Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.10.2022 o 12:55, PawelTSW napisał:

Bez szału. 5 zł można by było urwać jeszcze. 

Ja jestem z tych co o 5 się nie kłócą. 

Podnieśli mi extra plus 44.99 na 49.99 i dali Viaplay za 5 zł (pierwotnie chcieli 15 zł) czy byłaby szansa przy składaku czyli extra 44.99 i canal plus 25 zł dostać Viaplay za to 5 pln ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba coś się w C+ pozmieniało przez ostatnie kilka tygodni, bo dziś do mnie po miesiącu ciszy zadzwonili z nową propozycją przedłużenia z Viaplay. Obecna oferta to:

Wybrane usługi: Relax+, CANAL+, HBO, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, Viaplay

Wybrane promocje: Relax+ za 19,99 zł 24 m a po tym okresie za 24,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 20 zł/m dla Abonentów (07/21), Viaplay 5 zł/m dla Abonentów (10/22)

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 89,99  zł

 

Jeszcze miesiąc temu oferta była niższa o 10 zł ale zawierała Eleveny.  Obecnie płacę 80 zł za to co powyżej ale bez Viaplay.

Co sądzicie? Warto jeszcze coś ponegocjować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PawelTSW napisał:

Chytry dwa razy traci. 

Zakładałem, że podwyżki będą, ale chciałem poczekać na Viaplay, bo sam Eleven za wiele mi nie daje (oglądam tam F1 i La Ligę czasem).

Posłucham Waszej podpowiedzi i odrzucę umowę - chyba gorszej nie dostanę :)

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dziś do mnie dzwonili- proponowali te same warunki co mam 

Aktualnie do końca Października: 

 

Optimum+ 24,99 zł 12 m i 28,99 zł/m dla Abonentów (09/21) L,

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20),

CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21),

Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18),

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21),

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20),

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Całość za 56,79 zł mc 

 

Co do Viaplay proponował 19 zł mc - mówiłem, że max 5 zł mogę dać za tą pseudo

-platformę.

Po konsultacji z tzw kierownikiem proponowali mi za 10 zł Viaplay - nie zgodziłem się. 
Jeśli nie znajdą dla mnie takiej oferty trudno - i tak praktycznie nie oglądam TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, alpin napisał:

 4K ULTRABOX+  takiego mam

Odstąp od umowy.. i spokojnie powinieneś dostać zamiast dekoder moduł o ile nie masz multiroom'u.. bo te ich dekodery to jeden wielki syf.. ja z ich 4K UltraBox'ami  przemęczyłem się dwa lata.. po kilku latach z modułem.. i już nigdy więcej.. byłem głupi że dałem się namówić.. moduł to jest mega luksus.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę wynegocjować w dobrej cenie moduł z takim pakietem jak mam teraz, problem może być taki, że mam multirooma i jest mi potrzebny. Wiem, że z modułem nie da się połączyć mulitoorma.

Jedynie dodatkowa umowa, ale chcąc mieć  dodatkową umowę z takim samym pakietem nie uśmiecha mi się płacić podwójnie.

Wifibox leży w szafie nie używam, karta z niego (cameleon) siedzi w VU DUO.

Nie mam problemu z ultraboxem, ale mniej więcej wygląda to tak jak byś się przesiadł z dobrze wyposażonego BMW serii 7 do golfa, ktoś kto używa ich sprzętu i nie miał kontaktu z prawdziwymi dekoderami może tego problemu nie zauważyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia propozycja na przedłuzenie umowy:

 

Wybrane usługi Optimum+ z CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, Viaplay, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocje Optimum+ z CANAL+ 75 zł 24 m i 82 zł/m dla Abonentów (10/22) - L, HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Viaplay 5 zł/m dla Abonentów (10/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

HBO bez mozliwosci rezygnacji.

 

kwota 111,9 zl

Troche lepiej niz ostatnio, czy możliwe jest cos wiecej do uzyskania?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dziś,

Wybrane usługi

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, BBC Player, Eleven Sports, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, Viaplay

 

Extra+ 49,99 zł 15 m, a po tym okresie 53,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L,

BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22),

CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów,

HBO i HBO Max 0 zł 3 m i 29,99 zł/m dla Abonentów (06/22),

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21),

Viaplay 5 zł/m dla Abonentów (10/22)

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 91,89  zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Extra+ z canal+, Mistrzowska piłka, Eleveny, 4k ultrabox z dyskiem i multiroom standard. Płacę 101,89zł, a umowę mam do końca roku(31.12). Wczoraj dzwoniła do mnie pani, która oferowała to samo w tej samej cenie, +10zł za Viaplay. Na razie się nie zgodziłem. Czy okolice 95-100zł są realne? Na ile się ewentualnie zgadzać?

Co mnie jeszcze zaciekawiło pani mi zagwarantowała że jak jej podam nr klienta co ma tańszą ofertę ode mnie to także dostanę taką ofertę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

otrzymałem propozycję przedłużenia. +5PLN vs. obecny rachunek. Czy to dobra oferta? Czy można cos jeszcze ugrać? Chciałbym zamienić HBO na eleveny, ale uparcie twierdzą, że się nie da...

Extra+ z Canal+

HBO/HBO MAX

Mistrzowska Piłka

Canal+4K

Dekoder Ultrabox 4K

Multiroom + dekoder Wif Box

Na 24 miesiące za 84,99 PLN 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.10.2022 o 14:32, PawelTSW napisał:

Warto. Nawet bardzo warto.

Dzięki za poradę. Ponegocjowałem i udało się zejść 5zł + otrzymać nowy dekoder i C+ 4k. Obecna propozycja:

Relax+ z Canal+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, Viaplay za 85 zł za m-c 

Chyba lepiej? Warto cisnąć dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...