Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki,  stoję więc  twardo na stanowisku, że jak będzie dekoder za 0 to przedłużam umowe  na wyżej opisanych warunkach

Informacyjne mi proponują jednak paczkę c+ z 25 na 20 podnosząc jednocześnie optimum o 5 zł do 29 więc możliwość c+ w tej cenie( 20zl ) w dalszym ciągu pozostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem dziwny telefon z C+. Przedłużałem we wrześniu umowę, dziś zadzwoniła konsultantka że dziękują za przedłużenie i mają dla mnie specjalną ofertę. Słucham z zainteresowaniem, co wymyślili i Pani zaproponowała mi oddzielny dekoder z identycznym pakietem jaki mam obecnie(na początku miał być goły pakiet Extra, Pani słysząc że się waham dołożyła jeszcze pakiet sportowy).

Rok za darmo, później 39,99. Pani była dość natarczywa bo od razu pytała o adres do wysyłki, nie przyjmowała do wiadomości, że chcę się nad tym zastanowić (pomyślałem o kimś z rodziny, kto mógłby skorzystać z tego dodatkowego dekodera). Poprosiłem o wysłanie warunków promocji na maila to powiedziała, że nie może tego zrobić bo to taka nieoficjalna oferta. Miał ktoś podobny telefon? Trochę dziwnie to wszystko brzmiało. 

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia propozycja:

Wybrane usługi Optimum+ z CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, Viaplay, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocje Optimum+ z CANAL+ 75 zł 24 m i 82 zł/m dla Abonentów (10/22) - L, HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard/High Standard + dysk dla Abonentów (09/22) - L, Viaplay 5 zł/m dla Abonentów (10/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Za 111.9 zł Teoretycznie nie da się taniej. Jednak ta opcja jest wyższa niż w tej chwili place. Nie przedłużyłem.

W poniedziałek ostateczne rozwiązanie, wypowiedzenie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawlo77 Ciśnij ich dalej. 

2 godziny temu, Pawlo77 napisał:

....Informacyjne mi proponują jednak paczkę c+ z 25 na 20 podnosząc jednocześnie optimum o 5 zł do 29 więc możliwość c+ w tej cenie( 20zl ) w dalszym ciągu pozostaje.

Dzięki za info

2 godziny temu, zyke napisał:

1. Na ile przed końcem umowy zaczynają wydzwaniać w sprawie przedłużenia umowy? Moja kończy się 30 kwietnia 2023r....

 

Na 6 miesięcy, ale czasami wcale nie dzwonią do końca. 

 

@_Artek_ dopełnienia są w tej cenie...tylko potem można dobrać 

W dniu 22.10.2022 o 12:55, Krzysiek11:) napisał:

....dopełnienia są ,ale nie podczas przedłużeń i w zależności od kontraktu ceny bywają różne. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę doradźcie jak to ugrać, bo umowa mi sie kończy z końcem tego miesiąca, już dawno rezygnacja złożona.

Obecnie mam: Pakiet Nowy Comfort+ 14,99 zł 24 m, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Propozycje jakie składali mi z jakichś randomowych numerów to pakiet optimum(?) za 25zł + multi room i najem dekodera 4k za 5pln

 

Jak najniżej cenowo da się zejsc z ofertą, aby nie był to ten najbiedniejszy pakiet start?

Nie potrzebuje super dekoderów , byleby był multiroom

Edytowane przez schnap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, _Artek_ napisał:

Comfortu już nie ma.

Dopełnienia za 10 dostają narazie tylko Ci którzy umowę przedłużyli na długo przed podwyżkami ale jak komuś nie zależy na Viaplay to nadal walczyłbym o dopełnienie optimum do ekstra.

Wiem, że nie ma i nie interesuje mnie on tylko optimum za 24.50 oraz dopełnienie do e przez kilka mcy na start jak było kiedyś. Po upływie okresu promocyjnego pakiet się wyłącza i można negocjować dopełnienie za 10 zł. Walczyć o to czy brać co dają czyli optimum za 34 lub e za 44zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mingo napisał:

Dziś miałem dziwny telefon z C+. Przedłużałem we wrześniu umowę, dziś zadzwoniła konsultantka że dziękują za przedłużenie i mają dla mnie specjalną ofertę. Słucham z zainteresowaniem, co wymyślili i Pani zaproponowała mi oddzielny dekoder z identycznym pakietem jaki mam obecnie(na początku miał być goły pakiet Extra, Pani słysząc że się waham dołożyła jeszcze pakiet sportowy).

Rok za darmo, później 39,99. Pani była dość natarczywa bo od razu pytała o adres do wysyłki, nie przyjmowała do wiadomości, że chcę się nad tym zastanowić (pomyślałem o kimś z rodziny, kto mógłby skorzystać z tego dodatkowego dekodera). Poprosiłem o wysłanie warunków promocji na maila to powiedziała, że nie może tego zrobić bo to taka nieoficjalna oferta. Miał ktoś podobny telefon? Trochę dziwnie to wszystko brzmiało. 

To oferta na pakiet Comfort+ a nie Extra+, a tym bardziej Extra+ z pakietem sportowym. Ładnie nawijają makaron na uszy 🙈

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, schnap napisał:

Proszę doradźcie jak to ugrać, bo umowa mi sie kończy z końcem tego miesiąca, już dawno rezygnacja złożona.

Obecnie mam: Pakiet Nowy Comfort+ 14,99 zł 24 m, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Propozycje jakie składali mi z jakichś randomowych numerów to pakiet optimum(?) za 25zł + multi room i najem dekodera 4k za 5pln

 

Jak najniżej cenowo da się zejsc z ofertą, aby nie był to ten najbiedniejszy pakiet start?

Nie potrzebuje super dekoderów , byleby był multiroom

Zapyraj o pakiet Relax. Chcesz MR, to musisz wziąć od nich dekoder 4k. Możesz też pomęczyć ich aby był za free bez dysku. 

 

4 godziny temu, piterk10 napisał:

Jaka kwota będzie dobrą ofertą za przedłużenie Nowy Comfort, który mam obecnie, Canal+, MP, Viaplay i dekoder 4K plus dysk? Czy da się zejść poniżej 60 zł/mies?

Poczytaj masz ceny podane. Comfortu nie dostaniesz. Pakiet zlikwidowany.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krzysiek11:) napisał:

To oferta na pakiet Comfort+ a nie Extra+, a tym bardziej Extra+ z pakietem sportowym. Ładnie nawijają makaron na uszy 🙈

No właśnie dlatego chciałem dostać mailowo szczegóły, bo coś mi nie pasowała ta cena. Tak jak wspomniałem, pakiet sportowy dorzuciła jak zdała sobie sprawę że nie wyrażam entuzjazmu ta ofertą. 

 

Przede wszystkim nie spodobał mi się sposób jej rozmowy, bo poza tym naciskaniem na adres do wysyłki to też zaczęła wypytywać, czy np. moi rodzice nie potrzebują tv od c+. No to powiedziałem jej że mają innego operatora a jak chcą obejrzeć coś na c+ to mają canal+online z mojego abonamentu. To zaczęła mi sugerować że pewnie nie umieją sami sobie włączać 😂

 

Generalnie chyba bardziej niż sama oferta zaskoczył mnie sposób rozmowy konsultantki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..

 

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE         69 99 zł msc

Eleven Sports                                       11 90 zł msc

Filmbox Pack

MISTRZOWSKA PIŁKA                    0 zł msc

Nat Geo Play

SERIES Fun

NAJEM MEDIABOX+                        5 zł msc + 5 zł dysk razem 10 zł msc

2 x Multiroom                                       20 zł msc

 

RAZEM 110 zł

 

Mam pytanie , chciałbym przedłużyć umowe tylko czy da sie zrezygnowac z opłat za dekoder i za multiroom? Mam 2 wifiboxy za każdy płace 10 zł msc a z jednego i tak bede rezygnował?

 

Bardzo prosze o dpowiedzi... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, PawelTSW napisał:

Raczej nie zejdziesz z ceny za multiroom. 

 

To rezygnując z jednego multirooma i schodząc z ceny za dekoder głowny to bym zaoszczedził 20 zł, czyli jaka jest szansa przedłużenia umowy z taką ofertą jak mam teraz bez jednego MR za 90 zł plus Viaplay do tego? 

Z Góry dziekuje za odpowiedz :)

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...