Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Salina napisał:

dzięki za info. 

mam szansę na dekoder za 0 zł? czy na przemian dają jedną z dwóch albo dekoder za 0 zł lub MR 0zł? 

Moim zdaniem jak masz multiroom po Cyfrze+ to powinno udać się go bez problemu pozostawić za 0zł,  ale juz na nowych zasadach - po sieci. Dekoder 4K do Multiroom to zawsze minumim 15zł. 

Dekoder główny z dyskiem też można próbować za 0zł negocjować, ale gwarancji nie ma. 

Sam Superpremium 4K można wynegocjować za 109zł najtaniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, _Artek_ napisał:

Tak moja oferta jest dużo korzystniejsza, złóż wypowiedzenie i negocjuj.
Opłaty za ultrabox z dyskiem 0
Multiroom dualbox\ultrabox bez dysku 15 z dyskiem 20
Wifi box 10.

Dzięki za odpowiedź. 

Z tego wynika, że ja od 2go mies płaciłbym 107.50

Czy to, że chcą ode mnie 49zł za aktywację przy wymianie jednego z MR z wifibox na dualbox jest ok? To typowe, czy się nie zgadzać?

Czy mecze, sport w Viaplay są dostępne w dekoderach 4k (ultra, dual)  jako "kanały", czy nie są dostępne, a bedą dostępne, jak wdrożą aplikację na dek w grudniu/styczniu?

Edytowane przez KSX1
nowe pytanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry,

 

stara oferta:

 

Extra Canal+84,99 HBO Max 0 zł Mistrzowska piłka 0 zł Netflix 55 zł Ultrabox 4k+dysk 0 zł Mr po cyfrze z pace 0 zł

 

nowa oferta główna: to samo +Viaplay 0 zł, +C+4k, MR z wifi boxem 0zł. w sumie 139,99

 

druga umowa: Extra, C+, MP, UltraBox z dyskiem 50 zł

Edytowane przez Kyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , dotychczasowa umowa zawiera: Optimum+, CANAL+, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, MISTRZOWSKA PIŁKA,  UltraBox+ z dyskiem - 61,79zł.

Propozycja : to samo + Viaplay - 71,79zł . Z tego co przejrzałem podobną ofertę ma smett który ma dodatkowo BBC Player, MOVIES Fun za 86,90zł.

Umowa do końca stycznia, poczekać jeszcze spokojnie czy warto brać już teraz? 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kalash napisał:

Witam , dotychczasowa umowa zawiera: Optimum+, CANAL+, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, MISTRZOWSKA PIŁKA,  UltraBox+ z dyskiem - 61,79zł.

Propozycja : to samo + Viaplay - 71,79zł . Z tego co przejrzałem podobną ofertę ma smett który ma dodatkowo BBC Player, MOVIES Fun za 86,90zł.

Umowa do końca stycznia, poczekać jeszcze spokojnie czy warto brać już teraz? 

Dostałem dziś taką samą propozycję (tyle że bez Eleven bo aktualnie nie mam) - podwyżka Optimum na 29,90 zł i Viaplay za 5 zł.

Przedłużył ktoś ostatnio za Optimum za ~25 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, torre24 napisał:

Dostałem dziś taką samą propozycję (tyle że bez Eleven bo aktualnie nie mam) - podwyżka Optimum na 29,90 zł i Viaplay za 5 zł.

Przedłużył ktoś ostatnio za Optimum za ~25 zł?

Jeśli ktoś miał dotychczas za 24.99 zł/m to zazwyczaj jest możliwe nadal Optimum+ w tej samej cenie. Ale to zależy już od kontraktu i trzeba byłoby zerknąć w system.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, umowa od 2016 co 2 lat przedłużana , złożyłem wypowiedzenie z dniem 31.12.2022r.

aktualna oferta:

superpremium 4k+ , HBO, mistrzowska piłka, eleven, nat geo ,= 110zl

najem ultrabox 5zl

suma 115zl

 

Czy istnieje szansa żeby zdobyć ofertę poniżej 100zl tylko na:

hbo, eleven, mistrzowska piłka , viaplay, paczka canal+ ?

wogole nie zależy mi na innych programach niż sportowych i hbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zaczynają dzwonić i chciałbym sie zorientować co można ugrać :)

 

Płace 110 zł mniej więcej.. 

 

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE

Eleven Sports

Filmbox Pack

MISTRZOWSKA PIŁKA

Nat Geo Play

SERIES Fun

NAJEM MEDIABOX+

 

Wymiana na 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł + najem 5 zł/m dla Abonentów

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów

Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów

Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów

 

Prosze o odpowiedz w jakiej cenie można mieć to samo, chciałbym zaznaczyć że z jednego multirooma chce zrezygnować i zależy mi na Viaplay.

 

Dziękuje i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...