Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

czy taka oferta jest wg Was ok, czy jeszcze warto o coś powalczyć?

 

Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L,

BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22),

CANAL+ Seriale i Filmy 5 zł/m dla Abonentów (10/22),

HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów,

Najem MediaBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów

 

sport i MR mnie nie interesują.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, brutum napisał:

Cześć,

 

czy taka oferta jest wg Was ok, czy jeszcze warto o coś powalczyć?

 

Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L,

BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22),

CANAL+ Seriale i Filmy 5 zł/m dla Abonentów (10/22),

HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów,

Najem MediaBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów

 

sport i MR mnie nie interesują.

 

Canal + Seriale i filmy za 5zl ? Co to za opcja ? Tyle wolaja za jeden kanal ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maciekmm napisał:

Canal + Seriale i filmy za 5zl ? Co to za opcja ? Tyle wolaja za jeden kanal ?

CANAL+ SERIALE I FILMY

 

W ramach Opcji CANAL+ SERIALE I FILMY otrzymuje Pani/Pan dostęp do kanałów:

 

CANAL+ 1 HD, CANAL+ DOKUMENT HD (1),CANAL+ FAMILY HD, CANAL+ FILM HD, CANAL+ PREMIUM HD, CANAL+ SERIALE HD (1).

 

Przypis:

(1) Kanały świadczone promocyjnie, a ich udostępnienie i wycofanie nie będzie wymagało poinformowania ani uzyskania zgody Abonenta i

nie będzie stanowiło zmiany warunków Umowy

 

Opcja dostępna od 5 zł/m (przy lojalizacji).

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Śmiałek wg strony operatora, tylko te dekodery są wspierane:

 

Multiroom Standard:

 

Dekoder główny: ADB 5720SX/SE, ADB 3740SX, ADB NCP-4740SF, Technicolor USW4001NCP, ADB NCP-3670SF

Dekoder dodatkowy: ADB 5800S, ADB 2849ST/2850ST, ADB 2851S, Sagemcom DSI83, Sagemcom DSI87, Sagemcom DSI W74

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krzysiek11:) napisał:

CANAL+ SERIALE I FILMY

 

W ramach Opcji CANAL+ SERIALE I FILMY otrzymuje Pani/Pan dostęp do kanałów:

 

CANAL+ 1 HD, CANAL+ DOKUMENT HD (1),CANAL+ FAMILY HD, CANAL+ FILM HD, CANAL+ PREMIUM HD, CANAL+ SERIALE HD (1).

 

Przypis:

(1) Kanały świadczone promocyjnie, a ich udostępnienie i wycofanie nie będzie wymagało poinformowania ani uzyskania zgody Abonenta i

nie będzie stanowiło zmiany warunków Umowy

 

Opcja dostępna od 5 zł/m (przy lojalizacji).

O kiedy ta opcja jest w ofercie? Tak swoją drogą to ktoś na głowę udał by dawać taką opcję za 5 zeta😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, PawelTSW napisał:

@Śmiałek wg strony operatora, tylko te dekodery są wspierane:

 

Multiroom Standard:

 

Dekoder główny: ADB 5720SX/SE, ADB 3740SX, ADB NCP-4740SF, Technicolor USW4001NCP, ADB NCP-3670SF

Dekoder dodatkowy: ADB 5800S, ADB 2849ST/2850ST, ADB 2851S, Sagemcom DSI83, Sagemcom DSI87, Sagemcom DSI W74

Dziękuję, czyli niestety jest konieczna wymiana dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ircios napisał:
22 godziny temu, piterk10 napisał:

Jaka kwota będzie dobrą ofertą za przedłużenie Nowy Comfort, który mam obecnie, Canal+, MP, Viaplay i dekoder 4K plus dysk? Czy da się zejść poniżej 60 zł/mies?

Poczytaj masz ceny podane. Comfortu nie dostaniesz. Pakiet zlikwidowany.

Oczywiście, że można dostać taki pakiet jeśli ktoś obecnie taki ma, tak jak w moim przypadku co napisałem powyżej. Nie dalej jak 3 dni temu dzwonili z infolinii i chcieli ze mną przedłużyć umowę z tym pakietem.

 

18 godzin temu, ircios napisał:

Poczytaj masz ceny podane.

Czytam regularnie ten temat, gdyby była na to odpowiedź to nie zadawałbym pytania. Jeśli przyjąć najniższe kwoty jakie tu padają to Nowy Comfort za 22.50 i canal+ za 20 zł. Natomiast za ile przy takich kwotach za pakiet i C+ mozna wynegocjować resztę czyli dekoder 4K+ dysk, MP i Viaplay?

Bo przecież chyba jest różnica czy ktoś przykładowo płaci 30 zł za kanały Canal+, a ktos inny 20 zł za C+ więc MP za 0 zł nie dostanie a ten pierwszy raczej tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, czerstwy napisał:

O kiedy ta opcja jest w ofercie? Tak swoją drogą to ktoś na głowę udał by dawać taką opcję za 5 zeta😂

W lojalizacji ta oferta jest dostępna od 4 października, była ogłaszana na konferencji dla POS/DUK dotyczącej nowych ofert przedłużeniowych. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2022 o 16:23, Darekn12 napisał:

Dzień dobry,

dostalem taka oferte

 

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługiPakiet Extra+ z CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeExtra+ z CANAL+ 84,99 zł 24 m, a po tym okresie 93,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 89,99  zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

 

warto? Bo do końca umowy jeszcze z 3 miesiące.

A co masz teraz? Mam bardzo podobną ofertę tylko jeszcze dysk za 0 zł i Netflix, więc mam 84,99+38 Netflix+17zł Netflix 4k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki pakiet do końca listopada łącznie 149,99  czy jest szansa zejść z kwoty? 

Chodzi mi o np. najem sprzętu lub multiroom czy tu można zejść np. do  0 

Ewentualnie o rezygnację Multi Man Pack ale słyszałem że za to coś będę musiał dobrać 

Na chwilę obecną oferty kwoty  większe niż mam do tej pory około 160 PLN to co mam do tej pory

 

PAKIET SUPERPREMIUM+ 4K 109,99 

MULTI MAN PACK 20,00 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA0,00 zł

NAT GEO PLAY 0,00 zł

SERIES FUN0,00 zł

NAJEM 4K ULTRABOX+ (N9) 5,00 

NAJEM DYSK  5,00 zł

MULTIROOM STANDARD 10,00 zł

Łącznie płacę 149,99

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

czy taka oferta jest ok. Do tej pory płace za to 84.99

 

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługiPakiet Extra+ z CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeExtra+ z CANAL+ 84,99 zł 24 m, a po tym okresie 93,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 89,99  zł 

 

 

z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się zejść na niższy pakiet - kilka msc przed zakończeniem. Obecnie:
14,99 zł Relax+
19,90 zł Canal+

0 zł - Polsat Sport Premium
Razem: 34,89 zł, umowa na dwa lata.
dobra oferta? Wydaje mi się, że tak, przy czym wszyscy piszą o podwyżkach itp. Wiec sam niewiem. Tak czy inaczej jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Darekn12 napisał:

Dzień dobry,

czy taka oferta jest ok. Do tej pory płace za to 84.99

 

WYBRANE USŁUGI: 

Wybrane usługiPakiet Extra+ z CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeExtra+ z CANAL+ 84,99 zł 24 m, a po tym okresie 93,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 89,99  zł 

 

 

z góry dziękuje za pomoc.

Jeśli masz 84,99 to powinieneś utrzymać tę cenę i jeszcze wyrwać viaplay za 0 zł. Opcjonalnie możesz te 89,99 z viaplay wziąć, to też będzie bardzo dobra oferta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...