Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, PawelTSW napisał:

Tak. 

MR za 0 nie ostaniesz. 

Multiroom jedynie bez aktywacji przy przedłużeniu, ale dolicz 15 za dekoder 4k lub 10 wifibox

 

C+ za 19,90 zamiast 25 powinno się udać (jeszcze, bo mają być podwyżki) 

 

VP za 0 przy takim pakiecie raczej nie da się. 

Przy negocjacjach zgodzą się na obniżenie tej paczki canal plus na 19.90 czy musze zrezygnować i dobrać później ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Moja aktualna oferta:

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, CINEMAX, FOX Play,
HBO GO, Nat Geo Play, Najem Dysk PVR 1 TB, 4K UltraBOX+

Całość za 89,89 zł.

Stwierdziłem, że w ogóle praktycznie nie oglądam TV, w większości tylko HBO Max (z pakietu C+) i Netflix (płacony osobno).

Pod koniec września złożyłem wypowiedzenie, umowa kończy się 31.10.2022

 

Chcę zejść na pakiet Optimum lub nawet Comfort. Czy na tą chwilę są jakieś składaki z HBO Max i Netflix?

Czy lepiej podpisać aneks na goły pakiet + zostawić dekoder, który mam a HBO Max i Netflix płacić osobno?

HBO Max płatne za rok z góry wychodzi 19,58zł/m-c, Netflix standard 43zł/m-c

 

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ircios napisał:

Optimum w najnowszej cenie to 30. 

HBO z Max to 20-25

 

@irciosbco do Optimum to trochę poleciałes. Są osoby,które dostaną za 24.99 ale niestety większość to cena 49.99-54.99.zwlaszcza Ci którzy mieli większe pakiety

38 minut temu, _Artek_ napisał:

Mam wrażenie że każdy aneks w c+ wymaga od świadomego użytkownika wręcz perfekcyjnej znajomości oferty  (co najmniej na poziomie pracownika salonu sprzedaży) ;D 

Czyli z tej całej afery o podwyżkach podnieśli tylko optimum tak żeby składaki przestały się opłacać 

Nie,tylko optimum podnieśli . Każdy pakiet zostal podniesiony . Firma ograniczyła pole do "kombinowania". Chociaż dalej jest parę luk w ofertach i można dostać taniej niż było :D ale to tylko przy niektórych pakietach i przy znajomości ofert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Według informacji z wczorajszej konferencji dla POS/DUK oferta Optimum+ 24.99 zł/m miała zostać wycofana i nowa cena najniższa to 29,99 zł/m. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, _Artek_ napisał:

Ale rozpisać
Ekstra+ 45
Canal+ 25
C+4k 0
viaplay 0
Mistrzowska piłka 0
i multiroom high standard 15

Lub c+ za 20 a mistrzowska piłka za 5 
Chyba aż tak fikcyjne nie jest...... ale mówię nie pracuje w c+  nie mam dostępu do systemu więc możliwe że się mylę 
 

Nierealne Viaplay 0zl przy takim pakiecie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...