Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dostałem to samo, co było pisane przez ostatnie dni:

Extra+ za 44,99 zł, BBC Player za 0 zł, Najem dysk 4K z HDD za 10 zł, MR 4K za 15 zł.

 

Chciałem wziąć to co miałem do tej pory: Extra+, CANAL+, Netflix 4K, HBO HBO Max, MR

Niestety kilku konsultantów w kółko dawało tą samą ofertę bez żadnych rabatów względem ceny dostępnej w panelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam starą, nową ofertę.:D 
 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, Viaplay, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeExtra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard/High Standard + dysk dla Abonentów (09/22) - L, Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.


Czyli standard bez szału bo można byłoby jeszcze walczyć o połączenie c+ netflix ale wtedy nie wiadomo czy Pan nie chciałby ode mnie 10zł za c+4k :D
W każdym razie ktoś rzeczowy z duk czyta to forum, pozdrawiam serdecznie :D  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jedyna akceptowalna cena za ten serwis to 0 ;D 

1 godzinę temu, kerad851 napisał:

Dzisiaj dostałem to samo, co było pisane przez ostatnie dni:

Extra+ za 44,99 zł, BBC Player za 0 zł, Najem dysk 4K z HDD za 10 zł, MR 4K za 15 zł.

 

Chciałem wziąć to co miałem do tej pory: Extra+, CANAL+, Netflix 4K, HBO HBO Max, MR

Niestety kilku konsultantów w kółko dawało tą samą ofertę bez żadnych rabatów względem ceny dostępnej w panelu.

optimum już podrożało na 29,99 więc składaki się już praktycznie nieopłacyają......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, podnieśli ceny dla przedłużających bo miałem w strefie możliwość przedłużenia superpremium 4K za 119,99 a teraz jest 124,99 zł + 10 zł moduł czyli 134,99. Tyle samo mam za ten pakiet na nieokreślonym. Nie mają nawet do mnie po co dzwonić. Od razu numer do spamu od C+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Viaplay jest teraz tylko w wybranych pakietach sportowych i VIP za 0 zł. W innym przypadku będzie dostępny za 5/19/34 zł. Ujednolicone zostały także oferty DUK i Salonów Sprzedaży.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udalo sie przedluzyc na 2 lata i to z opcja HBO z max za 0zl mimo, ze wczesniej mialem je w Superpremium 4k

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługiExtra+ z CANAL+ i Netflix, HBO, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, Netflix 4K, PLAYER (z reklamami), Viaplay, NAJEM MEDIABOX+

Wybrane promocjeExtra+ z CANAL+ i Netflix 70 zł 1 m, 120 zł 23 m dla Abonentów (09/22) - L, Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), PLAYER (z reklamami) 0 zł 2 m i 8 zł/m dla Abonentów (08/22), Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem MediaBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 98,9  zł

Edytowane przez wasyyll@o2.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
2 godziny temu, k05 napisał:

przy których pakietach jest za 5zł?

 

Najczęściej przy pakietach łączonych, czyli np. Extra+ z CANAL+. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wysłane wypowiedzenie, dzisiaj przedłużona umowa:

Extra+C+ za 79,99 zł, viaplay 0 zł MP 0 zł 

Druga umowa Extra +C+ 40 zł.

Chciałem to samo w zeszłym tygodniu, z druga umowa za 35 zł, ale nie chcieli dać Viaplay za 0 zł bez wypowiedzenia.

Chciałem teraz tańsza opcje z optimum ale nie było szans bo za sam optimum konsultant chciał 50 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie podwyżka 10zł może wynikać z krótszego zobowiązania:)

u mnie spora podwyżka bo 128  z Netflix (dopełniamy optimum+ multiroom+ dodatki) na 107 bez Netflix a z Viaplay  pocieszam się tylko faktem że Viaplay od stycznia drożeje ale gdybym wiedział rok temu wziąłbym umowę na 2 lata a nie na rok

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa do marca '23. Do tej pory Pakiet Extra+ 44,99 Vod 0zł Canal+ 25 zł Eleven Sports 11.90 Mistrzowska Piłka 0zł Najem dekodera 0 zł (wifi premiumbox +).

 

Propozycja...zostaje wszystko plus Viaplay za 15 zł do kwoty 96.89.

 

Można będzie coś ugrać z VP i zdobyć np MR za 0 zł do tej pory nie posiadałem. Dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, PawelTSW napisał:

Nic lepszego nie dostaniesz, potem po 3 miesiącach sobie włącz c+ za 19,90 za całą paczkę 

 

Co prawda mogłeś od razu wziąć paczkę c+ za 19,90 miesięcznie to byś dostał c+4k za free. 

Każdy by chciał extra za 33 złote....
Do tego dysk i dekoder za 0...

Bierz ;)

Ofertę mogłeś zaakceptować również telefonicznie, nie trzeba mailem

Słuchaj ale jak niby po 3 miesiącach canal+ za 0zł  (a jak nie wyłącze to +30zł). To jak mam niby włączyć paczkę canal+ za 19,90zł? Skoro standardowa normalna niepromocyjna cena to chyba 60zł za pełny pakiet canal+? Te 19,90zł to nie jest czasem cena przy przedłużaniu umowy, i wybrania opcji canal+ na całą umowę bez opcji wyłączenia pakietu? Będę miał możliwość kupić paczkę canal+ za 19,90zł już jako abonent z trwającą umową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, amigo007 napisał:

Będę miał możliwość kupić paczkę canal+ za 19,90zł już jako abonent z trwającą umową?

Tak. 

48 minut temu, c86 napisał:

Można będzie coś ugrać z VP i zdobyć np MR za 0 zł do tej pory nie posiadałem. Dzięki za odp.

MR za 0 nie ostaniesz. 

Multiroom jedynie bez aktywacji przy przedłużeniu, ale dolicz 15 za dekoder 4k lub 10 wifibox

 

C+ za 19,90 zamiast 25 powinno się udać (jeszcze, bo mają być podwyżki) 

 

VP za 0 przy takim pakiecie raczej nie da się. 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...