą mi zrabatowac dekodera głównego.Proponują dotychczasowe warunki na pakiet optimum ,paczka c+ z 4k,eleven +mmp, Multiroom wifi box, viaplay za 5 zł.Calosc 94 zł.Dopelnienie do extra, które miałem za 10zl też znika. Konsul mówi, że Ci co mają dekoder za free to im zostanie, a u mnie za 5zl, tak jak jest i nic mniej.

Do kiedy masz umowę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na wypowiedzeniu oferta zaproponowana przez duk to: 

- relax +

- 11 x canal+ bez 4k ,

- MP,

- viaplay,

- netflix standard,

- hbo na 5miesiecy,

Na module cam, 

Cena 90 PLN 

Czy to dobra oferta🤔, proszę o odpowiedź .

Edytowane przez myniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pawlo77 napisał:

Witam, w dalszym ciągu moje targi nic nie dają.Nie chcą mi zrabatowac dekodera głównego.Proponują dotychczasowe warunki na pakiet optimum ,paczka c+ z 4k,eleven +mmp, Multiroom wifi box, viaplay za 5 zł.Calosc 94 zł.Dopelnienie do extra, które miałem za 10zl też znika. Konsul mówi, że Ci co mają dekoder za free to im zostanie, a u mnie za 5zl, tak jak jest i nic mniej.

Faktycznie od października zmienil się cennik na najem dekoderów.Mozesz  mieć problem z wyzerowaniem dzierżawy jeśli masz rabaty na MP i VIAPLAY 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawlo77@ Był wpis usera że posiadanie dwóch opcji za 0,- nie wyklucza posiadania następnych opcji za 0,- (mistrz.piłka 0,- multiroom 0,- Viaplay 0,- Canal+4K 0,-)

Ja przy pakiecie Entry+ mam trzy opcje za 0,- Nie słuchaj osób które chyba celowo mówią że niekorzystne oferty (płatne) na opcję dodatkowe są korzystne. Sami płacą tanio a doradzają żeby inni płacili dodatkowo, mimo iż jest możliwość rabatowania do 0zł.

 

"Propozycja niekorzystnej ofert" czytaj: "próba znalezienia [beep]a i zyskanie z niego prowizji przez konsultanta w celu uzyskania korzyści majątkowej" po prostu próbują Cię przerobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek11:)@ od 4 października lub wcześniej miały być też wycofane dopełnienia do Extra+ szumnie tu opisywane i zapowiadane przez osoby mające wgląd do ofert że koniec dopełnień i co :) Konsultanci sami dzwonią i proponują dopełnienia czyli ktoś tu kręci. Przeleć temat od 4 października ile osób dostało dopełnienie. Nie chce mi się nawet kłócić ile opcji miało nie być a są. 12 miesięcznych umów też miało nie być jak napisałem że przy składania wypowiedzenia zaproponowali umowę na 12 miesięcy, a forumowi znawcy mówili że nie ma takiej możliwości po wysłaniu na priv umowy nastała cisza. Nie chce wojować bo po prostu nie chce mi się ale już parę razu pokazałem że jest na forum parę osób które celowo piszą że to nie możliwe, nie ma takiej opcji, nie da się.

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Woocash dajesz dużo wpisów w krzykliwym tonie. Wyciągasz z przedstawionych tu ofert swój cennik i doradzasz nie znając zasad na jakich sprzedawcy mogą proponować dany produkt. Ba nawet wiesz lepiej niż pracownicy,którzy się tu wypowiadają co można zrobić a co nie :)

Niestety w swoich [beep]nach nie bierzesz pod uwagę tego co jest istotne przy przedłużaniu umów. 

1. Czy ktoś schodzi z abonamentu na niższy pakiet czy go podwyższa.

2. Czy miał już wcześniej wybraną opcję za 0zl czy płacił za nią.

3.  Czy dotychczasową umowa była na 12m , 15m czy 24m.

4. Czy w przypadku propozycji dopełniania jest to dosprzedaż produktu po przedłużeniu umowy czy ktoś chce od razu zamówić optimum+ dopełnienie

 

Itp. itd

Czytałem Twoje wpisy o paczce canal+ seriale film za 5zl,że to przewidywaleś.Niestety już nie napisałeś do jakich pakietów są dołączane. Jakoś nie widziałem tu wysypu pakietów optimum+ za 24.99 lub relax 14.99 z w/w opcja :)

 

Krótko mówiąc jesteś jak tak krowa co duzu ryczy ale mało mleka daje.

 

P.S. Dalej czekam aż ktoś wstawi tu,że dostał pakiet comfort+.Przecież ten pakiet też podobno można dostać bez problemu 

 

Edytowane przez CiekawskiC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CiekawskiC@ Zszedłem z pakietu Extra+ Canal+ multiroom i dodatki za 113,- na pakiet Entry+ Canal+ Netflix za 60,- dobrałem HBO i Netflix4K. Konsultant wprost powiedział że przy mojej znajomości cen nie będzie mi wciskał kitu że schodzę z wysokiego pakietu i dodatki za 0,- mi nie przysługują i dał mi mistrz.piłkę za 0,- Canal+4K 0,- 4K Ultrabox+ 0,- Nie wiem czy ryczę czy daję mleko ale jak bym sugerował się wpisami z forum że z chodzę z wysokiego pakietu i nie da się itp. To pewnie bym dziś płacił za Optimum z poczuciem że inaczej się nie dało bo schodziłem z wysokiego pakietu :)

 

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla przedłużających umowę

Czy w ramach promocji CANAL+ SERIALE I FILMY za 5 zł mamy dostęp tych  biblioteki seriali  i  kanałów również online ?

Przedłużyłem umowę  optimum + za 35 zł z CANAL+ SERIALE I FILMY za 5 zł ale  seriale i filmy dostępne są tylko droga satelitarną .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WoocashCzy schodziłeś z pakietu po 4pazdziernika? Nie. Teraz abonent nie ma szansy na taką ofertę. Jeśli twierdzisz inaczej to pokaż mi na forum "spektakularne" zejście z pakietu po 4 października. Kiedyś owszem przy  cierpliwość i współpracującym konsultancie można było dostać z superpremium4k starta za 9.99, comforta 22.5 czy optimum za 24.99. Teraz możesz obdzwonic wszystkich konsultantów infolinii i tego nie dostaniesz - takie są fakty.

Poza tym z tego co piszesz to nic specjalnego nie dostałeś.Jak dobrze  kojarzę to entry+ z canal+ i  Netflix to była standardowa oferta jak dla nowego klienta, a do takiej stali abonenci mogli dostać te dodatki bez problemu za 0 . Tutaj możesz sobie dopisać kolejny podpunkt do w/w listy.

Mistrzowska piłka za 0zl do ofert z Canalplus w pakiecie a MP do "łamańcow" to dwie różne rzeczy.

Edytowane przez CiekawskiC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś dostałem optimum za 24 z dopełnieniem do ekstra za 10 przy zejściu z superpremium 4k za 149 (oferta dla nowych) ale tak jak pisze @CiekawskiC to było rok temu zastanawiam się czy przejście z optimum dopełnianego do ekstra 34,99 na ekstra za 44,99 jest traktowane jako podwyższenie pakietu czy nie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Oczywiście, że przejście na Extra+ to podwyższenie pakietu, ale liczy się jeszcze podniesienie ARPU i musi być też na odpowiednim poziomie. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle wiem chodzi tylko o to czy takie coś przy przedłużaniu jest traktowane jako podwyższenie pakietu czy nie, bo jeśli tak to osoby schodzące z dopełnienia a takich jest sporo powinny dostawać chociaż viaplay za 0 że już o HBO za 0 nie wspomnę :)
Z tymi dopełnieniami to loteria jedni dostają inni nie ale za chwile nie będzie dostawał nikt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Napisałem wyżej, że to zależy od podniesienia ARPU... żeby coś dostać za 0 zł, nie wystarczy podnieść samego pakietu, trzeba jeszcze podnieść cały abonament o odpowiednią kwotę.

Bo takim tokiem rozumowania jak ktoś ma pakiet Relax+ za 24,99 zł/m i podniesie go na Optimum+ za 29,99 zł to jakie tu mamy podniesienie ARPU, prawie żadne. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musiałbym przejść na nieokreślony poodpinać dodatki i wtedy ewentualnie negocjować np c+netflix za 48zł....... trochę to dziwne ;D 
Ja rozumiem system itd ale tam przecież też pracują ludzie.....a z tego wynika że po przejściu na nieokreślony i zostawieniu samego optimum z dopełnieniem dostałbym dużo lepszą ofertę niż ta którą mam teraz. 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób przedłużających  pakiety  z Canal + Seriale i filmy 

Canal + seriale i filmy dostępny tylko przez satelitę  nie dostępny online

cytat

- ma Pani założone konto w ramach umowy, nie ma Pani dostępu do pakietu, który jest aktywowany w ramach subskrypcji

- czyli nie będę miał dostępu do canal + filmy i seriale online ?

- Nie, w ramach umowy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
6 minut temu, satelitarny72 napisał:

Dla osób przedłużających  pakiety  z Canal + Seriale i filmy 

Canal + seriale i filmy dostępny tylko przez satelitę  nie dostępny online

cytat

- ma Pani założone konto w ramach umowy, nie ma Pani dostępu do pakietu, który jest aktywowany w ramach subskrypcji

- czyli nie będę miał dostępu do canal + filmy i seriale online ?

- Nie, w ramach umowy nie.

Przecież ta Pani nie ogarnęła o co chodzi i myśli, że pakiet CANAL+ Seriale i filmy jest aktywny w formie subskrypcji w C+Online.

 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...