Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

Jeśli patrząc na cenę podzielenia subskrypcji na dwóch to w CANAL+ ma być korzystniej (jeśli sprawdzą się doniesienia o 19 zł, to na pół wychodzi 9,50) :) 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca listopada, wypowiedzenie złożone, dzisiaj zadzwoniłem do duk i zaproponowałem taką ofertę i konsultant po konsultacji z przełożonym bez problemu ją zaakceptował:

Superpremium+ 4k 109,99

History, H2, Sportklub, Adventure 5

Mistrzowska Piłka 0

BBC Player 0

Najem ultrabox+dysk 0

Multiroom wifibox 10

Całość za 124,99 na 24 miesiące

 

Do tej pory miałem Extra+ z C+, Eleven, MP, Filmbox, Fox play, multiroom za 136.89

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, CiekawskiC napisał:

Potwierdzam.Beda podwyżki praktycznie na każdym produkcie. Myślę,że admin za miesiac powinien mocno zaktualizować przypięta tabelkę z dostępnymi pakietami. Optimum za 24.99 będzie dostępne tak samo jak teraz comfort za 14.99.Co do VIA PLAY to kolega @ircios ma rację ,że będzie bardzo korzystnie :)

Czyli dopełnienie do Optimum+ dla Relax za 10 zł brać teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, CiekawskiC napisał:

Potwierdzam.Beda podwyżki praktycznie na każdym produkcie. Myślę,że admin za miesiac powinien mocno zaktualizować przypięta tabelkę z dostępnymi pakietami. Optimum za 24.99 będzie dostępne tak samo jak teraz comfort za 14.99.Co do VIA PLAY to kolega @ircios ma rację ,że będzie bardzo korzystnie :)

Korzystnie przy przedłużaniu umowy czy ogólnie przy dobraniu w trakcie jej trwania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcin7650 myślę,że tak.Firma ma skończyć z nieopłacalnymi w jej mniemaniu opcjami.Nie wiem jakie masz ceny opcje cenowe ale może się okazać,że to co możesz dobrać teraz w najbliższym czasie może być już niedostępne. @MartinosOpcja poniżej 20zl ma być dostępna jako opcja dostępna dla każdego jak Netflix za 38zl.beda też pakiety z VIA PLAY ale z tego co widziałem draft umów nie wyjdą taniej niż przy "składaku"

Edytowane przez CiekawskiC
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Martinos Zapewne dla posiadaczy C+ i będzie można w kazdej chwili dobrać w zobowiązaniu tak jak jest to teraz z Netflix. 

 

@GussonZ tym to różnie bywa.

 

5 godzin temu, CiekawskiC napisał:

Potwierdzam.Beda podwyżki praktycznie na każdym produkcie. Myślę,że admin za miesiac powinien mocno zaktualizować przypięta tabelkę z dostępnymi pakietami. Optimum za 24.99 będzie dostępne tak samo jak teraz comfort za 14.99.Co do VIA PLAY to kolega @ircios ma rację ,że będzie bardzo korzystnie :)

Nie ma co ukrywać,  że to będzie 19 zł.

 

4 godziny temu, sztywniak napisał:

Obecnie  Viaplay, w promocji na rok, wychodzi na dwóch nie całe 17 zł. Nie sądzę aby  C+ dało taniej.

Będzie jeszcze taniej przy Januszowaniu...

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Martinos czasy rozdawania dekoderów 4k za 0zl na razie minęły bezpowrotnie.Swoja drogą dziwna strategia firmy. Chyba 3 lata temu  na święta był dekoder 4k z dyskiem za 0zl od comfortow za 39.99 dla nowych abonentów, a teraz ceny za za dekodery ultrabox i Dualboxy będą mocno wywindowane 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, CiekawskiC napisał:

@Martinos czasy rozdawania dekoderów 4k za 0zl na razie minęły bezpowrotnie.Swoja drogą dziwna strategia firmy. 

ale ten dekoder już mam 2 lata i płaciłem 5zł. Chyba się już spłacił, co? 😉

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dają dają za free jeszcze....oczywiście mało kiedy. 

Po 13 września będą równo kroić.

 

11 minut temu, Martinos napisał:

Comfort za 24,99 też oferowała. A to chyba mega stara oferta.

Może i wziąłbym ale nie chcą zejść z 5 zł za dekoder (bez dysku).

Comfort jest za 22,50 jeszcze. 

Dobre oferty dostaje się przeważnie na chwilę przed końcem

1 minutę temu, Martinos napisał:

....Chyba się już spłacił, co? 😉

Niby tak

 

@Martinosja mam Comfort za 19,99 do końca kwietnia 23r., ale z C+ I dzierżawą to 5 dych.

Chcesz? 😇

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ircios napisał:

Dają dają za free jeszcze....oczywiście mało kiedy. 

Po 13 września będą równo kroić.

 

Comfort jest za 22,50 jeszcze. 

Dobre oferty dostaje się przeważnie na chwilę przed końcem

Chwila przed końcem to bedzie 29.09 a wy tu mnie podwyżkami od 13.09 straszycie. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, _Artek_ napisał:

Zadzwonili do mnie sami ale ceny z kosmosu więc podziękowałem wole już z tym pakietem przejść na nieokreślony powyłączać opcje dodatkowe i wtedy czekać na  promocje. .....

Na nieokreślonym mój pakiet będzie kosztował ponad 50zł.

Mam Entry+, pełną paczkę C+ I ultraboxa za ok 29 zł.

Jak nie będzie podwyżki w UPC sam pakiet C+ kosztuje ok 41 zł "bez łaski" ale bez Online i 4K.

Ciekawe jaka oferta dla mnie się pojawi po 13.09 i czy będą proponować umowy na rok..

Najchętniej bym przedłużył na rok z tym co mam obecnie i w tej samej cenie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ircios napisał:

Dają dają za free jeszcze....oczywiście mało kiedy. 

Po 13 września będą równo kroić.

 

 

To chyba klepnę tego składaka ze startem co dostałem, bo jeszcze rozmawiałem i nie sądzę że po 13tym dostanę lepszą ofertę, jeszcze mi bank dopłaci do umowy 555pln więc znośnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, sztywniak napisał:

Obecnie  Viaplay, w promocji na rok, wychodzi na dwóch nie całe 17 zł. Nie sądzę aby  C+ dało taniej.

Trzeba jeszcze kogoś chętnego znaleźć, by było "na dwóch". 

12 godzin temu, Martinos napisał:

Dostałem taką samą propozycję - tylko ja bez MR. Wg chyba lepiej się nie da.

Nie potwierdziłem. Czekam co wyniknie z viaplay ale chyba się nie doczekam.

No i mam teraz eleveny ale chyba zrezygnuję i będę włączał w razie czego.

Mam podobnie. Czas na akceptację mam do środy, więc powinienem już wiedzieć jak będzie faktycznie wyglądać sprawa z Viaplay i po podwyżkach. 

Ale myślę, że raczej przedłużę. Myślę, że ofertę otrzymałem bardzo dobrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...