Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Umowa do końca stycznia, obecnie Extra+, Filmbox i MR za 69.99 zł/m. Do tego subskrypcja C+Online (C+Filmy i seriale, HBO, Netflix 4K za 76 zł/m). Udało się więc zamienić na tańszą wersję poniżej i zyskałem pełną paczkę C+ (bez 4K,ale to żadna strata): 

 

Oferta na przedłużenie:

Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ z Netflix za 48 zł/m dla Abonentów (05/21),  Netflix 4K 17 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Multiroom Standard/High Standard + dysk dla Abonentów (12/21) - L, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 119,99  zł

Dali Ci HBO za 0zł, pomimo że wcześniej nie miałeś tej opcji? Jestem zaskoczony. Zawsze mówili, że dają za darmo tylko tym, którzy wcześniej mieli taki pakiet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Inspektor napisał:

Czy do drugiej umowy za 35 zł. przy likwidacji MR można dobrać później np. HBO z HBO Max?

Możesz dobrać co chcesz.

 

 

48 minut temu, 99mateusz napisał:

Witam,

 

W chwili obecnej mam optimum+ , Do tego mistrzowska piłka, canal + 4k, canal +, eleven, Multiroom standard oraz ultraboxa z dyskiem za 71.79

 

Proponują mi to samo na rok.

 

Czy jest możliwość wywalczyć coś jeszcze? Zależało by mi na lepszym dekoderze do Multiroom oraz pytanie co z viaplay? Czy już coś wiadomo jak będzie wyglądać oferta po zakończeniu aktualnej promocji?(liga angielska)

 Nic nie wiadomo o Viaplay. Wiadomo, że ma być jesienią.

Optimum 24,99

C+ z C+ 4k 19,99

Eleven 11,90

MR 10

Czy coś ugrasz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecnie posiadam

Pakiet Superpremium+ 4K

Adventure TV HD

CINEMAX

Filmbox Pack

HBO Max

FOX Play

H2

HISTORY HD

History HD_H2

MISTRZOWSKA PIŁKA

Eleven Sports

Nat Geo Play

Sportklub

SunDance HD

multiroom 4 dekodery w tym jeden 4K ULTRABOX+ i 3 WIFIBOX+

Obecnie płacę 187zł

Pytanie proste - coś ugram?

 

Edytowane przez Piesares
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, krisss3114 napisał:

Obecnie Extra+C+,mp,dekoder za 82.5...dzis propozycja start+C+ za 48.99 lub po dłuższej rozmowie comfort+canal+ za 50zl... 

wczoraj dostałam optimum za 25 ale dopiero po złożeniu wyp 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Aktualnie posiadam:

- pakiet extra+ z canal+   79,99 zł

- HBO                                 20 zł

- HBO MAX                        5 zł

- Mistrzowska piłka          0 zł

- Eleven Sports                 11,90 zł

- Multiroom standard       0 zł

- najem Mediabox+          0 zł

 

Razem: 116,89 zł

 

Umowa do 31.10.2022

 

Czy jest możliwość zbicia ceny i otrzymania lepszej oferty?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

obecnie mam Extra+CANAL+(6)LIVE za 69,99 zł do 31.01.2023

z dekoderem PVR Pace 500 (docelowo chętnie do wymiany na Ultrabox z dyskiem)
i niezależny MR Wifibox+ (docelowo bez lub nadal za 0 zł).

 

Czytałem posty wstecz i mam pytanie:

1a) Czy da radę otrzymać to co piszę powyżej za dotychczasowe 69,99 zł?


1b) Czy Extra+CANAL+(6)LIVE to to samo co Extra+ za 44,99 zł i dodatkowo Canal+ za 19,90 zł (lub 25 zł?) (nie zależy mi na 4K)

a jeśli nie, to jaka jest różnica w kanałach?
 

1c) I czy to co piszę w punkcie 1b) może byłoby w przyszłości potraktowane jako zejście na jakiś niższy abonament i w przyszłości przy następnych negocjacjach może być trudniej o jakieś utrzymanie ceny/obniżki?
 

2) Czy obecnie wypowiedzenie zdalnie przez Strefę Abonenta należy wysłać jako skan z podpisem czy jako zwykłą wiadomość?

Będę wdzięczny za odpowiedź

Edytowane przez vit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, vit napisał:

 

 

2) Czy obecnie wypowiedzenie zdalnie przez Strefę Abonenta należy wysłać jako skan z podpisem czy jako zwykłą wiadomość?

 

Piszesz  wiadomość przez Strefę Abonenta, sam tak robiłem i przyjęli. Bez załączników zarejestrowali wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vit

1a. Da radę 

1b. E+ to damo, a C+ to nie to samo, bo jest cała paczka z C+ 4k, który warto wziąć przy przedłużeniu,  bo potem jak się odwidzi, to trzeba 10 za niego zapłacić. 

1c.Jak weźmiesz E+ za 44,99 to już taniej nie dostaniesz za ten pakiet w przyszłości. Chyba, że będziesz chciał niższy pakiet.

 

2.Robisz fotę wypowiedzenia i wysyłasz z SC+.

 

Najważniejsza sprawa.

Nie przedłużysz z niezależnym MR. 2 umowy lub MR w sieci za 0.

Tak więc nie wiem co Ty czytałeś, zadając pytania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca września, jak zawsze dopiero po złożonym wypowiedzeniu rozpoczęły się sensowne rozmowy. Przed chwilą przystałem na propozycję jak niżej.

 

Pakiet Nowy Comfort+ 24,99 zł 24 m, a po tym okresie 28,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Eurosport 2 HD 0 zł 1 m oraz 4,99 zł do końca czasu oznaczonego dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (07/21)

 

Do tej pory Comfort, paczka C+, Mistrzowska Piłka oraz Eurosport 2 za 69,99 PLN + Eleveny dobierane w opcji włącz/wyłącz. Po złożonym wypowiedzeniu udało się ugrać to co wyżej, zależało mi tylko i wyłącznie na sporcie i mam to za 15 PLN taniej. Utrzymałem wszystko co miałem + do końca października dopełnienie do Extra, do końca listopada bezpłatnie HBO i HBO GO. Myślałem nad zejściem do Relax+, ale wówczas uciekają Eurosporty a one muszą być w pakiecie.  W tej chwili niecałe 55 PLN + średnio 8 PLN za Eleveny przy opcji włącz/wyłącz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi @maks27 @ircios Tak, jeśli zachowam MR, to ten po sieci.

Ad. 1a) A czy jest jakaś szansa na to:

6 godzin temu, vit napisał:

obecnie mam Extra+CANAL+(6)LIVE (docelowo wystarczą mi te same kanały co mam) za 69,99 zł do 31.01.2023

z dekoderem PVR Pace 500 (docelowo chętnie do wymiany na Ultrabox z dyskiem za 0zł)
i niezależny MR Wifibox+ (docelowo bez lub nadal za 0 zł).

 

za 64,89 zł (czyli, jeśli dobrze rozumiem, Extra+ za 44.99, dodatkowo C+ za 19.90, Ultrabox z dyskiem za 0zł, MR za 0zł (choć z MR mogę zrezygnować))?

Ad. 1c)

Godzinę temu, ircios napisał:

1c.Jak weźmiesz E+ za 44,99 to już taniej nie dostaniesz za ten pakiet w przyszłości. Chyba, że będziesz chciał niższy pakiet.

Możesz dokładniej napisać co masz na myśli? Czy chodzi, że dotychczasowy mój Extra+CANAL+(6)LIVE (nie wiem czy to nadal istnieje) za 69,99 zł jest wyższym pakietem niż osobno Extra+ i dodatkowo C+ za 64,89 zł i przy zmianie na 64,89 zł coś się ma gorzej?
Tzn. czy z jakiegoś powodu (z jakiego powodu?) nie warto (jeśli się by udało) zmniejszać 69,99zł na 64,89zł?

Edytowane przez vit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...