Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, mikoko napisał:

Właśnie. Powinna pojawić się pare minut po rozmowie

wczoraj konsultantka powiedziała, że nie wysyła maila z ofertą ponieważ ceny które proponowała "obowiązują tylko danego dnia i kolejnego już się zmieniają" 

 

 

można wypowiedzieć umowę w strefa.pl.canalplus.com?

czy trzeba maila ze skanem wysyłać?

Edytowane przez sonika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2022 o 11:55, Vaniliovsky napisał:

Mi osobiście proponowali Viaplay za 0 przy składaku. 

 

Nie wiem od czego to zależy.

Nie wprowadzaj w błąd.Nie ma szansy na VIA PLAy za 0 przy "składaku". Już pisałeś raz,że wiesz od Mikiego.Teraz zmieniasz wersję,że miałeś taką propozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej propozycja dla mnie po wczorajszym kontakcie z DUK.

 

Pakiet Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (07/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Cena za całość wyszła 47,40 zł. Umowa na 2 lata. Czekam z akceptacją do jutra aby wyrwać jeszcze jeden miesiąc HBO za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi tylko na zobowiązaniu na 12 m-cy. 

Propozycja anksu:

 

Relax+, CANAL+, CANAL+ Family, CANAL+4K ULTRA HD, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

 

Wybrane promocje: Relax+ 24,99 zł 12 m i 29,99 zł/m dla Abonentów (08/21) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Kwota za pierwszy rachunek 44, 89 zł.

 

Wcześniej Entry+ , C+4K : 29 zł.

Zaakceptować?

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lakiman napisał:

Zależy mi tylko na zobowiązaniu na 12 m-cy. 

Propozycja anksu:

 

Relax+, CANAL+, CANAL+ Family, CANAL+4K ULTRA HD, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

 

Wybrane promocje: Relax+ 24,99 zł 12 m i 29,99 zł/m dla Abonentów (08/21) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Kwota za pierwszy rachunek 44, 89 zł.

 

Wcześniej Entry+ , C+4K : 29 zł.

Zaakceptować?

 

A konieczny jest dla Ciebie ten Relax+? Wcześniej miałeś Entry+ o ile pamiętam. Ja mam w tej cenie Optimum+, ale na 2 lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta po wypowiedzeniu.

Podobno, że przy 12 miesięcznych umowach nie ma już C+ 4K za 0 zł przy niskich pakietach.

Zobaczę, co będzie po

konferencji.

Ofertę dostałem 1.10, więc mam kilka dni na zastanowienie się.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie przejdzie moja oferta z netflix to wezmę

Ekstra+C++C+4k
Mistrzowska piłka
Viaplay
Multiroom high standard 
Eleven 

Rabat 5zł na netflix 4k przy dwuletniej umowie  jest po prostu nieopłacalny a cenę sobie zablokuje jutro aneksem i albo zaakceptuje albo wypowiem w ciągu 7 dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dzisiaj: 

extra+ za 44,99 pln

Canal+ za 19,90pln

C+4k za 0pln

MP za 0pln

NAT Geo PLay za 0pln (nie potrzebuję)

Eleven za 11,90pln

Series Fun za 0pln (nawet nie wiem co to)

4K ultrabox+ (N9) za 5pln

dysk za 0pln

 

RAZEM 81,79pln. 

Umowa do 30.11.

 

Chciałbym na kolejny okres Viaplay. Na co mogę liczyć?

 

Proponowano mi zejście na niższy pakiet i dodanie viaplay razem za 85pln. Nie dopytałem jednak jak się nazywa ten niższy pakiet. 

 

 

Edytowane przez sonika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...