Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam:

Extra+ z CANAL+

CANAL+4K

HBO z HBO MAX

Mistrzowska Piłka

FOX Play

Nat Geo Play

dekoder 4K z dyskiem

Multiroom po C+

Łącznie: 84,99zł/miesięcznie

Umowa do końca listopada 2022

 

Propozycja:

Extra+ z CANAL+

CANAL+4K

HBO z HBO MAX

Mistrzowska Piłka

BBC Player

dekoder 4K z dyskiem

Multiroom

Łącznie: 79,99zł/miesięcznie

Do tego na miesiąc Filmbox i do wyboru miałem: Cinemax, Sundance lub jakiś kanał erotyczny na pół roku za 0zł. Wybrałem Sundance

 

Konsultant wspomniał, że zna już oferty z Viaplay, ale nie może mi nic na ten temat powiedzieć oprócz tego, że zdecydowanie korzystniej będzie dobrać ten serwis w CANAL+ niż kupić bezpośrednio od Viaplay.

 

Mam 7 dni na akceptację. Poczekam jeszcze do wtorku z czystej ciekawości, ale raczej przedłużę.  Chciałem dobrać jeszcze Netflix, ale po zastanowieniu i patrząc na ofertę serwisów streamingowych - lepiej je zamieniać niż brać na stałe (Netflix, Disney+, AppleTV+, Viaplay, w przyszłości SkyshowTime - co miesiąc inny będę aktywować i po zobaczeniu interesujących mnie pozycji po prostu wyłączę). 

Edytowane przez k05
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, k05 napisał:

Obecnie mam:

Extra+ z CANAL+

CANAL+4K

HBO z HBO MAX

Mistrzowska Piłka

FOX Play

Nat Geo Play

dekoder 4K z dyskiem

Multiroom po C+

Łącznie: 84,99zł/miesięcznie

Umowa do końca listopada 2022

 

Propozycja:

Extra+ z CANAL+

CANAL+4K

HBO z HBO MAX

Mistrzowska Piłka

BBC Player

dekoder 4K z dyskiem

Multiroom

Łącznie: 79,99zł/miesięcznie

Do tego na miesiąc Filmbox i do wyboru miałem: Cinemax, Sundance lub jakiś kanał erotyczny na pół roku za 0zł. Wybrałem Sundance

 

Konsultant wspomniał, że zna już oferty z Viaplay, ale nie może mi nic na ten temat powiedzieć oprócz tego, że zdecydowanie korzystniej będzie dobrać ten serwis w CANAL+ niż kupić bezpośrednio od Viaplay.

 

Mam 7 dni na akceptację. Poczekam jeszcze do wtorku z czystej ciekawości, ale raczej przedłużę.  Chciałem dobrać jeszcze Netflix, ale po zastanowieniu i patrząc na ofertę serwisów streamingowych - lepiej je zamieniać niż brać na stałe (Netflix, Disney+, AppleTV+, Viaplay, w przyszłości SkyshowTime - co miesiąc inny będę aktywować i po zobaczeniu interesujących mnie pozycji po prostu wyłączę). 

Dostałem taką samą propozycję - tylko ja bez MR. Wg chyba lepiej się nie da.

Nie potwierdziłem. Czekam co wyniknie z viaplay ale chyba się nie doczekam.

No i mam teraz eleveny ale chyba zrezygnuję i będę włączał w razie czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Aktualnie posiadam:

Optimum+  - 24,99

Canal+ - 19,90

Canal+ 4K - 0,00

Mistrzowska piłka - 0,00

Eleven - 11,90

Multiroom Standard - 10,00

Dekoder Ultrabox 4K z dyskiem - 0,00

Razem 66,79

Umowa do 30.11.22

Wypowiedzenie wysłane - umowa była na rok.

 

Rozumiem, że już nic więcej nie wycisnę jednak chciałbym przedłużyć na tych samych warunkach przy rocznej umowie. Konsultanci twierdzą, że już nie ma rocznych umów i minimalny okres to 15 miesięcy. Ktoś to może potwierdzić ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Zadzwoń już dzisiaj, na ostatnią chwilę mogą mieć sporo ruchu :) Pracują do 20 albo 21 - tel. 12 294 78 79. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam.Beda podwyżki praktycznie na każdym produkcie. Myślę,że admin za miesiac powinien mocno zaktualizować przypięta tabelkę z dostępnymi pakietami. Optimum za 24.99 będzie dostępne tak samo jak teraz comfort za 14.99.Co do VIA PLAY to kolega @ircios ma rację ,że będzie bardzo korzystnie :)

Edytowane przez CiekawskiC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, k05 napisał:

 

 

Konsultant wspomniał, że zna już oferty z Viaplay, ale nie może mi nic na ten temat powiedzieć oprócz tego, że zdecydowanie korzystniej będzie dobrać ten serwis w CANAL+ niż kupić bezpośrednio od Viaplay.

 

Obecnie  Viaplay, w promocji na rok, wychodzi na dwóch nie całe 17 zł. Nie sądzę aby  C+ dało taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...