Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec umowy 30.11, bez wypowiedzenia i zgody na spam. Otrzymałem coś takiego:

 

Wybrane usługiPakiet Superpremium+ 4K, CINEMAX, MISTRZOWSKA PIŁKA, Multi Man Pack, Viaplay, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeSuperpremium+ 4K za 124,99 zł/m oraz za 139,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Cinemax 8 zł/m dla Abonentów (04/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multi Man Pack 20 zł/m dla Abonentów (03/20), Viaplay 5 zł/m dla Abonentów (10/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 10 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 177,99  zł

 

Czyli ze zgodą na reklamę 172,99 zł. To jest bez targowania - można jeszcze coś z tego obniżyć? Mam na myśli głownie opłat za najem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koniec umowy 31.12.2022 . Złożone wypowiedzenie. Dziś telefon z ofertą . Chciałam to co mam, w tej samej cenie co mam . No i niby można i jest ok .... ale warunek wymienić PVR PACE (MR) na coś innego .

I tu chciałabym potwierdzenia słów konsultanta , muszę wymieniać ? 

Na przesłanej ofercie mam wpisany dodatkowy koszt 40 zł (20 zł najem PVR + 20 zł multiroom) ma to zniknąć gdy wymienię dekoder , to prawda że zniknie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

15 minut temu, alpin napisał:
multiroom Cameleon

No to jak chcesz zostawić cameleona? Bez szans.

 

13 minut temu, Beaa napisał:

Jaki w tej chwili dekoder do mr jest wart uwagi ?

 

Ultrabox 4k ale za 0 go nie dostaniesz do multiroom. 

 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowne Forum,

 

Czy zerknie ktoś proszę na propozycję dla mnie?

 

entry + canal+ (bez żuzla) +4k+mistrzowska piłka + viaplay + najwyższy netflix, całość za 87 PLN + ewentualnie dekoder 4 k za 5 pln : umowa na 24 m-ce.

Co wy na to? 

 

Dajcie znać proszę. (tak wiemy entry+sport to jest 60 pln - tutaj roszada zamiast eleven - jest netflix premium z dopłatą)

 

Z góry serdecznie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Beaa napisał:

Witam. Koniec umowy 31.12.2022 . Złożone wypowiedzenie. Dziś telefon z ofertą . Chciałam to co mam, w tej samej cenie co mam . No i niby można i jest ok .... ale warunek wymienić PVR PACE (MR) na coś innego .

I tu chciałabym potwierdzenia słów konsultanta , muszę wymieniać ? 

Na przesłanej ofercie mam wpisany dodatkowy koszt 40 zł (20 zł najem PVR + 20 zł multiroom) ma to zniknąć gdy wymienię dekoder , to prawda że zniknie ?

A poinformował Cię, że będziesz miała MR w sieci? Za darmo to dostaniesz gniota bez dysku wifiboxa.  Jak chcesz dekoder z dyskiem, to już opłata będzie. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Do końca października umowa. Wypowiedzenie złozone. Dziś dzwonili z działu utrzymania klienta.

Obecnie mam to:

Pakiet Extra+

CANAL+

HBO

CANAL+4K ULTRA HD

CINEMAX

Eleven Sports

FOX Play

Filmbox Pack

HBO Max

Nat Geo Play

HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów

CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów

Cinemax 8 zł/m dla Abonentów

Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów

Extra+44,99 zł 12 m i 48,99 zł/m dla Abonentów

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów

Płacę 109,79

 

Proponują to samo za tą samą cenę + wymiana dekodera 5 zł - Dualbox

Jeśli chodzi o dodatki to Viaplay za 19.90, Mistrzowska Piłka za 20,00 

Konsultant dziś chciał wszystko dograc pytajac co by musiałobyc jeszcze zebym się dzis zgodził;)
Pytam więc Was szanowni użytkownicy:)

Co jeszcze mogą dorzucić zebym się zgodził ? :):) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...