Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, torre24 napisał:

Czy znajdę gdzieś zestawienie ofert dla użytkowników pre-paid, którzy chcą przejść na abonament ze swoim sprzętem?

 

https://sklep.pl.canalplus.com/prepaid-mix?pm_source=pl_canalplus&pm_medium=subpage_telewizja-na-karte&pm_content=accordion&pm_campaign=12022020&pm_term=oferty-mix

Edytowane przez gurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kamillowad napisał:

Proponują to samo za tą samą cenę + wymiana dekodera 5 zł - Dualbox

Jeśli chodzi o dodatki to Viaplay za 19.90, Mistrzowska Piłka za 20,00 

:) 

Masz C+4k. Jaki masz dekoder,  że chcą Ci wcisnąć tego rupiecia za 5 zeta? Dysk zapewne kolejne 5. 

MP za 20? Lepiej czekaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ircios napisał:

Masz C+4k. Jaki masz dekoder,  że chcą Ci wcisnąć tego rupiecia za 5 zeta? Dysk zapewne kolejne 5. 

MP za 20?

Mam stary jeszcze dekoder ten biały jeden z pierwszych, mialem wymienic w tamtym roku ale nie wymieniłem.

A to ten dualbox jest zły? chca za niego 5 zł i za dysk tez 5 zł ale narazie mowił zeby dysku nie brac zeby nie zwiekszac kwoty.

Jesli on jest zły to jaki lepszy, to chyba jeden z nowszych? :)

Czyli Mowisz ze można do tego coś jeszcze dołożyć bez zmiany ceny? choć tą MP lub Viaplay czy to mało realne?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, kamillowad napisał:

Jesli on jest zły to jaki lepszy, to chyba jeden z nowszych? :)

Czyli Mowisz ze można do tego coś jeszcze dołożyć bez zmiany ceny? choć tą MP lub Viaplay czy to mało realne?

I co z tego, że jeden z nowszych. Lepszy jest ten stary Ultrabox 4k. Teraz wciskają Dualbox.

Dysko możesz swój podpić.  MP za 2 dychy.....sprawdź wcześniejsze oferty i zobacz za ile dają ten dodatek. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PawelTSW napisał:

Ultrabox 4k ale za 0 go nie dostaniesz do multiroom. 

 

Mam jako główny , nie wiem czy jakoś źle trafiłam ale mój PACE lepiej chodzi od niego 

 

3 godziny temu, ircios napisał:

A poinformował Cię, że będziesz miała MR w sieci? Za darmo to dostaniesz gniota bez dysku wifiboxa.  Jak chcesz dekoder z dyskiem, to już opłata będzie. 

No nie informował . To już teraz nie wiem , zostać na nowej ofercie i wymieniać ten sprzęt czy pisać rezygnację i walczyć o zostawienie PACE ?  Tylko dalej nie wiem czy jest taka możliwość by z nim pozostać na kolejne 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista kompatybilnych dekoderów w usłudze Multiroom:

 

 

Multiroom Premium:

 

Dekoder główny: ADB 5720SX/SE, ADB 3740SX

Dekoder dodatkowy: ADB 2849ST/2850ST, ADB 2851S

 

Multiroom Standard:

 

Dekoder główny: ADB 5720SX/SE, ADB 3740SX, ADB NCP-4740SF, Technicolor USW4001NCP, ADB NCP-3670SF

Dekoder dodatkowy: ADB 5800S, ADB 2849ST/2850ST, ADB 2851S, Sagemcom DSI83, Sagemcom DSI87, Sagemcom DSIW74

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Beaa napisał:

.....To już teraz nie wiem , zostać na nowej ofercie i wymieniać ten sprzęt czy pisać rezygnację i walczyć o zostawienie PACE ?  Tylko dalej nie wiem czy jest taka możliwość by z nim pozostać na kolejne 2 lata.

Wypowiedzenie zawsze możesz napisać. W nowej ofercie i tak wymienisz dekoder na wifiboxa. A jak nie to ma 4k bez dysku za 15zł. MR dostaniesz za 0. Zawsze też możesz zrezygnować z MR, zostać z jednym dekoderem lub wziąć drugą umowę  Extra+ z C+ i MP za 40 zł

 

34 minuty temu, Dawid1992 napisał:

https://zapodaj.net/3d9bd1e4d8f06.jpg.html 

 

Obecnie to samo z extra+ i canal +4k za 81 zł. Brać? 

Wyglada całkiem ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna umowa do przedłużenia (tym razem umowa taty i brata razem).

Obecnie Extra+Canal+(6), Mistrzowska Piłka, Multiroom x2 (dekoder główny Mediabox+PVR i 2 razy Wifibox+) całość za 79,99 PLN.

Chciałbym to samo w tej samej cenie + Viaplay za darmo, jest to możliwe? Konsultant się oburzył, jak mu tak powiedziałem, że mam 3 dekodery i telewizję za grosze. Stwierdził, że jak chcę ligę angielską to mogę sobie wykupić za 34 zł, a ja na to że ok, to niech mi obniży o np. 20 zł to sobie wykupię. Niestety kiepski mieliśmy kontakt, więc na koniec tylko szorstko przypomniał mi o terminie zwrotu sprzętu i się rozłączył. W sumie jeszcze miesiąc czasu, to chyba będzie lepiej, ale czy ten Viaplay można mieć za 0 przy takim pakiecie czy szkoda zachodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wieczór:)

propozycja przedłużenia:

Entry+ z CANAL+ i Netflix 70 zł 24 m dla Abonentów, CANAL+4K, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów , Viaplay 0 zł/m dla Abonentów,  WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów + Netflix 4K dopłata 17 zł - co daje razem 87?

Co o tym sądzi Szanowne Grono?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kakalaka@ Bardzo fajna oferta mam podobną tylko zamiast Viaplay mam HBO i Ty masz WiFi PremiumBox a ja mam 4K UltraBox+ i płacę 97,- Rozbijając na osobne pakiety to :

 

Entry+ 10,-

- Canal+ 20,-

- Netflix 30,-

- Netflix 4K 17,-

- Viaplay 10,- 

- Canal+ 4K 0,-

- Mistrz. Piłka 0,-

- WiFi PremiumBox 0,-

 

Dla mnie opcja bardzo fajna jak nie chce się płacić za treści przerywane reklamami. Cenowo wręcz wygląda jak by podwyżki jeszcze nie było, brał bym. 

U mnie opcja Entry+ z CANAL+ i Netflix kosztuje 60,- ale u Ciebie za +10,- masz Viaplay który jest rozpisany za 0,-

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kleyo napisał:
Kolejna umowa do przedłużenia (tym razem umowa taty i brata razem).

Obecnie Extra+Canal+(6), Mistrzowska Piłka, Multiroom x2 (dekoder główny Mediabox+PVR i 2 razy Wifibox+) całość za 79,99 PLN.

Chciałbym to samo w tej samej cenie + Viaplay za darmo, jest to możliwe? Konsultant się oburzył, jak mu tak powiedziałem, że mam 3 dekodery i telewizję za grosze. Stwierdził, że jak chcę ligę angielską to mogę sobie wykupić za 34 zł, a ja na to że ok, to niech mi obniży o np. 20 zł to sobie wykupię. Niestety kiepski mieliśmy kontakt, więc na koniec tylko szorstko przypomniał mi o terminie zwrotu sprzętu i się rozłączył. W sumie jeszcze miesiąc czasu, to chyba będzie lepiej, ale czy ten Viaplay można mieć za 0 przy takim pakiecie czy szkoda zachodu?


A nie możesz po prostu przejść na umowę na czas nieokreślony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PawelTSW napisał:

 

Wypowiedzenie mam zamier zlozyc. Spodziewam sie, ze bez tego bedzie mi ciezko o dobra oferte...

Czyli reasumujac moge teraz wyrwac co nieco wiecej w tych samych pieniadzach.... super. Zastanawia mie tylko ta rozbieznosc kosztow Viaplay...

Dzieki za info.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, PawelTSW napisał:

 

Ultrabox 4k ale za 0 go nie dostaniesz do multiroom. 

 

Byłam w punkcie . Pani zaoferowała Dualboxa 4k za 15 zł . Jak tu czytałam , Ultrabox jest lepszy ale Pani nie była w stanie mi powiedzieć czy ja mogę dostać drugi jak już mam na stanie . Musiałaby zdać Pace by zobaczyć co system pokaże .

Dowiedziałam się też że muszę zapłacić opłatę aktywacyjną 49 zł przy wszystkich 4k , to prawda ?

I drugie pytanie , jakieś wymagania do rodzajów dysku do podpięcia czy obojętne to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...