Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni,

Taka propozycja od konsultanta, koniec umowy 30.09 

Umowa na 15 miesięcy.

Extra + - 54,99

Canal+ - 25

HBO - 15

C+ 4K Ultra HD - 0

Eleven - 11,90

HBO Max - 5

Mistrzowska Piłka - 0

Multiroom Standard - 10

Najem dysk - 5

Najem N9 Ultrabox - 5

History - 2,99

RAZEM 134,88 (do tej pory za taki sam pakiet płaciłem/płacę 139,88 PLN)

 

W związku z tym pytanka, może ktoś pomoże/doradzi :)

 

1. Coś z tego da się wywalczyć? Najbardziej mnie drażnią opłaty za najem dekoderów i dysku.

2. Nie wiem z czego to wynika, że nie proponują bezpośrednio pakietu Superpremium 4K tylko takie kombinacje "alpejskie" (Extra + Canal+HBO itd.)?

3. Doczytałem na forum, że we wrześniu ma wejść nowy dekoder Dualbox+. Czy ktoś się orientuje czy wymieniając mój obecny główny i wifi box Multiroom Standard na dwa nowe będzie istniała również możliwość połączenia ich po wi-fi ( u mnie nie ma możliwości połączenia głównego z MR po kablu, stąd pytanie.)

4. A tak przy okazji spytałem również o ewentualną wymianę aktualnego MR Standard na MR 4K, konsultant "sypnął" następujące warunki - najem 20 pln/m, jednorazowa aktywacja - 49 PLN. Trochę "przeginka", prawda?

Gdyby ktoś był w stanie coś doradzić będę wdzięczny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@artur999

Extra+ - 44,99

Canal+ - 19,90

HBO - 15

C+ 4K Ultra HD - 0

Eleven - 11,90

HBO Max - 5

Mistrzowska Piłka - 0

Multiroom Standard - 10

Najem dysk - 5

Najem N9 Ultrabox - 0

History - 2,99

RAZEM 114,78 przy umowie na 24 m-ce, o to możesz powalczyć

 

Co do dekodera to nikt nie wie ani jakie ceny za niego będą ani na co będzie pozwalał. Operator nie podał jeszcze żadnych szczegółów.

Edytowane przez lukas88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem właśnie po rozmowie z konsultantem DUK (mowa do końca sierpnia, na wypowiedzeniu). zadzwoniłem, bo przysłali smsa, że jest dla mnie oferta - ta jedyna i niepowtarzalna oczywiście.

rozmawialiśmy o konkretnym pakiecie:

 

optimum + za 24,99

C+ x8 + 4K za 19,99

eleveny za 11,90

mistrzowska piłka za 5

 

razem 62zł

 

konsultant naprawdę w porządku, dobrze się rozmawiało, dokładnie wiedział o tym pakiecie i cenie za niego. wydawało się, że przy jego podejściu to formalność i za chwilę wszyscy będą zadowoleni.

no i zupełnie na sam koniec, jak już musiał "z kimś konsultować" temat, to poległ okrutnie - być może nie ze swojej winy, ale jednak.

za nic nie miał niby zgody dla tego pakietu za 62zł, ale za 67zł już bez problemu.

czyli jeden klient może dostać w tej cenie, drugi nie? bardzo słabe podejście.

ogólnie początek idealny, zakończenie fatalne, tylko utwierdził mnie, że nie warto już dzwonić...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mad dog napisał:

jestem właśnie po rozmowie z konsultantem DUK (mowa do końca sierpnia, na wypowiedzeniu). zadzwoniłem, bo przysłali smsa, że jest dla mnie oferta - ta jedyna i niepowtarzalna oczywiście.

rozmawialiśmy o konkretnym pakiecie:

 

optimum + za 24,99

C+ x8 + 4K za 19,99

eleveny za 11,90

mistrzowska piłka za 5

 

razem 62zł

 

a jaki pakiet wcześniej?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Rezygnuję z mr po cyfrze i chcę wziąć dodatkową umowę promocyjną extra+ 8c+mp za 35zł.

Sęk w tym, że konsultant nie chce się zgodzić na zamianę umów, żeby superpremium+ (który mam obecnie) był na tej dodatkowej umowie, a na głównej ekstra+

Twierdzi, że w takim wypadku musiałbym zapłacić normalną cenę. Czy ten pakiet ekstra na dodatkowej umowie można jakoś modyfikować, żeby był podobny do superpremium+? I odwrotnie w superpremium+ zrezygnować z Cinemax, HBO?

Edytowane przez ww6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dotychczasowa umowa: Nowy Komfort+; cena: 39,99 + (MR i 2 Dekodery (15 zł)), razem płaciłem: 54,99 zł

 

Przedłużona dzisiaj umowa po wcześniejszym wypowiedzeniu: Optimum+; cena: 24,99 + (MR i 2 Dekodery (Ultrabox 4K): 18 zł), razem nowa umowa ze sprzętem: 42,99 zł

Wymieniłem stare dekodery (WIFI PremiumBox+ i WIFIBOX+) na 2 szt. Ultrabox 4K bez dysku.

Dodatkowy bez dysku jest chyba skalkulowany na 3 zł.

Główny razem z MR Standard/High Standard za 15 zł 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Umowę mam do końca sierpnia. Obecnie posiadam:

 

Pakiet Extra+Canal+(6)Live za 69,99 zł

Mistrzowska Piłka za 0,00 zł

Multiroom Standard za 0,00 zł

 

Przeczytałem sporo postów wstecz, ale dalej chyba nie znalazłem odpowiedzi czy mogę coś ugrać lepszego?

Ewentualnie mógłbym zwiększyć pakiet do 8 Canal+.

 

Dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam takie króciutkie pytanko bo dopiero jestem na początku negocjacji. Posiadam obecnie pakiet nowy Komfort za 19.99  MR standard dekodery jeszcze z c+ DSI83 niezależne i HBO+Go za 25zl z możliwością wyłączenia.

Tu moje pytanie do osób które już przedłużyły umowy jakie warunki otrzymują na 2ch umowach

1. umowy główne na Nowy Komfort bądź Extra+ bez żadnego dodatku z wymianą dekodera. Do jakiej ceny wzrośnie po zakończeniu umowy na czasie nieokreślonym.

2. 2ga umowa z wymienionym dekoderem rozumiem że bez canal+ jest tylko Extra+ za 15zl. Jaka cena z wymianą dekodera czy jest za 0, jaka cena jest po zakończeniu umowy na nieokreślonym i czy ta umowa zmieni się jak w przyszłości np. zakończy się umowę 1sza czy traktowane są jako umowy niezależne czy powiązane.

Edytowane przez Kiler
Poprawiono pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak. 35 zł to za:
extra+
c+ ale bez 4k
MP
a główny dekoder to wi fi box ten szrot
jak powiedziałem, że czemu nie dek 4k to gość mówi że może dać 4k ale za 10 zł z dyskiem. Gadałem z nim z 6 minut, że przecież biorę dwie umowy to dek dałby za free. Nie ma takiej możliwośći.
Do końca umowy 5 dni oczywiście wypowiedziana wcześniej na koniec sierpnia.

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ircios napisał:

@kauj1

Dekoder za free. Dysk max 6 zł.

Zapomniałeś dodać,  że do umowy nr 2 za 35 jest Canal+ z MP.

Z C+ i MP jest za 35

Nie o to pytam było info że można bez Canal+ że bierzesz jako 2ga wyłącznie Extra+ "baz Canal+ te kanały mnie nie interesuje nawet za darmo" ale chodzi mi jak ta umowa zachowuje się po 24miesiacach jaka jest cena po umowie i czy w razie rezygnacji z 1 umowy jak się zachowa czy są połączone ze sobą czy są to niezależne umowy od siebie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, marcin123456789 napisał:

ale chodzi mi jak ta umowa zachowuje się po 24miesiacach jaka jest cena po umowie i czy w razie rezygnacji z 1 umowy jak się zachowa czy są połączone ze sobą czy są to niezależne umowy od siebie.

 

Tego nie wiem nie pytałem jak gość wyskoczył, że dekodera 4k za 0 nie da. Podziękowałem. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, kauj1 napisał:

Tak tak. 35 zł to za:
extra+
c+ ale bez 4k
MP
a główny dekoder to wi fi box ten szrot
jak powiedziałem, że czemu nie dek 4k to gość mówi że może dać 4k ale za 10 zł z dyskiem. Gadałem z nim z 6 minut, że przecież biorę dwie umowy to dek dałby za free. Nie ma takiej możliwośći.
Do końca umowy 5 dni oczywiście wypowiedziana wcześniej na koniec sierpnia.

 

@kauj1To może do tej dodatkowej umowy specjalnej za 35 zl/m będzie lepiej jak weźmiesz dekoder WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB za free lub moduł CAM CI+ ECP za free? Tak w ogóle oprócz wzięcia tej dodatkowej niezależnej umowy, to główną umowę zamierzasz brać z przejściem na nowe zasady Multiroom utrzymanym za free, by łącznie mieć odbiór na 3 odbiornikach, gdzie dwa będą zależne i trzeci niezależny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lukx95 napisał:

Tak w ogóle oprócz wzięcia tej dodatkowej niezależnej umowy, to główną umowę zamierzasz brać z przejściem na nowe zasady Multiroom utrzymanym za free, by łącznie mieć odbiór na 3 odbiornikach, gdzie dwa będą zależne i trzeci niezależny?

Tak. Aneks do teraz posiadanej (4k główny już jest + multi zostaje za 0 ale w sieci).

Do tej drugiej umowy na specjalnych warunkach tylko dek 4k za 10 zł lub wifibox szrot za 0. Tyle. Żadnej innej opcji nie chciał.

Moduły nie wchodzą w grę. 

Nie chcą ode mnie 130 zł bo im zależy na tych 10 zł za dekoder z drugiej umowy to odpada klient.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, kauj1 napisał:

Tak. Aneks do teraz posiadanej (4k główny już jest + multi zostaje za 0 ale w sieci).

Do tej drugiej umowy na specjalnych warunkach tylko dek 4k za 10 zł lub wifibox szrot za 0. Tyle. Żadnej innej opcji nie chciał.

@kauj1 Dodatkowa niezależna umowa specjalna ma ściśle wbite opłaty za sprzęt w regulaminie promocji oferty na ten pakiet, także tu w tej ofercie nie ma opcji zejść z opłatą najmu za dekoder 4K. Spróbuj przedzwonić może na numer warszawski 22 270 43 00 i może tam będą mieli możliwość przyznania dekodera WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB za free do tej dodatkowej umowy specjalnej. :)

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...